Predstavite kućnog ljubimca

Moj pas je skotstki ovac ( Lesi ) !
Zove se Dina i svima koji jos nisu kupili pse preporucujem da nabave jednog Lesija jer je veoma drustvena i pametna zivotinja . Najvise voli da se igra s decom i starijima i nikada ne napada drugu zivotinju . Toliko je drustvena da se cak slaze s mackama tako da pored nje imam i dve macke . Svi zive u harmoniji ! Jedino nekad ume da bude tvrdoglava ali tada je jos vise volim . Ume nekada da bude i oseljiva i veoma ljubomorna . Zato pazite i potrudite se da bude u centru paznje !
 
ja imam chinchillu i mislim da su to najsladje zivotinje koje sam ikada videla.izgleda kao veliki plisani mis ima repic kao veverica i predivne krupne crne okice.skakuce kao kengur do 30cm visine,i dok jede drzi hranu u jednoj ruci...preslatko :) bebice se radjaju sa dlakom i vide od samog rodjenja.moguce ih je naci u razlicitim bojama bela bez crna siva braon i td.mislim da me najvise fasciniraju zvukovi koje proizvode u medjusobnoj komunikaciji i to sto kada imate 2 cincile ne retko cete ih zateci citaj doslovce:zagrljene.predivna stvorenja!
 
- 3 psa (Zlatnog Retrivera - zenku, i dve Civave)
- 4 papagaja (2 tigrice, fishera i personatu)
- 1 kanarinca
- 2 Chinchille (par)
- 1 Puh (zenka)
- 1 Pacov crno/beli (zenka)
- 2 kopnene krabe
- 1 kornjaca
- 6 akvarijuma....

huh... mozda sam neshto i zaboravila :lol: :wink:
 

Back
Top