Kup SCG

JEEEESSS

61151076843f8c82c25d88779560363.jpg


anbet.gif
 
68Charger440:
Da su u fudbalu pravila kao u kosarci (tj. da se igra playoff posle regularne sezone) nema sanse da bi vi ikada osvojili titulu.

Е ово си добро приметио...у овој пацерској лиги шампиони, јер добијају Јаворе и осталу боранију, а не памтим кад су дали гол Звезди, а камоли победили...

...после брукају земљу у Европи...:-x
 
Ljuba82:
Е ово си добро приметио...у овој пацерској лиги шампиони, јер добијају Јаворе и осталу боранију, а не памтим кад су дали гол Звезди, а камоли победили...

...после брукају земљу у Европи...:-x
Gledam tvoje postove i zaključijem da ti dečko nemaš pojma o čemu pričaš.
Koja bre vaša košarka i koja Zvezda u košarci. Kako to uzmete jedan Kup i pustite krilca, a ovamo kao Partizan namešta utakmice. Pa vidi se da namešta, ma kako da ne... Svake godine je plej of užasno dosadan. Svaki protivnik Partizana jedva dobije jednu utakmicu. I to ti je nameštanje. Kad nešto napišeš preispitaj se malo. Nemoj ovde da lupaš kao otvoren prozor.
I kako te nije sramota da potcenjuješ ono što je Partizan uradio za našu košarku? I Zvezda bi sa ovim timom isto prošla u Evro ligi kao bosa po trnju. Druga stvar je što je za Zvezdu misaona imenica Evro liga.
Primeti samo jednu stvar. Što je Zvezda uspešnija u našoj košarci to nam je košarka u globalu na nižem nivou. Neizbežna stvarnost!!!
A to što ti nekog nazivaš svakakvim imenima samo je stvar tvoje nekulturte i nevaspitanja jer imam ortake koji navijaju i vole Zvezdu, a nisu na to niskouvređivačkom nivou.
 
FLUID:
Gledam tvoje postove i zaključijem da ti dečko nemaš pojma o čemu pričaš.
Koja bre vaša košarka i koja Zvezda u košarci. Kako to uzmete jedan Kup i pustite krilca, a ovamo kao Partizan namešta utakmice. Pa vidi se da namešta, ma kako da ne... Svake godine je plej of užasno dosadan. Svaki protivnik Partizana jedva dobije jednu utakmicu. I to ti je nameštanje. Kad nešto napišeš preispitaj se malo. Nemoj ovde da lupaš kao otvoren prozor.
I kako te nije sramota da potcenjuješ ono što je Partizan uradio za našu košarku? I Zvezda bi sa ovim timom isto prošla u Evro ligi kao bosa po trnju. Druga stvar je što je za Zvezdu misaona imenica Evro liga.
Primeti samo jednu stvar. Što je Zvezda uspešnija u našoj košarci to nam je košarka u globalu na nižem nivou. Neizbežna stvarnost!!!
A to što ti nekog nazivaš svakakvim imenima samo je stvar tvoje nekulturte i nevaspitanja jer imam ortake koji navijaju i vole Zvezdu, a nisu na to niskouvređivačkom nivou.

Дечко твоја је ствар да мислиш шта желиш, али немој да ми изврћеш речи.
Кад кажем мишеви или да је у Европи било...мало...у гузу систем...то кажем зато што је то сувише блага реч за бруку коју годинама наносите земљи (у фуци и у баскету). А веруј ми радовао сам се свакој победи Партизана у Евролиги...

Друга ствар је што се мој коментар који си цитирао односио на фудбал (у који се признајем не разумем нешто и врло ретко га гледам)...али се зато у кошарку више него довољно разумем...буди уверен...
 
Ljuba82:
Дечко твоја је ствар да мислиш шта желиш, али немој да ми изврћеш речи.
Кад кажем мишеви или да је у Европи било...мало...у гузу систем...то кажем зато што је то сувише блага реч за бруку коју годинама наносите земљи (у фуци и у баскету). А веруј ми радовао сам се свакој победи Партизана у Евролиги...

Друга ствар је што се мој коментар који си цитирао односио на фудбал (у који се признајем не разумем нешто и врло ретко га гледам)...али се зато у кошарку више него довољно разумем...буди уверен...
Citirao sam taj komentar jer je bio poslednji koji si ostavio i u prvoj rečenici lepo piše: "Gledam tvoje postove i zaključijem da ti dečko nemaš pojma o čemu pričaš.".
A vidim Zvezda je u predhodnim godinama osvetlala obraz naše klupske košarke? Ma kako da nije.
I brine me što tako pričaš, a kažeš da se razumeš u košarku. To je već diskutabilno.
 
