koliko da cekam da cujem"VOLIM TE"

ancili:
imam decka od avgusta i jos mi nije rekao sta tacno osjeca prema meni.Ja zelim i ono "volim te".Je li rano za to?Da li vi momci i govorite tako nesto ali da stvarno tako mislite?I da li nekad i volite nekoga ali mu to ne govorite?
Sve zavisi od decaka do decaka.Moja drugarica nije mogla da prevali preko usana tu rec iako je decko molio da mu to kaze,a on joj je to odmah rekao.Mogu provereno da ti kazem da decaci vole da im kazes volim te,a koliko vole da to kazu devojci zavisi,kazem ti,od decaka do decaka.Probaj da mu ti kazes volim te,pa vidi da li ce ti on reci isto,mada moze da se desi da on to kaze cisto reda radi(posto si ti rekla njemu)
 
Ma nista ne brini recice ti, samo polako. To sto ti jos nije rekao znaci da je ozbiljan decko koji zna da se te stvari ne govore tek tako
hyper.gif
 
ako te to tesi, ja od nijedne devojke nisam cuo te dve reci, to su mi pricale samo drugarice :roll: i to obicno kad im napisem pismeni iz knjizevnosti i tako nesto ... :P
a samo sam jednoj dvaput rekao da je volim ... al' zauzvrat navodno precutno odobravanje.
naime, meni je licno tesko to da prevalim preko jezika, mnogo mi je bitnije da to osecam i da osetim to kod moje devojke ... a ako to ne osecas, dzaba bilo koja rec .....
 

Back
Top