LICEMERJE

ahahahaha...pa da, opušteno :lol:
Nemoj da neko dirao patku :twisted: Inaće že da pucketa bič :mrgreen:
btw. ma ovde se često prenose pogrešne informacije, naravno, iz trećih izvora, tako da kuvanja ima i napretek :twisted:
 
Ljudi, mene zanimaju uglavnom motivi.
Anakin, ja mislim da na forumu ljudi znaju sta mislim o njima ili osecam, to se bar kod mene vidi na kilometar. Drugo, pitanje sta je licemerje i koji su mu motivi, ukljucuje i RL, ili sam ja u zabludi da postoje ljudi van ovog foruma???? :|
Trece, malo je glupo ocekivati takvo cistunstvo da ides od coveka do coveka za koje smatras da su licemeri, po najmanje kad imas veze sa njima i vices im "Vi ste licemeri!". Mislim da je nekad dovoljno da ih ignorises ili budes neprijatan kad to zasluze.
 
nemoj ti mene uciti kako da se ponasam...tema je licemerje a ja makar mogu da kazem sta smatram licemerjem a i koga...
umesto da glumim kako sam extra pozitivna i sve mi je super... i samo jos da problem licemerja resim u svetu i sve ce da bude diiiiiivno....i onda da nalepim jos neku pesmu....to sto cu usput na kvarno da isprozivam ljude okolo, nema vezeeee....
jer svi su suuuuuper....osim onih koji nisu :)
a njima to necu da kazem nego cu ovako da uvijem u pet oblandi da ne bh ispala negativac...

eto to je licemerje...a kad vec otvoris takvu temu, onda se dopisuj sama sa sobom ako ti se ne svidjaju odgovori...
 

Back
Top