Koliko mozete bez sexa?

do koliko ne osetim u blizini osobu sa kojom mogu da pomislim samo na dodir njegovih prstiju, kao na nesto strasno uzbudljivo. Tako da moze da potraje mnogo drugo. I nista, jednostavno se bacis na druge zanimacije. Govorim samo u svoje ime, meni je potreban neko ko mi specijalno odgovara, ili bar umisljam da ce biti tako. Ne znam da li je vama muskarcima dovoljna lepa i zgodna devojka, pa ako nema neceg vise od toga na vidiku, onda...sto da ne? U svakom slucaju, ja vam to ne zameram.
 
medena:
do koliko ne osetim u blizini osobu sa kojom mogu da pomislim samo na dodir njegovih prstiju, kao na nesto strasno uzbudljivo. Tako da moze da potraje mnogo drugo. I nista, jednostavno se bacis na druge zanimacije. Govorim samo u svoje ime, meni je potreban neko ko mi specijalno odgovara, ili bar umisljam da ce biti tako. Ne znam da li je vama muskarcima dovoljna lepa i zgodna devojka, pa ako nema neceg vise od toga na vidiku, onda...sto da ne? U svakom slucaju, ja vam to ne zameram.
Ja se opet slazem :)) hmmm sta li je ovo mnogo se nesto slazem sa tobom :)))
Pozdrav Medena
 
Kad se odlucim na apstinenciju, ili kad jednostavno u nekom odredjenom periodu nema nikog s kim bih to da radim, mogu jako dugo biti bez sexa...
Opet, ponekad me uhvati takva "glad" da ne znam sta cu od sebe... Ne mogu nikako da se smirim, jer mi u glavi samo bubnja - sex, sex, sex... Nervozna sam, ali nekako ustreptalo nervozna...
Elem, danas upadoh u jednu takvu krizu, pa se zato i sjetih toga...
Ima jos ko ovakvih faza i kako ih rjesava...???
 
evo vam i ovo pa se malo zabavite:))))

Na temelju člana i pozicije br. 69 Zakona o seksualnoj politici i narodnom zdravlju , Ministar za seksualne poslove i planiranje donosi
PRAVILNIK O KATEGORIZACIJI J...ČA
I grupa – 100% nesposoban . Niti hoće niti može . Izgubljen slučaj,k... mu sluzi samo za pišanje . Sklon literaturi i znanstvenom radu.Podoban za savetnika. Rehabilitacija nemoguća.
II grupa – Želi ali ne može, (povjesničar ) Priča o prošlim dogadjajima u kojima je nekad sudjelovao.Piše memoare. Nema rehabilitacije.
III grupa – Lingvista , jezičar, Pariški djak,degustator.Radi po ukusu , kompenzira se erotskim romanima .Nema rehabilitacije.
IV grupa – Djelomice sposoban ,j... samo uz tudju pomoć,obavezno doj..avanje uz stručne osobe.Pročitao dve knjige o životu,potrebna specijalna terapija.Moguća djelomična rehabilitacija.
V grupa- Mjesečar, j...jednom mjesečno i to kad primi plaću , ostale dane j...n.Krajnji domet u literaturi sportske novosti.Rehabilitacija moguća uz specijalnu socijalnu pomoc.
VI grupa – Vikendaš, j... samo u vreme tjednih odmora, i samo u samoodbrani .Čita samo ako mora.Za oporavak potrebna specijalna terapija.
VII grupa – Nadničar.J... svaki radni dan a moze i honorarno ,ovisno o radnim uvjetima.
VIII grupa- Super j...č. Idealan muškarac. J... u svim prilikama i pod različitim okolnostima .Menzis i slične izgovore ne prihvata.Ima propuh u glavi i čelik u gaćama .U životu nije pročitao ni jednu knjigu. Glup ko k.... jer mu je glava šuplja .
IX grupa- seksualni manijak. Nepismen. J... sve : žensko, muško , staro , mlado ,sve što gmiže leti i pliva.

Pravo na tudju pomoć prema odredbama ovog pravilnika imaju grupe od IV do VII , a j..ački staž računa se beneficirano, i to u dvostrukom trajanju.U žalbenom postupku provjera sposobnosti izvršit će se u otežanim uvjetima j..anja.
ZAVRŠNE ODREDBE
Danom stupanja na snagu ovog pravilnika , prestaju važiti bilo kakve olakšice za seksualne invalide. Koje su temeljem ranijih popusta imali.Pravilnik stupa na snagu osmog dana od objave.
Ministarstvo za seksualne poslove i planiranje.
 
U potpunosti se slazem sa tobom!Jel da da je odvratan osecaj?!Pa ja se uvek strpim da dodje "Mr Perfect",sta da radis,mora se.Nisam nikada koristila vibrator ili tako nesto, a ti probaj, mozda ce ti se svideti.
 

Back
Top