ISKRENO,NISTA MI NIJE JASNO....
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: ISKRENO,NISTA MI NIJE JASNO....

Obećava
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano ISKRENO,NISTA MI NIJE JASNO....

Zaista mi nije jasno.U vezi sam sa momkom koji me iskreno i cisto voli i koji mi je vec mnogo puta to dokazao na sve moguce nacine.Posle nekih dva meseca,otisli smo na prvi zajednicki vikend na njegovu inicijativu.Naravno,oboje smo ziveli za ta dva dana kada je najzad trebalo prvi put da spavamo.Ja,kao nepopravljiv idealista,vec sam u svojoj glavi zamislila scenario u kojem cemo nas dvoje svu svoju ljubav koju imamo jedan za drugoga pokazati i na delu,je l... Medjutim,od samog starta on je bio blago nezainteresovan,da kazem,nenapadan.Ajde,ok,rekoh,ceka na moj znak...Pa svih ovih nedelja postovao je moju zelju da se sto vise zblizimo ovako,emotivno i duhovno,pa onda da sve to " krunisemo " sexom.Kad smo prvi put spavali,te veceri kad smo stigli,odmah je nasrnuo na osnovne dve erogene zone kod zena.Zacudilo me je to jer sam imala utisak koliko ga znam da je veliki umetnik po pitanju onih stvari i da ume zeni koju voli da udovolji .Iskreno, ne bese nista extra.Da ne duzim dalje,za dve noci i tri dana spavali smo ukupno cetiri puta.A i tada na moju inicijativu,uz njegovo suptilne i cesto duhovite naznake da mu nije do toga.Osecala sam se lose,nepozeljno.Nikada nisam imala taj problem,znam da dobro izgledam,to me je kopkalo.Bila sam razocarana.Mada kad smo spavali taj 2.,3. i 4. put bilo je lepo i po njegovom " najboljem drugu" osecala sam da me zeli.A ovako,kad nismo bili u krevetu,bio je divan,nije me ispustao iz ruku,mazio,ljubio,bio pazljiv,nezan...Najzad sam ga pitala zasto osecam da je nezainteresovan i da li zna da se osecam kao da samo ja zelim i iniciram sex.Odgovor je bio da ima perioda kada mu nije do toga i da je sada takav period,i da naravno nije do mene,ja sam extra itd.Ali,pobogu,pitala sam,pa nismo mi vec godinu-dve zajedno,ovo nam je bilo prvi put,zar me ne zelis?Trebalo je da ne ustajemo iz kreveta a mi smo najmanje bili u njemu! Uzgred,on dosta radi i hronicno je umoran,osecajan je...Sve to stoji ali opet nesto mi nije jasno.Zar zelja ne treba da je jaca od svega?Posebno kad nekog volis? Osecam se bljak! Bilo bi mi bolje kada bih mogla da shvatim,da mi neko da neki dobar razlog,mozda iz svog licnog iskustva.Da li preterujem sa brigom ili imam osnovanih razloga da posumnjam da nesto nije u redu? Znacila bi mi vasa misljenja...Zahvaljujem unapred.

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Podrazumevano Re: ISKRENO,NISTA MI NIJE JASNO....

mozda te mnogo voli...kad ja nekog volim uopste nemam zelju da ga ebem
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Imaju i muskarci emocije....treba mu vremena da shvati sta se desilo....sigurna sam da ce sve doci na svoje...samo strpljivo cekaj..
    Therapy has taught me that nothing is my fault

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3962

...Bozeee...
    ...Ebo me patak, ako yosh ednom prochitam, ovoliki post posle 00:00h. ...

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

pa da...kad te prestane voleti onda ce te ebati
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

@bundeva
    A do tada? :|

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Ako zaista puno radi nije iskljuceno da je previse umoran... Polazim od sebe, ako sam umoran kao pas niti vidim niti cujem, a ponajmanje osecam bilo sta osim umora i pospanosti. Mada... ne moze biti umora celog vikenda... ma ko zna, ali ne verujem da bi trebalo da brines previse.
    Sa duge strane, mozda si previse pustila masti na volju (drugim recima, veroivano si neki tezi sanjar, kao sto si i napisala idealista), pa si od svega ocekivala nesto sto se nije moglo desiti.
    Kako god... ne verujem da bi se trebala brinuti... i naravno, uvek mozete razgovarati o tome.

