SVINGERI STA MISLITE?

AntunTun:
ma daaaa...ja i moja supruga se yebemo s totalnim strancima neprestano...a shta radimo s prijateljima bolje i da ne pominjem
JAOJ BAS BI VOLELA DA ZNAM? MOJ MUZ JE STIDAN A ZENA OD OVOG TIPA MALO LJUBOMORNA AL JE OK. UMALO DA ME DANAS RASPALI PRED NJOM ALI GA ONA MALO POPREKO GLEDALA TERALI SMO JE DA PRISTANE MAKAR NA TROJKU.
 
Neverovatno je koliko ljudi vole da vode brigu o tuđem životu, a da pri tome njihov sopstveni nije sređen.:roll:
Pričati o moralu i svingerima kao bolesnicima je malo licemerno, pogotovu što je moral kategorija koja se menja. Nisu ista moralna načela vaših dedova, očeva, vaša i vaše dece.
Ako je ljudima lepo, ne krše zakon, ko ste vi da im to branite? Vaš svaki postupak je moralno opravdan, a drugi su grešnici! :roll:
 
Eto i glas razuma dosao. Sta ti naprica sinak, o cemu ti to.
Pa ovde svako ima pravo na svoje misljenje, a najgore mi je kad neko dodje ovd i pita ovakve gluposti. Sa kim da se *****, da li da pusim samo njemu ili i komsiji....itd.
KAd vec trazi misljenje vecine ima i pravo da ga cuje, a ko si ti da tumacis nasa moralna nacela.
I ko uopste kaze da su to moralna nacela ili misljenja koja su proizasla iz njih.
Mozda je neko od njih probao pa shvatio da to nije normalno ili nesto drugacije.....
I ko je rekao da ovde neko nesto brani nekome, ovde se SINAK iznose samo misljenja
a ne zakonske mere.
 
I*R*A:
Neverovatno je koliko ljudi vole da vode brigu o tuđem životu, a da pri tome njihov sopstveni nije sređen.:roll:
Pričati o moralu i svingerima kao bolesnicima je malo licemerno, pogotovu što je moral kategorija koja se menja. Nisu ista moralna načela vaših dedova, očeva, vaša i vaše dece.
Ako je ljudima lepo, ne krše zakon, ko ste vi da im to branite? Vaš svaki postupak je moralno opravdan, a drugi su grešnici! :roll:
Opet neka inteligencija koja ce da prica da je swing ispravna stvar...
 
Gryphon:
Eto i glas razuma dosao. Sta ti naprica sinak, o cemu ti to.
Pa ovde svako ima pravo na svoje misljenje, a najgore mi je kad neko dodje ovd i pita ovakve gluposti. Sa kim da se *****, da li da pusim samo njemu ili i komsiji....itd.
KAd vec trazi misljenje vecine ima i pravo da ga cuje, a ko si ti da tumacis nasa moralna nacela.
I ko uopste kaze da su to moralna nacela ili misljenja koja su proizasla iz njih.
Mozda je neko od njih probao pa shvatio da to nije normalno ili nesto drugacije.....
I ko je rekao da ovde neko nesto brani nekome, ovde se SINAK iznose samo misljenja
a ne zakonske mere.
Znači, mišljenje je "vi ste bolesnici".
 
Gryphon:
A odakle ti to da sam ja bolesnik kad nisam ni izneo svoje misljenje.
I znaci ti sad kategorises ko je bolesnik.
Jel znas ti uopste o cemu pricas.

Alo, Grifon, umeš li da čitaš i znaš li šta su navodnici?
Nisam ja nikog nazvao bolesnikom. Naprotiv, autorka i ostali koji ne pljuju po njoj su tako okarakterisani. Pogledaj bolje šta pišete vi "moralisti".
 
i ne bude ti antun lenj...tras profil...tras poruke...i provali da je nata iz gm-a...i da prodaje nekakve chajeve...
evo ja radim u apoteci...onoj kod bolnice...zovem se nadica...pa se javi da...hhhm vidimo za te chajeve

(: lol
 
@IRA
E kao prvo batali taj pojam "moral" ne ide ti to.
To je ofucan pojam kad hoces nesto da objasni, a ni sam ne znas sta treba da kazes.
Pa bi onda da ispadnes pametan i upotrebis tako sirok i konfuzan pojam.
Aj ti sad drugima argumentovano objasni zasto tako nesto nije bolesno ako zastupas takvu teoriju,
posto smo mi objasnili obe strane ove pojave na 10 prethodnih tema.
Ja bih hteo da cujem drugacije misljenje samo radi objektivnijeg shvatanja same pojave.
Hvala unapred.
 

Back
Top