Trgovina VUKA

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Pesnik i pisac, umetnik slova i reci, prepisivac tema tajnih dokumenata dostupnih za tematiku knjiga i scenarija, izvore nadahnuca pisaonog stvaralastva pronalazi u dostupnim arhivama,....svaka cast jer nije jedini umetnik unovcene umetnosti,.........
Sa cime on danas trguje i kojom harizmom se odrzava, dali prirodnom harizmom ili neutoljivom zeljom dominacije gde se za cenu ne pita.........
 
On je svoju harizmu davno potrošio, a sad se održava na bazi trulih kompromisa i neprincipijelnih
i nedostojnih koalicija. O Ledi Magbet srpske političke scene ne bih ovaj put...
 
Strela:
On je svoju harizmu davno potrošio, a sad se održava na bazi trulih kompromisa i neprincipijelnih
i nedostojnih koalicija. O Ledi Magbet srpske političke scene ne bih ovaj put...

Што? Баш "фин" човек...Олд скул...како је само лепо пољубио ручицу оног крволока, "бечка школа", мора да му Дана није дала...да љубу руке наредних пар година. :D
 
Arhangel NS:
Што? Баш "фин" човек...Олд скул...како је само лепо пољубио ручицу оног крволока, "бечка школа", мора да му Дана није дала...да љубу руке наредних пар година. :D

:-D :-D :-D
 
Vuk je covek kameleon .
Taj lik vise ni sam ne zna sta nije bio.
Njegovi stavovi su kao oblaci .
Covek je prevrtac koji se namenjao dresova .
Sve ovo ga oslikava kao licnost o kojoj je srpska politicka scena napisala svasta
a on i dalje pliva ( za nepoverovati je sta je sve preziveo )
Mislim da je on jedan od najvecih krivaca za nasu nesrecu ,ako ne i glavni.
Takvi ljudi su godinama rusili srbiju iznutra i oni su ti crvi koji su svaku ideju
pokvarili ili je izvitoperili .
Pogledajte samo u proslost cega god se taj covek dohvatio to je propalo
i u ponor povuklo srbiju .
 
Vuku treba ovde da se sudi .
Ima toliko toga za cega bi morao da da odgovore .
Da vidimo kako je to nastradao za vreme rezima (upropastili ga sa vilom na dedinju
familija mu je pokupovala po srbiji firme za dz )
Neka to objasni narodu kako se profit pravi od opozicionog delovanja .
 
bobanms:
Vuk je covek kameleon .
Taj lik vise ni sam ne zna sta nije bio.
Njegovi stavovi su kao oblaci .
Covek je prevrtac koji se namenjao dresova .
Sve ovo ga oslikava kao licnost o kojoj je srpska politicka scena napisala svasta
a on i dalje pliva ( za nepoverovati je sta je sve preziveo )
Mislim da je on jedan od najvecih krivaca za nasu nesrecu ,ako ne i glavni.
Takvi ljudi su godinama rusili srbiju iznutra i oni su ti crvi koji su svaku ideju
pokvarili ili je izvitoperili .
Pogledajte samo u proslost cega god se taj covek dohvatio to je propalo
i u ponor povuklo srbiju .
Tipican Srpski politicar, slazem se sa ovim osim da je stopostotni krivac za Srpsku nesrecu. On je demagog, ulicni vikac, narodni, ulicni vodac i sve sto si gore napisao. 1997 mi niko nije verovao da je on Slobov covek kao i svi ondasnji opozicionari i da sluzi da bi suprotni tabor drzao pod kontrolom. Istina, 9. marta jeste bila prevara kao i u tromesecnim demonstracijama 1996 - 1997. Sve mu nekako isklizne, sve zamalo da se ostvari a na kraju on bude ono sto je sada pretrcavsi preko gomiletine koju je svaki put izdao.
 
