PONOVO RADI BIOSKOP!!!

Ajde Rasto daj statistiku! Koliki je utilization posetilaca svastare/ukupno posetilaca? Ko je na liniji(pre)/svastara?
Koliki je odnos posetilaca 'ko je na liniji' sa static/dinamic IP's? Odnos Dinamic IP domaci/strani ISP? via Proxy?
Operativni sistemi posetilaca?..Nick-ovi i Password-i?. :lol:
Daj! Daj! Daj!:wink:
 
Eksp. se sastojao u tome da vidim koliko "Svashtara" zaista ima posetilaca.Kad vidite zakljuchanu "Ko je na liniji?", poseticete je samo jednom da vidite u chemu je fazon, zar ne?.Od zakljuchavanja do otkljuchavanja "Ko je na liniji?" bilo je 1140 pregleda - shto mu dodje priblizni br. ljudi koji se mota ovuda.
 
BTW, "asocijacije" i "Beskonachna rechenica" su zakljuchane zato shto je jedan od forumasha bio potpuno u pravu kad je rekao-la:"Nastalo je 5 tema bez teme, tako da ce "Svashtara" dobiti opkladu".Uvideo sam to, zatim zakljuchao iste da bi igrali po fer pravilima.
P.S.Izvinjavam se, zakljuchavanjem "Ko je na liniji?" stvarno nisam imao taj cilj, ali ispalo je kako je ispalo.
Teme ce biti otkljuchane po isteku opklade...
 
BTW, "asocijacije" i "Beskonachna rechenica" su zakljuchane zato shto je jedan od forumasha bio potpuno u pravu kad je rekao-la:"Nastalo je 5 tema bez teme, tako da ce "Svashtara" dobiti opkladu".Uvideo sam to, zatim zakljuchao iste da bi igrali po fer pravilima.
P.S.Izvinjavam se, zakljuchavanjem "Ko je na liniji?" stvarno nisam imao taj cilj, ali ispalo je kako je ispalo.
Teme ce biti otkljuchane po isteku opklade, osim ako se moderatori LJIS slazu sa tim da budu otkljuchane, poshto su vec nabile veliki broj postova, a i ljudima su vec prirasle za srce.
Hvala na razumevanju
 
A s kim ste se vi uopste kladili...? Sa mnom sigurno ne... Iz ne znam kog razloga, nametnuto je neko takmicenje, kome ja zaista ne vidim smisla...
Valjda treba da bude zajednicki cilj da cijeli forum bude sto bolje posjecen, a ne da se podforumi takmice ko ce nabiti vise postova...
A, ako ih treba nabiti, predlazem da se otvori tema "Nabijanje postova", pa da se na njoj npr. pise - Post, post, post... Naravno, ona nece biti bez teme - vec naprotiv imace temu koja je, izgleda, glavna :arrow: Prestizanje podforuma "Ljubav i seks"
Ono sto ja predlazem jeste "zakljucavanje" tog besmislenog takmicenja...
Neka se ljudi zabavljaju i pisu gdje i sta zele...
Toliko od mene...
Pozdrav
 
Gazdarica:
A s kim ste se vi uopste kladili...? Sa mnom sigurno ne... Iz ne znam kog razloga, nametnuto je neko takmicenje, kome ja zaista ne vidim smisla...
Valjda treba da bude zajednicki cilj da cijeli forum bude sto bolje posjecen, a ne da se podforumi takmice ko ce nabiti vise postova...
A, ako ih treba nabiti, predlazem da se otvori tema "Nabijanje postova", pa da se na njoj npr. pise - Post, post, post... Naravno, ona nece biti bez teme - vec naprotiv imace temu koja je, izgleda, glavna :arrow: Prestizanje podforuma "Ljubav i seks"
Ono sto ja predlazem jeste "zakljucavanje" tog besmislenog takmicenja...
Neka se ljudi zabavljaju i pisu gdje i sta zele...
Toliko od mene...
Pozdrav
ja se ni nesečam ko je otvorio nagradnu igru (mrzi me sad da je tražim)... mada mislim da je bilo sve u duhu zdravog zezanja a zato smo i ovde

Rasta - što se mene tiče otvaraj sve teme koji ljudi vole jer zato su i bile otvorene prvenstveno ZA ZABAVU posetioca foruma 8)

tako da što se mene tiče aluta continua long live svaštara a i Ljubav&Sex ;)

PS...i baš me briga ko če pobediti ja znam da ču dobiti nagradu ovako i onako a i On :mrgreen: jel tako Inco ;)
 

Back
Top