Sta muskarce vise pali
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 89

Tema: Sta muskarce vise pali

Baby
    Guest

Podrazumevano Sta muskarce vise pali

Dali muskarce vise pale devojke koje imaju lepe duge noge, dobru zadnjicu,dobar struk, ravan stomak a " male grudi". Ili one sa prosecnim izgledom a "velikim grudima"

sasha
    Guest

Podrazumevano

...pa dosta nezahvalno pitanje s obzirom da se od tipa do tipa to razlikuje,a ujedno i zavisi koji detalj je devojka naglasila na sebi(pored ovih sto si ti navela ima jos dosta drugih...)Shto se mene tiche,to moze biti nachin na koji hoda,drzanje tela(npr ako joj je grudni deo izrazeniji,izbacheniji napred,a donji stomak i karlica povucheni unazad tako da joj guza izgleda totalno super,e kad vidim da neka cica tako stoji ili tako hoda,to mi je bruka...chak ne mora da ima neke bash extra obline...normalno,ako je stomachich blago zategnut,malo mekshi,bez plochica,vec samo da se nazire trbushni zid(bash detaljno:),pa josh pirsing....totalno cool:)))

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Sta muskarce vise pali

Citat Original postavio Baby
    Dali muskarce vise pale devojke koje imaju lepe duge noge, dobru zadnjicu,dobar struk, ravan stomak a " male grudi". Ili one sa prosecnim izgledom a "velikim grudima"
    Zavisi od osobe do osobe , ako mene pitas zanosnim oblinama dajem prednost + jako lepo lice ...lice je jako vazno.

It's me
    Guest

Podrazumevano

slazem se sa sashom, sto se mene tice prvenstvo ipak imaju one prve koje si navela jer su to "osobine" koje su mi izuzetno vazne. bujne grudi su vrlo lijepa stvar ali nikako i presudna

Zainteresovan član Kojot (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

slažem se sa sashom potpuno ali što se mene tiče - mora da mi se dopadne na prvi pogleg, prvi utisak je od presudnog znacaja

poz.!

Guest

POTPUNO SE SLAZEM. Lice je i meni jako bitna stavka ako ne broj jedan!

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano hm

Lice je stvarno vazno...
    Ali cura bez grudi, vala nemoze mi se svidjeti..
    Izabrao bih uvu prosecnog izgleda sa malo vecim
    ( . Y . )

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Lice, ono da moze da prodje, ne mora da je lepotica,
    grudi, pa da ne bude bas daska, ali i da ne bude muzara, e noge i zadnjica su mi najvaznije, dzabe joj i lepo lice i dobre grudi ako ima krive noge ili zadnjicu kao da je neko opalio tiganjom po istoj.

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano Zak

No coment

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Baby
    najradije kombinacija gore navedenog inace pali me tvoj nik 8)

Anđela
    Guest

Podrazumevano Re: Zak

Citat Original postavio Zak
    No coment

Hahahaha....car si!

FACA
    Guest

Podrazumevano

8) SVE JE BITNO I NISTA NIJE BITNO.KAKO GOD DA IZGLEDAS BITNO JE DA UVEK ISTAKNES ONO STO JE NAJBOLJE KOD TEBE.I UTEGNUTA ODECA I IZBACENE GRUDI NAS PODJEDNAKO PALE.A ZNAM DOSTA RIBA KOJE NE UMEJU DA ISKORISTE SVOJE PRIRODNE ATRIBUTE I UVEK KUKAJU ZA ONIM STO NEMAJU,A NE ISTICU DOVOLJNO ONO STO IMAJU. JAKO JE BITAN I HOD I DRZANJE I PONASANJE I SAMOPOUZDANJE,ALI SAMOPOUZDANJE SE NE SME PRETVORITI U ISFOLIRANOST.OVE 4 STVRI NE ZAVISE OD IZGLEDA A JAKO PUNO UTICU NA SEXIPIL NEKE RIBE 8) RAZMISLI O TOME 8)

Početnik
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zadnjica

volim zategnute visoke zadnjice na dugim nogama i kad osetim da ih žena istakne kao svoj adut

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: zadnjica

Citat Original postavio šajo
    volim zategnute visoke zadnjice na dugim nogama i kad osetim da ih žena istakne kao svoj adut
    hehe stvarno neznas sta je dobro.

