IDEALNA LJUBAV

paradizo

Primećen član
Poruka
913
ZELEIM DA SE PRVO MALO VRATITE U MISLIMA SVOJOJ BIVSOJ LJUBAVI I ?, RAZMISLITE DOBRO, DA LI JE ONA STVARNO BILA ONA PRAVA, ILI STE JE VI SAMO IDEALIZOVALI, I ONA JE PRERASLA SA VASE STRANE U PRAVU(ALI NAZALOST BIVSU) LJUBAV.
DA LI MOGU DA POSTOJE SA VASE STRANE ARGUMENTI ZA OVAKVO RAZMISLJANJE.
 
Samantha Jouns:
ne razumem ovo,....Pa ako je vec BIVSA onda znaci da nije prava jer da je prava verovatno bih jos uvek bila sa njim...ne? Ili ja ne kontam ovo :?


NADAM SE DA SI I TI NEKOG MNOGO VOLELA, I DA TI JE OSTAO U SECANJU VISE OD DRUGIH, DA LI JE ON SPRAVOM OSTAO U SECANJU U ODNOSU NA DRUGE, ILI SI GA TI IPAK IDEALIZOVALA, JER JE ON DOSAO U DOBA KAD SU KOD TEBE EMOCIJE I SENTIMENTALNOSTI BILE POJACANE.
 
Svi oni koji su nekad bili idealizovani i "pravi" vremenom su izblijedili.
To se uvijek desava.
Samo mi nekad nismo sposobni da se pomirimo s tim.
A prava i idealna ljubav je ona koja traje, za sve i svja.
 
@Samantha
Eve me
c009.gif


@Paradizo
Sve su mi podjednake u secajnu i dodju mi u odredjenom trenutku kad me nesto podseti na neku stvar koja je karakteristicna za bivsu(npr. vidis dobru guzu pa kazes kako jeona imala dobro dupe ili neka ti kaze nesto karakteristicno za tebe sto ti je neka pre toga rekla ili cujes neku pesmu pa te potseti na neku bivsu). Ali mi niko nije vise ili manje u secanju ne umem to da vazem.
Bivsa je bivsa sto rekose pre mene.
 
Samantha Jouns:
UUUUUU jeeeeeeee pa ti bas imas lose misljenje o meni a?
Naravno da sam dozivela i imala VELIKU ljubav,eh sad dozivotna,....ne...ali sve prave ljubavi su tuzne,...


NISI U PRAVU, BAS IMAM DOBRO MISLJENJE O TEBI, (BEZ OBZIRA NA SVE) I DRAGO MI JE KAD DOBIJEM TVOJE MISLJENJE O OVOJ TEME, SVE VISE TE UPOZNAJEM, STO JE I UJEDNO SVRHA OVOG FORUMA.
VIDIM DA DONEKLE IMAMO ISTO MISLJENJE O OVOME, LJUBAV NE MOZE BITI DOZIVOTNA, DOZIVOTNA JE SAMO VJERA. POZDRAVLJAM TE!!!!!!, I AKO NISI ODGOVORILA NA PITAMJE U POTPUNOSTI.
 
paradizo:
?, RAZMISLITE DOBRO, DA LI JE ONA STVARNO BILA ONA PRAVA, ILI STE JE VI SAMO IDEALIZOVALI, I ONA JE PRERASLA SA VASE STRANE U PRAVU(ALI NAZALOST BIVSU) LJUBAV.

Sve shto je bivshe ne moze biti pravo...prava ljubav jeste i postoji...sada i u buducnosti...ako je negde u vremenu nema,ako je ostala u proshlosti...o chemu onda prichamo?
 
Sirano_de_Berzerak:
paradizo:
?, RAZMISLITE DOBRO, DA LI JE ONA STVARNO BILA ONA PRAVA, ILI STE JE VI SAMO IDEALIZOVALI, I ONA JE PRERASLA SA VASE STRANE U PRAVU(ALI NAZALOST BIVSU) LJUBAV.

Sve shto je bivshe ne moze biti pravo...prava ljubav jeste i postoji...sada i u buducnosti...ako je negde u vremenu nema,ako je ostala u proshlosti...o chemu onda prichamo?
o idealnojljubavi ;)
mada mislim da ona ne postoji u stvarnosti, mozda samo na filmovima sa happy endom ;)
 
paradizo:
ZELEIM DA SE PRVO MALO VRATITE U MISLIMA SVOJOJ BIVSOJ LJUBAVI I ?, RAZMISLITE DOBRO, DA LI JE ONA STVARNO BILA ONA PRAVA, ILI STE JE VI SAMO IDEALIZOVALI, I ONA JE PRERASLA SA VASE STRANE U PRAVU(ALI NAZALOST BIVSU) LJUBAV.
DA LI MOGU DA POSTOJE SA VASE STRANE ARGUMENTI ZA OVAKVO RAZMISLJANJE.

pazzo, jel tebe neko mnoooogo povredio, sudeci po temama... ne zameri, i ja sam jako emotivna, ali tebe je mozda neka bivsa opasno povredila... :roll:
 
arabella:
Sirano_de_Berzerak:
o idealnojljubavi ;)
mada mislim da ona ne postoji u stvarnosti, mozda samo na filmovima sa happy endom ;)
Postoji...samo trebash verovati u nju...ochekivati je i...pojavice se....a tada je vazno da je prepoznash i ne postavljash previshe pitanja i sumnji oko toga da li jeste ili nije...doneseh odluki i gradish sve ono shto inache sadrzi ljubav...
 
