koji plejer koristite za pustanje filmova?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pera-kojot

Početnik
Poruka
9
koji plejer koristite za pustanje filmova na kompu?
po mom misljenju najbolji je mv2 player, zapravo najlaksi je za koriscenje, lako se podesava i osevetljenje i subtitle... ali na mom kompu kad nekih filmova secka, kocka na mv2... probao sam i sa antifreezom ali nista... imate savet? taj isti film radi bez problema na windows media playeru sto bi znacilo da je on najstabilniji.. ali kod njega ne moze da se ukljuci subtitle, i da se podesava brightness, zar ne?
svaki savet je dobrodosao
p0z
 
Crystal player je super (dostupna je free verzija na netu, mada postoji i professional, koja ima vise mogucnosti ali se naravno placa), do skoro sam kao i mnogi, koristio MV2 player i zaista sam bio zadovljan a onda sam presao na ovaj i odusevio se lakocom upotrebe (sve potrebne komande se nalaze na ikonicama koje se vide tek kada kursor dovedete u gornju levu stranu ekrana) i besprekornim prelazcima (bez zastajkivanja i kocenja, kao kod nekih) na odredjene delove filma… toplo ga svima preporucujem!
Sto se tice gledanja filma preko Windows media playera, moguce je i na njemu citati prevod ali je potrebno instalirati ’’Gabest’’-ov program VobSub (koristim verziju 2.23) pri cemu film i prevod moraju imaju isti naziv, posto ga jedino u tom slucaju WMP prepoznaje i automatski reprodukcije zajedno.
 
trenutno imam mv2 0.7.0 RC2, i uglavnom je dobar, ali eto na nekiliko filmova, secka kocka... prbao sam jutros da instaliram neki novi kodek, divx 5 cini mi se, i prestane taj film da secka na mv2 ali ne mogu da podesavam brightness... al sam poizdeo kad sam video naopako... a film je inace taman... sad sam uninstalirao taj kodek i opet secka, ali radi brightness...boz' sacuvaj!
 
Mv2 po meni najbolji .Ako vam neki filmovi mozda seckaju obrisite sve kodeke i instalirajte
K-lite mega kodeck pack ili neki drugi paket najnoviju verziju i sve ce raditi bez problema.
Ako je upitanju neka slabija masina odlican je VLC jer ce pustati sve a netrebaju mu nikakvi kodeci.
Takodje i Red-Light ima prednost jer jedino kod njega (kolko sam ja zasad primetio)
moguce je uzduzno razvlacenje slike (bez sirenja).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top