Fluid nemoj da trabunjas i komplikujes stvari koje su vise nego ocigledne.Tolike godine igrate Evroligu i nista nise uradili.Kad nam budu uzeli ovo mesto u Evroligi mislis da ce Crvena zvezda biti kriva za to?Veliki si ti demagog,razglabas kako je partizan u fudbalu bolji od nas a cinjenica je da ne mogu ni da nam prismrde.I ponovo vam je sudjeno 2 penala,tak toliko da se ispuni prosek od 1 po mecu.A u basketu se zalite na sudjenje u Goodyear league jer ne mozete da namestate kao u domacem prvenstvu.Toliko o tome...
 
shalle87:
Fluid nemoj da trabunjas i komplikujes stvari koje su vise nego ocigledne.Tolike godine igrate Evroligu i nista nise uradili.Kad nam budu uzeli ovo mesto u Evroligi mislis da ce Crvena zvezda biti kriva za to?Veliki si ti demagog,razglabas kako je partizan u fudbalu bolji od nas a cinjenica je da ne mogu ni da nam prismrde.I ponovo vam je sudjeno 2 penala,tak toliko da se ispuni prosek od 1 po mecu.A u basketu se zalite na sudjenje u Goodyear league jer ne mozete da namestate kao u domacem prvenstvu.Toliko o tome...
Neće biti kriva Zvezda, ali je činjenica da bi isto prošla kao i Partizan. Jedan SCG Kup ne čini evropski kvalitet. Ma koliko ti se činilo to kao demagogija to je istina. A istina boli, zar ne?
Ajde nađi mi post gde sam tvrdio da je Partizan bolji trenutno u fudbalu. Nemoj da izmišljaš nešto što nigde ne piše. Sve što sam rekao u vezi toga je da ako Partizan bez Vukića održi ovu razliku možda sa njim i nešto više uradi. Slobodno pogledaj sve postove. Uvek sam se trudio da budem realna, a čak i hvalio neke Zvezdine igrače koliko se sećam. Dok je vama koji ste takvi kakvi ste strano da hvalite nekog iz rivalskog kluba. Ne daj Bože da to uradite. To bi bio smak sveta.
Da se vratim na košarku. Opet vi nameštanja. Vi kad god ne možete da uzmete neku titulu onda su nameštanja. Kakva bre nameštanja kad je svaki plej of, a samim tim i prvenstvo dobijano uvek ubedljivo. Šta treba mi da kažemo? Da je Zvezda kad je uzimala Kup nameštala. Ajde da kažemo pa da bude nerešno 1:1. Ali ne znam čemu sve to.
 
Dosta rasprave ,bravo sektashi ,osvojili ste Kup,i svaka cast iskreno.
Ali sad ste se mnogo razmahali ,pa pretendujete i na titulu,Evroligu...
Pa ko ste vi u kosarci?95% titula ste osvojili prije ''65 god,a 3 Kupa 70ih i 2 zadnje tri god.I ? :D
To je sve.U Evropi ste ga redovno duvali ,a od nas da ne pricam...Zato ,zadovoljite se malo ovoim,radujte se,pa marsh natrag u mahalu.

A vidjecemo Europsku zlezdu na kraju sezone...
Gurovicu samo...
img.php
 
FLUID:
Citirao sam taj komentar jer je bio poslednji koji si ostavio i u prvoj rečenici lepo piše: "Gledam tvoje postove i zaključijem da ti dečko nemaš pojma o čemu pričaš.".
A vidim Zvezda je u predhodnim godinama osvetlala obraz naše klupske košarke? Ma kako da nije.
I brine me što tako pričaš, a kažeš da se razumeš u košarku. To je već diskutabilno.

Опет не пратиш пажљиво. Не кажем ја да је Звезда била боља...али не можеш ни да поредиш Звезду и Партизан кад је до прошле године Партизан имао дупло већи буџет од Звезде (а и сада има прилично већи...али се ствари лагано мењају). Али тврдим да у домаћим такмичењима било који клуб мора да буде за класу бољи од Партизана, да би тесно добио, управо због тих протекција. Е човече...гледам прошле године плеј-оф...то је таква крађа била, да је то страшно. Прво против Звезде у Пиониру, а после против Вршчана...
А за твоју информацију, последњи пут кад је Звезда била јака и кад је уложила паре (опет мање од мишева), а то је генерација Топића, играла је финале Купа Кораћа (тада евро-куп), освојила титулу и следеће године равноправно играла са свима (добила тада страшни Жалгирис...касније првака Европе). А и остали српски клубови су малтене редовно играли final-four европских купова (Хемофарм и ФМП). Постоји велика шанса да ће и ове бар један клуб да игра ту...

