Pre par nedelja smo moj decko i ja posetili Kolasin. Rezervisali smo apartman u hotelu Brile i napomeniuli da cemo stici posle 23h. U hotel smo dosli u 23.30h i na recepciji nam je receno da su apartman "upravo" izdali jer su "mislili" da mi necemo doci. Kada smo rekli da smo ih informisali o vremenu dolaska zamolili su nas da sacekamo "da vide mogu li nesto da ucine". Odveli su nas u hotel Garni u cijem je prizemlju kafic sa glasnom muzikom. Gazda je rekao da mu je zao sto mora tu da nas smesti; niko nam nije trazio nikakva dokumenta niti smo se igde prijavili! Soba koju smo dobili - ploce od kojih su sastavljeni zidovi se krune i potpuno su krive, tako da ne znate da li ce vam neka pasti na glavu; lezaj skripi pri svakom pokretu dok ste na njemu, tako da ne mozete da se opustite da biste zaspali. Iznad lezaja je prozor kroz koji duva vetar i prokisnjava pravo na vas - dok je zatvoren! Posteljina je stara i flekava. Ostali namestaj nije upotrebljiv - ormani razvaljeni itd.
Nasa je greska sto smo pristali noc da provedemo tu. Kada smo se probudili mislili smo da cemo dobro proci ako ne obolimo ni od cega, mada sam bila sigurna da nas ceka upala pluca.
Posto se nismo prijavili, nije imalo potrebe, a ni svrhe, tj. bilo je nemoguce odjaviti se iz hotela.
Topla preporuka: Ukoliko planirate da nocite u Kolasinu, koji je doista simpatican i prijatan gradic, pogotovu u ovim zimskim danima, sa cistim vazduhom i sjajnom kuhinjom, NIKAKO se nemojte odluciti za hotel Brile, ili hotel Garni.