SPASIOCI-SRBIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SPASIOCI-SRBIJE

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
102
Ukoliko, bilo ko pokusa da izbrise ove reci, to je znak da masonski cionisti cuvaju Sinod SPC, za svoje tajne politicke anti-srpske ciljeve. Svaka rec bez vredjanja, treba da bude opomena pred buru, a ne da se brise po uzoru judeo-komunisticke i judeo-talibanske anti-hriscanske ideologije.

Srbija kada umire, nema niko pravo da brise istinu nalik na Svetlost, koju su sionski levicari vec davno pomracili...

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

Spasioci Srbije
Srpski NACIONAL-SAVEZNICI
 
Тачно, Кинге7, комуњаре покушавају да искористе ову прилику ДА БИ НАПАЛИ СПЦ !!! А то је мЛого тежак задатак - то ће да им биДне кора од банане...
 
A tek, kada nas ugledaju, njihova smrt ce biti neumoljiva i vecna!
To ce biti dan za spasenje Srba celog sveta i svih hriscana ovoga satanizaovanog sveta.
Srbi, Rusi i hriscani celog sveta, slavi ce dolazak svojih spasioca...

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
 
Pod ovim Sinodom odigrase se sve drame apokalipse, najopasnije po srpsku naciju i drzavu! Ko ima stida i obraza, on ce sam da ode iz takvog judeizovanog sinoda, a ne da ih opominju SPASIOCI SRBIJE?!

Ko obrise ove reci, dabogda mu se desilila ista muka, kakvu su doziveli nasi srpski sunarodnici.
 
eremita:
Тачно, Кинге7, комуњаре покушавају да искористе ову прилику ДА БИ НАПАЛИ СПЦ !!! А то је мЛого тежак задатак - то ће да им биДне кора од банане...
pazi spasioci srbije pišu latinicom?
 
Preozbiljni smo da komentarisemo sa izdajnicima srpskog roda, levicarima i poganima ljudske vrste.
Mi vam pokazujemo vas put u pakao, iz njega vam nema vise povratka!

Mi smo Svetlost, koji nosimo sigurnu smrt za vas!!!
Bez vase smrti, nema ni spasenja srpskog roda, rasutog i namucenog srpskog, Svetosavskog hriscanskog naroda...

Bog vas vazda kleo pogani izrodi!
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Preozbiljni smo da komentarisemo sa izdajnicima srpskog roda, levicarima i poganima ljudske vrste.
Mi vam pokazujemo vas put u pakao, iz njega vam nema vise povratka!

Mi smo Svetlost, koji nosimo sigurnu smrt za vas!!!
Bez vase smrti, nema ni spasenja srpskog roda, rasutog i namucenog srpskog, Svetosavskog hriscanskog naroda...

Bog vas vazda kleo pogani izrodi!

Ajde sada udri malo glavom o zid,al' pazi moraš da se zaletiš snažno...možda će ti biti bolje...u svakom slučaju onesvestićeš se i prestati da lupetaš po forumu...:D
 
Unisticemo leglo sionskih judeo-komunista i islamista. Njihovo ustasko-vatikansko krilo sprzicemo poput munje koja przi sve na zemlji! Njihova ideologija je cisti radioaktivni otpad za unistenje celog hriscanskoig sveta! Ta ideologija se mora u korenu sprziti!!!
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Sta, zar treba komentar sa dezurnom ekipom placenika na tzv. demokratskom forumu krstarice?
Isti ste placenici, kao onaj JEW na ustasko-komunistickom serbiancafe-u.

israel%20flag.gif


Zdavo ja sam Natanijel.:D

A,ti si?
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Preozbiljni smo da komentarisemo sa izdajnicima srpskog roda, levicarima i poganima ljudske vrste.
Mi vam pokazujemo vas put u pakao, iz njega vam nema vise povratka!

Mi smo Svetlost, koji nosimo sigurnu smrt za vas!!!
Bez vase smrti, nema ni spasenja srpskog roda, rasutog i namucenog srpskog, Svetosavskog hriscanskog naroda...

Bog vas vazda kleo pogani izrodi!


Зна се КО је човекоубица од искона и ко носи смрт. Сатано проклета, добро погледај овај КРСТ и одступи !



episkop2qi.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top