Sta kupiti?

haker

Početnik
Poruka
33
Evo bas sam se sad unervozio jer neznam sta da radim.
Zanima me vas predlog sta bi ste vi kupili devojci za rodjendan sa kojom se jos uvek ne zabavljate, ali cete se sigurno za koji dan smuvati, verovatno tek posle ili bas na rodjendanu. Devojka ima 23 godine, znaci plisane mede i slicno po meni ne dolaze u obzir. Lomim glavu, ali ne znam sta da uzmem.
Imam kuci neki sjajan zenski parfem, ali se plasim da li je ovo previse jer je vrednost takvog parfema oko 40 evra. Ne mislim novcano previse, naravno, boli me uvo za pare pa makar ih i nemao posle, ali ne znam da li je normalno da joj cak i pre samog starta veze poklonim nesto tako malo vrednije, da se ne oseti posle kao da mi je zbog takvog poklona duzna itd. Da li biste joj vi tako nesto poklonili.
Ili bi poklonili nesto drugo, jednostavnije. Dajte neku ideju ako imate, molim vas, jer vreme leti, a ja stvarno neznam sta da radim.
 
Jao Pa ,..hvala Sreco ne moras mi nista kupovati,....ja cu biti zadovoljna i jednim poljupcem
a040.gif
Salim se,....Ok je parfem....ma idi po radnjama i po IPS-u sad barem imas koliko hoces izboram,..zavisi sta voli,....cime se bavi,....i itd,....
 
Ja bih joj poklonio samo cvece, jer bilo sta drugo po meni je glupo ako niste u vezi.
I mozes je izvesi negde na neku klopu, pa kad posle toga padne prvi poljubac ostace joj vecno u pamcenju. A za nekave predmete ima vremena.
 
...ja licno ne bih prihvatila skuplji poklon ni posle kraceg vremena provedenog u vezi...osecala bi se kao duznik...a to je vec za mene uzasavajuci osecaj...
...moj predlog je da ako zelis necim da je usrecis kupi joj cvece...i i zvedi je na neko neobicno romanticno mesto...ili cak ako si kreativan napravi nesto sam...napisi...nacrtaj...uradi nesto neobicno ...neuobicajeno...
 
sinnke:
Da ali kad bi ja to curi tako sastavio onda bi se ona morala tu noc dobro potruditi u seksu.


e sinke pa onda to nije iz srca...kada poklanjas nesto nekome na takav nacin radis zato sto to zelis...a ne zato sto tako treba...
...sex ce biti dobar ako se obe strane potrude...
 
Ja sam od mog dragog dobila parfem , bila je slicna situacija kao vasa, ynaci muvali smo se, al jos se nismo bas ono smuvali, i poynavali smo se 15 dana. Dugo godina sam cuvala kutiju od tog "dolce i gabanna" parfema, toliko mi je drag, i dan danas u meni budi sećanja na naš početak. Mislim da je parfem ok, ako je neki ya koji misliš da bi se njoj dopao, nemoj gledati materijalnu stranu, ti pokazi da imaš stila i ukusa... :wink:
 
baki 75:
Ja sam od mog dragog dobila parfem , bila je slicna situacija kao vasa, ynaci muvali smo se, al jos se nismo bas ono smuvali, i poynavali smo se 15 dana. Dugo godina sam cuvala kutiju od tog "dolce i gabanna" parfema, toliko mi je drag, i dan danas u meni budi sećanja na naš početak. Mislim da je parfem ok, ako je neki ya koji misliš da bi se njoj dopao, nemoj gledati materijalnu stranu, ti pokazi da imaš stila i ukusa... :wink:
Mislim da je parfem ipak malo PUNO za "prvi" poklon...
Cvijece...knjiga....dvd...ako znas sat voli da cita/gleda....cd...karte za bioskop za tebe i nju naravno.....
 
Znam da je sad vec kasno, al mislim da je cvece i neki slatkis dobar poklon za tu priliku.
A danas mi je jako smesno bilo kad sam u butiku videla 2 decka koji traze poklon za devojku jednog od njih (slucajno sam cula razgovor), bas su se namucili, i na kraju kupili neku majicu sa nekim natpisom, slatko skroz.
 

Back
Top