STRUCNO PITANJE
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: STRUCNO PITANJE

Milenko-bg
    Guest

Podrazumevano STRUCNO PITANJE

Devojke,
    Da li prilikom orgazma i dok on traje devojka ima jos dodatnu pojacanu lubrikaciju, tj. da li dodatno posebno vlazi, ili to nemora da uopste ima veze jedno sa drugim. Da li uopste vi devojke osecate trenutak kad se ovlazite i kad nastaje taj trenutak, mislim sa cim je povezan?

Guest

Podrazumevano

Ne ne osecamo i povezan je sigurno sa seksualnim zivotom komaraca na Antarktiku Naravno da osecamo! Bas uoci samog orgazma ide i pojacana lubrikacija sto je uglavnom povezano sa onim bioloskim - da se stvori pogodna klima za spermatozoide, ma koliko ih mi svesno ne zelele u datom trenutku

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ne ne osecamo i povezan je sigurno sa seksualnim zivotom komaraca na Antarktiku Naravno da osecamo! Bas uoci samog orgazma ide i pojacana lubrikacija sto je uglavnom povezano sa onim bioloskim - da se stvori pogodna klima za spermatozoide, ma koliko ih mi svesno ne zelele u datom trenutku
    ...i to je sve sto treba da znas...kratko i jasno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Peta W.
    Vazno je da je dobra klima za spermatozoide.

Zbuncic
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio sassa
    Citat Original postavio Peta W.
    Vazno je da je dobra klima za spermatozoide.
    e pa nije uvek dobra klima, nekad je sekret neodgovarajuce kiselosti sto spermatozoidima uopste ne prija

Slične teme

1. potrebno strucno misljenjeeee
    Autor zilien5 u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.09.2004., 01:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •