Poslovna ponuda

Mr. Del boy

Obećava
Poruka
57
Koristim ovu priliku kako bih Vas upoznao sa timom, koji se bavi internet i CD promocijama. Tim se sastoji iz Dizajnera i programera. U mogucnosti smo da Vam ponudimo savremenu i lepo oblikovanu prezentaciju, koja ce privuci paznju Vasim trenutnim i potencijalnim klijentima, i unaprediti Vase poslovanje. Posto slika govori vise od 1.000 reci, navescu Vam primere sajtova koji su skoro uradjeni:

www.europcar.co.yu - Juropkarov sajt koji u sebi sadrzi mogucnost online rezervacije.
www.orlando.com. - Sajt koji sam uradio u flesu, predstavlja deo projekta na kome sam radio zimus, dizajn i priprema...
www.begapress.cg.yu - vidi napomenu gore
www.geocities.com/wladar_design - Sajt u flesu.

Ukoliko ste zainteresovani, ostavite dole vas e-mail, br. mobilnog telefona, ili napisite poruku u inbox. Hvala
 
Uh,uh,uh treba ti josh mnogo da ucis.Pozicioniranje za prvi sajt uvek treba da bude u centu.
Drugi sajt je graficki ocajano uradjen.
Kod treceg si treba da ubacis vec odavno popularan efekat listanja knjige koji je cak i free, videcu da ti posaljem taj fajl.
Cetvrti je vec nesto znaimljivo.
pozz
 
Uh, uh, uh, Naravno da svi mi treba da ucimo, pa i vi, gospodine "loop".

Prvi sajt je uradjen prema standardima europcar-a, sto znaci upravo onako kako je klijent trazio. Za to smo dobili i veoma lep honorar, i pohvalu klijenta.

Drugi sajt je napravljen prema zamisli klijenta, a sa njima covek ne moze drugacije, nego "Vezi konja gde ti gazda kaze. Treci isto tako.

Prema tome, molim one koji su pljuvacki raspolozeni da se ne javljaju. Uopste me ne interesuju tudju komentari, vec poslovni kontakti. Hvala.
 

Back
Top