mala_nish:
pazzo, jel tebe neko mnoooogo povredio, sudeci po temama... ne zameri, i ja sam jako emotivna, ali tebe je mozda neka bivsa opasno povredila... :roll:


NE, NIJE NESTO STRASNO, KAO I SVE VAS OSTALE NI MANJE, A NI VISE. TO SAMO POSTAVLJAM TEME, JER MI JE ISKUSTVO DOSTA VELIKO, PO TIM PITANJIMA.
SAD RAZMISLJAM SASVIM DRUKCE, NEGO STO SAM RAZMISLJAO NEKAD, I SVE VISE SAM UBJEDJANJA, DA DOSTA TOGA MI EMOCIJAMA UVELICAMO, I OD TOGA NAPRAVIMO NEKU NASU VELIKU LJUBAV, I TO SA NEKIM KOGA U STVARI NISMO DOBRO BILI NI UPOZNALI, ILI SE ON/ONA IZUZETNO DOBRO PRIKRIVAO, IZ TOG RAZLOGA DOLAZI DO RAZOCARENJA.
 
paradizo:
NE, NIJE NESTO STRASNO, KAO I SVE VAS OSTALE NI MANJE, A NI VISE. TO SAMO POSTAVLJAM TEME, JER MI JE ISKUSTVO DOSTA VELIKO, PO TIM PITANJIMA.
SAD RAZMISLJAM SASVIM DRUKCE, NEGO STO SAM RAZMISLJAO NEKAD, I SVE VISE SAM UBJEDJANJA, DA DOSTA TOGA MI EMOCIJAMA UVELICAMO, I OD TOGA NAPRAVIMO NEKU NASU VELIKU LJUBAV, I TO SA NEKIM KOGA U STVARI NISMO DOBRO BILI NI UPOZNALI, ILI SE ON/ONA IZUZETNO DOBRO PRIKRIVAO, IZ TOG RAZLOGA DOLAZI DO RAZOCARENJA.

hm... istinu zboris..
 
paradizo:
ZELEIM DA SE PRVO MALO VRATITE U MISLIMA SVOJOJ BIVSOJ LJUBAVI I ?, RAZMISLITE DOBRO, DA LI JE ONA STVARNO BILA ONA PRAVA, ILI STE JE VI SAMO IDEALIZOVALI, I ONA JE PRERASLA SA VASE STRANE U PRAVU(ALI NAZALOST BIVSU) LJUBAV.
DA LI MOGU DA POSTOJE SA VASE STRANE ARGUMENTI ZA OVAKVO RAZMISLJANJE.



Ma on nije ni priblizno bio prawa ljubaw.............a i nisam ga idealizirala.............widjela sam kakaw je i prihwatila ga sa swim manama i wrlinama pa zasto da ga idealiziram onda?
 
Shiwa:
Ma on nije ni priblizno bio prawa ljubaw.............a i nisam ga idealizirala.............widjela sam kakaw je i prihwatila ga sa swim manama i wrlinama pa zasto da ga idealiziram onda?




OK. TO JE U REDU, TI SI GA PRIHVATILA TAKVOG, POMIRILA SE SA TAKVOM SUDBINOM, I KRENULA U TAKAV ZIVOT, SLAZEM SE, TI SI NJEMU ZAVOLELA MANE... ALI IMA ZENSKIH KOJE SE EMOTIVNO I SENTIMENTALNO VEZU ZA NEKU OSOBU I BEZ OBZIRA STO NISU SIGURNE U NJEGOV KARAKTER, I ONA GA DO ZADNJEG DANA VIDI KAO POZITIVNU LICNOST, SLEPO VERUJE U NESTO STO SE ZOVE VEZOM BUDUCNOSTI, CAK NA MOMENTE I PRIMETI DA NIJE TO "TO", ALI NESHVATLJIVO GURA DALJE. POSLE RASKIDA TAKVA ZENSKA PADA U KRIZU, DA NE KAZEM KOMU, NE MOZE DA SE OSVESTI, STO JE I NORMALNO, JER JOJ JE SVA POZITIVNA ENERGIJA UTROSENA NA NJEGA, NJENA LJUBAVNA INVESTICIJA JE PROPALA, A TOLIKO JE INVESTIRALA U NJEGA, I NA KRAJU NISTA.
TRAZI NACIN DA IZADJE IZ TAKVOG STANJA, KOD SLEDECEG MOMKA NE TRAZI VISE ONE PRINCIPE KOJE JE IMALA KOD BIVSEG, NAILAZI NA OSOBU KOJA JOJ SE NEKAD UDVARALA(ILI NEKA SASVIM NOVA OSOBA)I U NJOJ(PO NJENOM MISLJENJU) NALAZI SPAS, I NA BRZINU ULAZI U BRACNE VODE, I POSTAJE DOSTA DOBRA ZENA A SA TIM I MAJKA KOJA RADJA 2-3 DECE, I STVARA USPESNU FAMILIJU.....
ZENA JE CUDO, ONA JE STVARNO NAJVECA TAJNA I ONA MOZE SVAKOG DA IZNENADI, KAKO POZITIVNO, TAKO I NEGATIVNO.
 

Back
Top