Koji Nokiu uzeti?
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Koji Nokiu uzeti?

bojana7
    Guest

Podrazumevano Koji Nokiu uzeti?

Hocu da kupim Nokiu,noviju,bolju a da ne kosta 700e!Da ima kameru,kolor displej(sto je sada i normalno,al ipak.....),da je manji,lep na izgled,moze i video zapis,odlicne/glasne melodije(mada ih mogu i skinuti sa interneta)....itd.Sto smo mi Srbi cudni-hocemo da sve ima a da ne kosta puno...Spremna sam da izdvojim 300-400e.Opcije su mi 3650(samo sto je dizajn,hm.......ma ogroman je telefon),6600(malo je skup),6108(kazu da je manji),6100,6610,6510,7650,8910(koji ne znam cak ni kako izgledaju,a i nema ih bas puno na trzistu).Rekla sam sta sve hocu od telefona,da li neko moze da mi preporuci neki od kojih sam nabrojala ili eventualno nesto deseto ali sto obuhvata sve ovo ili bar priblizno.U velikoj sam trilemi!Pomozite mi bar malo.Hvala unapred

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

A zašto baš Nokia ?

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Ali, dobro. Ako si baš rešila da uzmeš Nokia, pogledaj njihov sajt www.nokia.com tu imaš sve to te zanima.

lena86
    Guest

Podrazumevano

po meni je najbolja 2200,mozes je naci na nokiinom sajtu!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio lena86
    po meni je najbolja 2200,mozes je naci na nokiinom sajtu!
    takav model ne postoji!!!

srebro
    Guest

Podrazumevano

A zašto ne nokia 7250 ? Koliko ja znam ona se uklapa u tu cenu,ima sve što si nabrojala i vizuelno je mnogo dobra.Mada je po mom skromnom mišljenju neisplativo kupovati telefon sa kamerom koja je tako nekvalitetna i jako niske rezolucije kada za te pare možeš uzeti PRAVU digitalnu kameru a u sve te telefone slike ionako možeš unositi preko kompjutera.To i jeste razlog što se ja držim nokie 7210 koja nije nenormalno skupa a najlepša je

6110 ili 7210
    Guest

Podrazumevano povoljno a dobro

nisu skupi telefoni a dizajn im je super

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Neces pogresiti ako kupis Nokiu 7210. Nosim je 7-8 meseci, radi besprekorno. Sjajan telefon. Juce mi je neki drug rekao da moze da se nadje i za 180 evra, nova, sto je sjajna cena u odnosu na njene mogucnosti.
    Pozdrav :wink:

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Sto se 7250 tice, potpuno si u pravu. Bolje kupi fotoaparat od 3 megapixela za te pare. Ima vecu memoriju od 7210, ali se ne razlikuje mnogo u pogledu funkcija, i deblja je od nje.

Aktivan član brera (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

7250 ili 7250i. mali je i ima sve sto ti hoces, ja ga imam nekih 6 meseci i super je. 6600 sam kupio pre 2-3 dana i telefon je mnogo dobar ali i mnogo skup i nije za tebe tj. devojke, to je bas muski telefon.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    A zašto baš Nokia ?

Guest

Podrazumevano Re: Koji Nokiu uzeti?

Citat Original postavio bojana7
    Hocu da kupim Nokiu,noviju,bolju a da ne kosta 700e!Da ima kameru,kolor displej(sto je sada i normalno,al ipak.....),da je manji,lep na izgled,moze i video zapis,odlicne/glasne melodije(mada ih mogu i skinuti sa interneta)....itd.Sto smo mi Srbi cudni-hocemo da sve ima a da ne kosta puno...Spremna sam da izdvojim 300-400e.Opcije su mi 3650(samo sto je dizajn,hm.......ma ogroman je telefon),6600(malo je skup),6108(kazu da je manji),6100,6610,6510,7650,8910(koji ne znam cak ni kako izgledaju,a i nema ih bas puno na trzistu).Rekla sam sta sve hocu od telefona,da li neko moze da mi preporuci neki od kojih sam nabrojala ili eventualno nesto deseto ali sto obuhvata sve ovo ili bar priblizno.U velikoj sam trilemi!Pomozite mi bar malo.Hvala unapred
    Hi:
    E ovako, NOKIU 3650 imam vec 6 meseci jeste u pocetku malko ruzan telefon ali mocniji telefon u
    Evropi trenutno ne postoji, samo u Japanu a to je CASIO.
    Trenutna moja MMC na telefonu je 512MB i stane oko
    4 cela filma i jos ostaje puno puno mesta za igrice i programe kojih ima na hiljade plus daju i sourcecode na zvanicnom nokijinom sajtu.
    Eh jedina zamerka mala RAM memorija.
    No apro toga uzeo sam juce SonyErikson T610 koji je naspram nokije 3650 obicno sranje a tu su negde sa cenom, dok igrao sam se malo i sa P800, nista specijalno(prognoza otici ce brzo ekran).
    Dakle definitivno 3650, navici ces se na njegov izgled posle nedelju dve.

pozdrav:

KresoF

Guest

Podrazumevano Re: Koji Nokiu uzeti?

Hi: ponovo

Ako vam treba pomoc oko 3650)

kresof2000@yahoo.com

pozdrav:

KresoF

bojana7
    Guest

Podrazumevano

HVALA!A TAKODJE I KRESI NA ISCRPNOM ODGOVORU!KADA BI 3659BIO MANJI NE BI SE UOPSTE DVOUMILA ZA TAJ MOB.ALI 'FALA U SVAKOM SLUCAJU

Franke
    Guest

Podrazumevano Ima se moze se

Cao narode,dolazim za tri nedelje u jugu,mogu vam donesti dobre mobilne po povoljnoj ceni,javite se na handy 00491728938588

Slične teme

1. Koji Lap Uzeti omg :S
    Autor ThaKilla u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.10.2008., 12:30
  2. STAMPAC koji uzeti?
    Autor cezarus7 u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.02.2008., 17:38
  3. Koji DVD-RW uzeti...?
    Autor BAZUKA u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.10.2007., 15:20
  4. Koji antivirus uzeti za sledeću komfiguraciju...
    Autor Master Of The Air u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 05.02.2007., 15:34
  5. Koji 5.1 sistem za racunar uzeti?
    Autor alf_neo u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.06.2006., 00:04

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku