Koji Nokiu uzeti?

B

bojana7

Gost
Hocu da kupim Nokiu,noviju,bolju a da ne kosta 700e!Da ima kameru,kolor displej(sto je sada i normalno,al ipak.....),da je manji,lep na izgled,moze i video zapis,odlicne/glasne melodije(mada ih mogu i skinuti sa interneta)....itd.Sto smo mi Srbi cudni-hocemo da sve ima a da ne kosta puno...Spremna sam da izdvojim 300-400e.Opcije su mi 3650(samo sto je dizajn,hm.......ma ogroman je telefon),6600(malo je skup),6108(kazu da je manji),6100,6610,6510,7650,8910(koji ne znam cak ni kako izgledaju,a i nema ih bas puno na trzistu).Rekla sam sta sve hocu od telefona,da li neko moze da mi preporuci neki od kojih sam nabrojala ili eventualno nesto deseto ali sto obuhvata sve ovo ili bar priblizno.U velikoj sam trilemi!Pomozite mi bar malo.Hvala unapred :?: :?: :?: :?: :?:
 
A zašto ne nokia 7250 ? Koliko ja znam ona se uklapa u tu cenu,ima sve što si nabrojala i vizuelno je mnogo dobra.Mada je po mom skromnom mišljenju neisplativo kupovati telefon sa kamerom koja je tako nekvalitetna i jako niske rezolucije kada za te pare možeš uzeti PRAVU digitalnu kameru a u sve te telefone slike ionako možeš unositi preko kompjutera.To i jeste razlog što se ja držim nokie 7210 koja nije nenormalno skupa a najlepša je :)
 
Neces pogresiti ako kupis Nokiu 7210. Nosim je 7-8 meseci, radi besprekorno. Sjajan telefon. Juce mi je neki drug rekao da moze da se nadje i za 180 evra, nova, sto je sjajna cena u odnosu na njene mogucnosti.
Pozdrav :wink:
 
7250 ili 7250i. mali je i ima sve sto ti hoces, ja ga imam nekih 6 meseci i super je. 6600 sam kupio pre 2-3 dana i telefon je mnogo dobar ali i mnogo skup i nije za tebe tj. devojke, to je bas muski telefon.
 
bojana7:
Hocu da kupim Nokiu,noviju,bolju a da ne kosta 700e!Da ima kameru,kolor displej(sto je sada i normalno,al ipak.....),da je manji,lep na izgled,moze i video zapis,odlicne/glasne melodije(mada ih mogu i skinuti sa interneta)....itd.Sto smo mi Srbi cudni-hocemo da sve ima a da ne kosta puno...Spremna sam da izdvojim 300-400e.Opcije su mi 3650(samo sto je dizajn,hm.......ma ogroman je telefon),6600(malo je skup),6108(kazu da je manji),6100,6610,6510,7650,8910(koji ne znam cak ni kako izgledaju,a i nema ih bas puno na trzistu).Rekla sam sta sve hocu od telefona,da li neko moze da mi preporuci neki od kojih sam nabrojala ili eventualno nesto deseto ali sto obuhvata sve ovo ili bar priblizno.U velikoj sam trilemi!Pomozite mi bar malo.Hvala unapred :?: :?: :?: :?: :?:

Hi:
E ovako, NOKIU 3650 imam vec 6 meseci jeste u pocetku malko ruzan telefon ali mocniji telefon u
Evropi trenutno ne postoji, samo u Japanu a to je CASIO.
Trenutna moja MMC na telefonu je 512MB i stane oko
4 cela filma i jos ostaje puno puno mesta za igrice i programe kojih ima na hiljade plus daju i sourcecode na zvanicnom nokijinom sajtu:).
Eh jedina zamerka mala RAM memorija:(.
No apro toga uzeo sam juce SonyErikson T610 koji je naspram nokije 3650 obicno sranje a tu su negde sa cenom, dok igrao sam se malo i sa P800, nista specijalno(prognoza otici ce brzo ekran).
Dakle definitivno 3650, navici ces se na njegov izgled posle nedelju dve:).

pozdrav:

KresoF
 

Back
Top