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio FACA
    8) SVE JE BITNO I NISTA NIJE BITNO.KAKO GOD DA IZGLEDAS BITNO JE DA UVEK ISTAKNES ONO STO JE NAJBOLJE KOD TEBE.I UTEGNUTA ODECA I IZBACENE GRUDI NAS PODJEDNAKO PALE.A ZNAM DOSTA RIBA KOJE NE UMEJU DA ISKORISTE SVOJE PRIRODNE ATRIBUTE I UVEK KUKAJU ZA ONIM STO NEMAJU,A NE ISTICU DOVOLJNO ONO STO IMAJU. JAKO JE BITAN I HOD I DRZANJE I PONASANJE I SAMOPOUZDANJE,ALI SAMOPOUZDANJE SE NE SME PRETVORITI U ISFOLIRANOST.OVE 4 STVRI NE ZAVISE OD IZGLEDA A JAKO PUNO UTICU NA SEXIPIL NEKE RIBE 8) RAZMISLI O TOME 8)
    Ovo je prava stvar. Pa svet je pun nikakvih riba koje svojim samopouzdanjem ubede muskarce da su strava. Kao i obratno, naravno... super zenska, a sva potuljena...

Početnik
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: zadnjica

Citat Original postavio Hmmmmmmmmm
    Citat Original postavio šajo
    hehe stvarno neznas sta je dobro.
    voleo bih kad bi mi kazala što je tvoj adut lično .možda bih promijenio mišljene kad bi ih vidio .

Musko
    Guest

Podrazumevano

Definitivno struk i lepa zadnjica,a sto se tice grudi,cini mi se kao da postoji neka zabluda.
    Nije bitna velicina grudi,vec oblik lepota.I velike grudi znaju da budu..vrlo lose..ako si opustene,ili tako nesto,a male grudi prelepe ako su kruskaste(i ako nisu bas male)
    Naravno najlepse su velike i lepe,ali to su jedne u 5000.

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

Podrazumevano

Zavisi od situacije do situacije.U principu je svaka devojka lepa i privlacna na jedinstven nacin .

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Naravno da su nama grudi najbitniji atribut ali to je samo jedan. Tu su jos uzan struk, zategnut (ne nabildovan) stomacic, duge i skladne noge, okrugla, ne precvrsta ali ni mlitava zadnjica,lep vrat..i na kraju sve to skupis i uporedis sa licem (bez toga nista).
    Dakle ja bih ipak izabrao onu "mrsaviju" varijantu ali samo zato jer ima vise ispunjenih zelja (ipak su velike grudi velike grudi )

DJesi DJenis
    Guest

Podrazumevano

moze da bude zgodna koliko hoces, ali ako ne moze pogledom i korakom da te nalozi sve je to dzabe.kljuc je kombinacija ove dve stvari.
    Primer za to su Sharon i Kim

Branka
    Guest

Podrazumevano SVAKA CAST

Prijatelju svaka cast! Lepo je videti da jos postoji ljudi koji umeju da povezu dve tako normalne stvari i sklope mozaik...... Skoro me neko nije tako odusevio! Ljudi ih cesto previde a od filozofije nema leba! Cao

danijel_dimitrijevic
    Guest

Podrazumevano

Mene bar najvise pali kad devojka ima normalne grudi,nevalja kad su mnogo velike pa kipi na sve strane. Kad ima ravan stomak i mindjusicu na njemu!

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

hmmm ja mislim da nije sve u izgledu, naravno da je izgled isto bitan ali ne toliko koliko karakter doticne osobe, dzabe ako izgleda super a karakter, ponasanje i ostalo nisu ni za ku*ac, mislim da muskarce najvise pale jednostavne i skromne devojke, jel gresim u tome?

Primećen član
    Učlanjen
    05.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

dobru zadnjicu,dobar struk, ravan stomak, vece grudi 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    07.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Muskarce za sex pali kad riba hoce da im da na jedan, dovoljno je da moze da prodje fizicki. Vecina ne voli da se smara za nekakvim zavodjenjem. Znaci kolike sise ima, da li ima duge noge i ostalo potpuno nebitno, osim ako se posmatra sa distance i u nemogucnosti je da je kresne.
    A na duge staze pali ih nesto pedeseto tj. izludjuje ih nesto pedeseto.

Slične teme

1. Sto najvise pali muskarce?
    Autor cizmice u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 21.01.2010., 17:07
  2. Ovo jako pali muskarce
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 09.11.2008., 23:35
  3. Razvod više pogađa muškarce?
    Autor Karlito Brigante u forumu Muškarci
    Odgovora: 58