Е сада Звезда после доста времена опет има доста солидан тим. Сада се покажите...
 
shalle87:
Fluid nemoj da trabunjas i komplikujes stvari koje su vise nego ocigledne.Tolike godine igrate Evroligu i nista nise uradili.
Da se ne lazemo, ni zvezda svojevremeno ( mislim da se jos zvala liga sampiona ali nisam 100% siguran) dve godine uzastopno nije postigla nista. Bili smo najgori, jedna ili dve pobede za celu evro sezonu. Sramota (kao partizan sada).Secam se da smo Cibonu pobedili u Zagrabu na produzetke i to samo zato sto je Cibona OD 2 SLOBODNA BACANJA 1 SEKUNDU PRE KRAJA PROMASILA OBA i utakmica je otisla u produzetke.
Globalno nasa klupska kosarka je toliko nisko da nismo svesni (a ni reprezentativna nije mnogo vislje ako cemo realno)
FLUID ne mozes ni ti tako da pises.
Isuvise si naklonjen partizanu i partizanovo precenjujes a zvezdino spusta, NAROCITO NIJE U REDU NITI NA MESTU ONA RECENICA DA KAD JE ZVEZDA BOLJA NASA KOSARKA JE GORA. to nema smisla a mislim da ni sam nisi svestan sta si time hteo da kazes. Takodje je iluzorno reci "zvezdi je evro liga misaona imenica". Ne kaze se bez razloga "lopta je okrugla" Znaci dve - tri sezone imamo dominaciju partizana , onda dolazi isto takav period dominacije zvezde i sve se vrti u krug u ovoj nasoj jadnoj sredini. Nikad ovde nece biti dobre kosarle dok se ne odrese kese i zadrze kvalitetni igraci i sve ce se svoditi na to ove godine je zvezda bolja, sledece partizan i tako u krug.
A najgore je sto se ovde prepucavate ubedjeni kako je partizan ili zvezda bolja.
MA OBA TIMA NISU NI ZA ONU STVAR DA SE NE LAZEMO.
 
Pazi..hoces da kazes da sad nismo evropska zvezda..vidi dokle smo dogurali u evropi... i to je nesto..
a iskreno ja bi vise voleo da doguramo do cetvrt finala ULEB CUP-a nego da ucestvujemo u evroligi sa skoro svim izgubljenim tekmama...
 
bojan86:
Pazi..hoces da kazes da sad nismo evropska zvezda..vidi dokle smo dogurali u evropi... i to je nesto..
a iskreno ja bi vise voleo da doguramo do cetvrt finala ULEB CUP-a nego da ucestvujemo u evroligi sa skoro svim izgubljenim tekmama...
Apsolutno se slazem sa tobom.
Covek se prostire koliko mu je cebe, prema tome glupo je igrati ligu u kojoj nasi timovi zbog objektivne snage nemaju sta da traze.
To se samo grobari zanose da mogu nesto da urade u evroligi.
 
Ne kaze se bez razloga "lopta je okrugla"
Znaci dve - tri sezone imamo dominaciju partizana , onda dolazi isto takav period dominacije zvezde i sve se vrti u krug u ovoj nasoj jadnoj sredini.

Nikad ovde nece biti dobre kosarle dok se ne odrese kese i zadrze kvalitetni igraci i sve ce se svoditi na to ove godine je zvezda bolja, sledece partizan i tako u krug.
A najgore je sto se ovde prepucavate ubedjeni kako je partizan ili zvezda bolja.
MA OBA TIMA NISU NI ZA ONU STVAR DA SE NE LAZEMO.[/QUOTE]

Nije 2-3 godine dominacije partizana vec 4 titule uzastopno i 1 kup, a pre toga je buducnost osvojila 3[Znaci poslednjih 7 godina zvezde nema ni finallu].zvezda je osvojila 2 kupa u zadnje 3 godine i titulu ''97,a sto se tice nase klupske kosarke u odnosu na evropsku , tu se u potpunosti slazem mad hemofarm u poslednje vreme dobro igra u uleb-u, ali bi verovatno i on slicno prosao u evroligi.zvezda je ove godine napravila dobar tim i superliga ce biti zanimljivija nego ranijh sezona.
 

Back
Top