...moderatori pod-foruma ''tinejdzeri''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BlackDragon

Zainteresovan član
Poruka
221
Pogledajte sta su debili poremeceni baljezgali...Vredjali me bez razloga... http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1945347#post1945347 Normalno, nisam htela da trpim tako nesto, odgovorila sam im onako kako su zasluzili, i, moderatori su mi to izbrisali...Nije prvi put tim kretenima i pacenicima da mi tako brisu postove, ali sad su preterali. Nemaju pojma da obavljaju svoj posao...tolerisu gluposti...i jos ucute onog ko se suprotstavi budalama i govori istinu...Tako nesto nije u redu.
Bas bih volela da znam ko mi je obrisao postove...To mora da je ona retardirana jadnica Bliznakinja... Njoj zelim da sto pre umre bolnom smrcu...jer to i zasluzuje.
 
Dodji na podforum Avijacija i vojska.
Najbolji pod-forum na krstarici.
Moderatori su non-stop zauzeti i posecuju ga svega par puta mesecno ako i to stignu!
Tu uopste nema cenzure!
Evo stvarno,ne secam se kad je zadnji put nesto obrisano.
ZIVELA SLOBODA U VOJSCI!!!
Naravno pod uslovom da te interesuje av. i voj....
:)
 
Bliznakinja:
Znas Black kad ti ne bi bila takva pacenica mi ti ne bismo brisali postove :lol:


Cuti, praznoglava... 'de ti znas sta je za brisanje a sta ne. Ne znam sta je adminu kad ti i dalje dozvoljava da budes moderator. To je sramota za Krstaricu. Evo, sad si mi obrisala kritiku koja je sasvim bila na mestu upucenu balavici drunken butterfly na onoj umobolnoj temi "Kad ste se prvi put napili" E pa stvarno si... blago receno - KRETEN. Ma sto tebe neko ne obrise... sa ovog sveta, to bi bila velika korist za druge, pa i za tebe samu.
 
Bliznakinja:
A cekaj sto ti to pises ovde? :lol: :lol:
Nema ko da brise ? hahahahahahahah :lol:
Umrecu od smeha pored tebe :lol:

A poruku sam ti obrisala zato sto si to mogla lepo da kazes,a ne da napadas clanove zato sto si ti jedna jadna i napacena dusa koja nema na kome da se istresa.
I ova diskusija je ovde zavrsena za mene.


:roll: ... Znam takve defekte kao sto si ti... i prst da vam neko pokaze vi se upisate od smeha...

Da ti pojedini clanovi nisu mentoli i da ne bulazne gluposti, (sto je cinjenica) ne bih ih napadala. I zato, nistarijo, prestani da mi brises postove, makar na forumu nemoj vise da budes tolika budala, kad vec u RL jesi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top