Koliko se moze naslutiti, trapavoscu administracije Haskog suda i dokumenata tuzilastva Haskog suda, oduzetih od optuzenog Seselja a u kojima se navode zlocini po imenima ljudi koji su pripadali drugoj stranci a po imenu se navodi i predsednik te stranke koji se navodi kao odgovoran za navedene slucajeve, Vuk sigurno odlazi u HAG, vreme je kupio ali ne moze za sva vremena da ga otkupi,...........dusu je djavolu prodao a djavo dosao po svoje.
 
opanak:
Koliko se moze naslutiti, trapavoscu administracije Haskog suda i dokumenata tuzilastva Haskog suda, oduzetih od optuzenog Seselja a u kojima se navode zlocini po imenima ljudi koji su pripadali drugoj stranci a po imenu se navodi i predsednik te stranke koji se navodi kao odgovoran za navedene slucajeve, Vuk sigurno odlazi u HAG, vreme je kupio ali ne moze za sva vremena da ga otkupi,...........dusu je djavolu prodao a djavo dosao po svoje.


Promakla mi je ta informacija o Šešelju i dokumentima, gde si to čuo?
A i ovo za Vuka i Hag, koliko je to izvesno?
 
Pre nekoliko dana na konferenciji za stampu u prostorijama SRS u Zemunu doslovce kako sam u slobodnoj inerpretaciji naveo, sa jos sirim iskazom izneo je Vucic, ponovljeno vise puta na raznim TV stanicama kao i u novimama.
Da je izvesno ne da verujem, nego je bas izvesno.
 
Vezano za gore dva navoda, Vucic je izricito naglasio da ime stranke i njenog lidera koji je sada u vladi, nece navesti, uradice vrlo uskoro i to ce biti prava vest za Srbiju.
Da se naslutiti o kome se radi.
 
Pa naravno vuk je udbina podmetacina,
S tim sto je u medjuvremenu poceo da radi i za druge sluzbe
ali bez obzira na strane zajednicko im je svima bilo da su te
sluzbe radile protiv srbije.
Covek je osvedoceni narkoman snimite mu pokrete rukama
i tikove koje ima .
Na jednoj konferenciji je usijao ocima da sam pomislio da ce
pasti u komu .
Lik se gubi kao magarac u magli ali je bas simptomaticno
koliko je utripovao neki strah od ko zna cega .
Pogledajte kako je u poslednje vreme bas smoren i potrosen
nema vise ni zelje ni volje da onako glumi i daje neki
znacaj svemu sto izgovara,
ODBROJAVANJE JE IZGLEDA USITNILO.
 
opanak:
Pesnik i pisac, umetnik slova i reci, prepisivac tema tajnih dokumenata dostupnih za tematiku knjiga i scenarija, izvore nadahnuca pisaonog stvaralastva pronalazi u dostupnim arhivama,....svaka cast jer nije jedini umetnik unovcene umetnosti,.........
Sa cime on danas trguje i kojom harizmom se odrzava, dali prirodnom harizmom ili neutoljivom zeljom dominacije gde se za cenu ne pita.........

Harizmom devastiranog digniteta.
 
Cini mi se da ubrzane izjave oko Kosova i Metohije, kao i o svim procesima uslovljenosti oko ulaska u EU, pune misaonog procesa i dusevnog nadahnuca slabo prikrivaju licnu paniku svesnosti istine koju nosi sa sobom /na koju ga povremeno Karla podseti dolaskom u BG/ a vreme je lagano stavlja na svoje mesto.
U ostalom, nije mu lako.
 
@opanak

pa ti si bas naivan kad verujes Aleksandru Vucicu zvani Aca Lazov!

slazem da VUK ima dosta mana ali ako ga poredimo sa "vasim ljubimcima"
Radikalcima ili sa Legijalistima VUK je superishka!
 
_Milanche_:
@opanak

pa ti si bas naivan kad verujes Aleksandru Vucicu zvani Aca Lazov!

slazem da VUK ima dosta mana ali ako ga poredimo sa "vasim ljubimcima"
Radikalcima ili sa Legijalistima VUK je superishka!

Води га кући *ебо те он, па му тепај како је највећи, најмудрији, како има најпаметнију жену, како не треба да се плаши Карлице понтице... и тако све док не заспи срећан, а ти остани целу ноћ поред њега као лична гарда.
 
Пусти Паолу, то ти је једна фина професорица (ви'ш и сам), прави представник радикалске пристојности...

Вук длаку мења, али ћуд... :D Народ ти је чудо...
 

Back
Top