+Apocalyptica+

Poruka
2.244
Zanimljiv bend,jer sviraju metal samo sa violoncelima..
i prilicno im dobro ide,s obzirom na to da imaju vec 5 albuma do sad,
i da su sa puno ljudi saradjivali..
a i lepo su se pokazali sa obradama metallice :D
bili su na exitu,ali ja nazalost nisam bila..
dakle,bend sa velikim mogucnostima..

vasa misljenja,jer ih gotivite ? ? ?
 
sa poslednjeg,relativno novog albuma,
prilicno se izdvajaju pesme bittersweet u koj su vokali lauri i ville,
i pesma life burns u kojoj im se pridruzio samo lauri,a snimili su i spotove za obe pesme..
iako doticne gospodine bas i ne gotivim,pesme su mi ipak ok,ipak je to apocalyptica :D
saradjivali su i sa ninom hagen..
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
sa poslednjeg,relativno novog albuma,
prilicno se izdvajaju pesme bittersweet u koj su vokali lauri i ville,
i pesma life burns u kojoj im se pridruzio samo lauri,a snimili su i spotove za obe pesme..
iako doticne gospodine bas i ne gotivim,pesme su mi ipak ok,ipak je to apocalyptica :D
saradjivali su i sa ninom hagen..

...i Sandrom iz Guano Apes-a (Path Vol.2)
 
a matthias sayer iz farmer boysa???he's so cute...i stvarno super peva,ima divan glas
hope i path su mi favourite songs i bez vokala i sa.
sa novog bittersweet je ok,ako zanemarimo laurijev vokal...a life burns mi se ne svidja samo zbog laurija...ostalo je ok...
 
Apocalyptica su strava bend....
bittersweet je bas super balada, ali bi bila lepsa da ju je otpevao samo ville... onako lep uvod s njegovim dubokim glasom... i odjednom lauri pocne da pisti... malo bzvz... :?
i ta pesma sa laurijem mi se ne svidja... ne ume covek da otpeva nista... ima neki deciji glas...
od ovih novijih pesama mi se svidja how far (wie weit), imam obe verzije....
sto se tice saradnji, ne zaboravite lindu sundblad (faraway vol.2)....
 
koga bi pipnula od njih trojice?? :-D :-D
broj 1.


uploadedfiles%5Cimages%5Cgetpicture14.jpg

broj 2.

eicca6lx.jpg

broj 3.

apocalyptica07.jpg
 
konacno i tema o njima... Jedan od mojih prvih bendova, kada sam ih cuo kako sviraju master of puppets nisam mogao da verujem du su to cela... Autorske pesme su im tako dobre, tako izrazajne, ma jedan od mojih omiljenih bendova. Betrayal , somewhere around nothing, pray! , hope... Kako su samo dobri!!! Uh to boli. Onda pesme Kaamos, Hall of the mountain king (poznata prerada) ma ceo cult je tako j***cki album. I prvi je dobar...

Po, meni oni ne bi trebali da uvode pevace jer oni takvi kavi su sami su originalni. Ionako kada saradjuju nijedan glas ne moze da im se uklopi. Sta ces, tako su jedinstveni...
 
Nije da sam bas najveci "fan" bendova koji obradama skrecu paznju na sebe ali ovi ljudi su stvarno genijalni. Uostalom verovatno bi hi publika teze prihvatila i primetila da su od pocetka svirali svoje stvari, ipak je metallica dosta komercijalna. Poslednji album je stvarno extra, najjace pesme su fatal error, betrayal/forgiveness, farewell, Samo sta ce im onaj Lauri, peva ko da je na wc solji.
A kako su preradili Inquisition symphony svaka im cast.
 
Meni je bre broj 1. najbolji je! Baš mi je krivo što ja nisam uhvatila na exitu njegovo gudalo!!! :cry: Joj kako su imali dobar nastup! Šta bi dala da ponovo dodju tad neću propustiti priliku da ga silujem!!!! :twisted:

:D :D :D :D :D :D
 

Back
Top