question

Kojot:
tuširanje - ujutru ili uveče ?
moras da se istusiras ujutru jer si se oznojio tokom noci....a onda si radio,isao na fax motao se po busu...pa je normalno da se istusiras i pre ciste posteljine....a leti, licno imam potrebu da se istusiram i par puta na dan.....
iskreno,nekada me mrzi,pogotovo vikendom,zimi ako nigde ne idem.... :wink:
 
xpajamacax:
Kojot:
tuširanje - ujutru ili uveče ?
moras da se istusiras ujutru jer si se oznojio tokom noci....a onda si radio,isao na fax motao se po busu...pa je normalno da se istusiras i pre ciste posteljine....a leti, licno imam potrebu da se istusiram i par puta na dan.....
iskreno,nekada me mrzi,pogotovo vikendom,zimi ako nigde ne idem.... :wink:
ja se ne znojim tokom noci i zimi se tusiram samo jednom dnevno i ne smatram se prljavusom.ok leti nekoliko puta dnevno ali jednom smatram dovoljno
 

Ja se uveče tuširam. Uveče se i brijem, zategnut sam previse ujutru . Tako svakodnevno, mada je pitanje šta je to ujutru. A i čemu sve ovo, kad sam na Ženskom ćošku. Žene se kupaju 2 puta dnevno, koliko ja znam.
Kupanje me je sada asociralo na novu pidžamu, koja uopšte i nije pidžama, već majica i bermude (prodaje se kao pidž) ali mi se dopala jer je crna i ima nacrtanu pčelu - piše "Bzzzzzzzz". Bačkaje je skroz 8) I kupam se sa Milk&Honey, prvo safegard, pa m&h, pre toga se obrijem, koristim i bal. posle brijanja. Tako se ja kupam. I zube perem posle svakog jela, obavezno pred spavanje.

Kupaj se svakog dana, da bi nam Beograd bio čist i beo :!: (Dule Radović)
 
HeBePoBaTaH_:

Ja se uveče tuširam. Uveče se i brijem, zategnut sam previse ujutru . Tako svakodnevno, mada je pitanje šta je to ujutru. A i čemu sve ovo, kad sam na Ženskom ćošku. Žene se kupaju 2 puta dnevno, koliko ja znam. Kupanje me je sada asociralo na novu pidžamu, koja uopšte i nije pidžama, već majica i bermude (prodaje se kao pidž) ali mi se dopala jer je crna i ima nacrtanu pčelu - piše "Bzzzzzzzz". Bačkaje je skroz 8) I kupam se sa Milk&Honey, prvo safegard, pa m&h, pre toga se obrijem, koristim i bal. posle brijanja. Tako se ja kupam. I zube perem posle svakog jela, obavezno pred spavanje.
Kupaj se svakog dana, da bi nam Beograd bio čist i beo :!: (Dule Radović)

lazu bre pa rekoh da ja samo jednom u normalna godisnja doba?
 

Hanibalče, ti si u Fr, je l' tako? Moja majka je platila neku silnu kaznu u Fr. zbog zalivanja cveća. Zapatila žena muškatle na terasi, zbog nostalgije.

U Srbijici, još uvek imamo vodu. Ova moja se kupa i ujutru. Osim ako ne folira kao Sonja Savić, kad u filmu sedi u kupatilu, brčka rukom po punom lavabou i kaže ocu preko telefona "Ta~taaaa ...je l' čuješ moreee?....Mi smo u Dubrovniku" :lol:
 
Ja se zimi nikad ne tuširam ujutro. Pobogu, tuširati se i izaći na -15 je suludo!
A imam koleginicu Amerikanku koja u 7 ujutro opere kosu i onda pešice dođe na posao (doduše, ne živi daleko od kancelarije, ali dovoljno da se uhvati inje na kreajvima kose). Evo, nema je već par dana u kancelariji. Baš se pitam zašto
 
mene je mama učila, ako se kupaš, onda bar 45 min do 1h pre izlaska napolje.
Za pranje kose, trebalo bi sat i po sačekati, ali NAKON SUŠENJA. Za to vreme, npr, lakiraš mokte i piješ kafu, whatever.
Uvek perem kosu ujutro, jer se noću izgužva od spavanja, pa ne mogu da izađem u svet kao onomad Yahoo Serious :lol:
Tuširanje po potrebi, danju, noću...A kupanje u kadi za sada ne može, sjebale se neke cevi ispod kade, pa oće da poplavi zid pored lifta :shock:
 
mislim da je lose ako mnogo sapunjas, sta kad si na moru onda si stalno u vodi pa niko ne kaze da je lose :I
ali koza pravi valjda neki zastitni sloj pa ako stalno peres onda se skida, ali mozda je pre u sapunu stvar.
izvinite na energetskom vampirizmu .
 

Back
Top