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Samo se opusti, sigurno je umoran kao sto kazes. Uzivaj, dok mu se dize ne brini.

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Imala si prevelika ocekivanja koja on nije ispunio.Kad bude odmoran probajte ponovo,mozda vam samo treba praksa a mozda jednostavnio niste sexulano kompatibilni.

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio NikadNijeKasno
    Zaista mi nije jasno.U vezi sam sa momkom koji me iskreno i cisto voli i koji mi je vec mnogo puta to dokazao na sve moguce nacine.Posle nekih dva meseca,otisli smo na prvi zajednicki vikend na njegovu inicijativu.Naravno,oboje smo ziveli za ta dva dana kada je najzad trebalo prvi put da spavamo.Ja,kao nepopravljiv idealista,vec sam u svojoj glavi zamislila scenario u kojem cemo nas dvoje svu svoju ljubav koju imamo jedan za drugoga pokazati i na delu,je l... Medjutim,od samog starta on je bio blago nezainteresovan,da kazem,nenapadan.Ajde,ok,rekoh,ceka na moj znak...Pa svih ovih nedelja postovao je moju zelju da se sto vise zblizimo ovako,emotivno i duhovno,pa onda da sve to " krunisemo " sexom.Kad smo prvi put spavali,te veceri kad smo stigli,odmah je nasrnuo na osnovne dve erogene zone kod zena.Zacudilo me je to jer sam imala utisak koliko ga znam da je veliki umetnik po pitanju onih stvari i da ume zeni koju voli da udovolji .Iskreno, ne bese nista extra.Da ne duzim dalje,za dve noci i tri dana spavali smo ukupno cetiri puta.A i tada na moju inicijativu,uz njegovo suptilne i cesto duhovite naznake da mu nije do toga.Osecala sam se lose,nepozeljno.Nikada nisam imala taj problem,znam da dobro izgledam,to me je kopkalo.Bila sam razocarana.Mada kad smo spavali taj 2.,3. i 4. put bilo je lepo i po njegovom " najboljem drugu" osecala sam da me zeli.A ovako,kad nismo bili u krevetu,bio je divan,nije me ispustao iz ruku,mazio,ljubio,bio pazljiv,nezan...Najzad sam ga pitala zasto osecam da je nezainteresovan i da li zna da se osecam kao da samo ja zelim i iniciram sex.Odgovor je bio da ima perioda kada mu nije do toga i da je sada takav period,i da naravno nije do mene,ja sam extra itd.Ali,pobogu,pitala sam,pa nismo mi vec godinu-dve zajedno,ovo nam je bilo prvi put,zar me ne zelis?Trebalo je da ne ustajemo iz kreveta a mi smo najmanje bili u njemu! Uzgred,on dosta radi i hronicno je umoran,osecajan je...Sve to stoji ali opet nesto mi nije jasno.Zar zelja ne treba da je jaca od svega?Posebno kad nekog volis? Osecam se bljak! Bilo bi mi bolje kada bih mogla da shvatim,da mi neko da neki dobar razlog,mozda iz svog licnog iskustva.Da li preterujem sa brigom ili imam osnovanih razloga da posumnjam da nesto nije u redu? Znacila bi mi vasa misljenja...Zahvaljujem unapred.

Ako, neka i vi vidite kako je to kad neda. A mi muski se ne osecamo lose i nepozeljno kad nam zena neda?
    Meni kad neka neda iz prve ne bi je vise ni da mi plati.
    Ali dobro danas je vreme stresova nema se para i dobro je da se uopste dize kita.
    Meni ako nastavi biti mala plata vise se nece dici za koju godinu ni na Pamelu.
    Piti da, delat ne.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

@ sinke

Sinke ubishe te stresovi....

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Previse filozofirate. Lik je pored ribe godinu - dve i nema ono sto bi trebao imati, tj. riba je tu, mirise ali ne da. Jednog dana hoce ali do tada on ga baca samo tako i navikao je na tu disciplinu. Zato mu nije ni do cega posebno, jer to radi redovno. U tome je problem.

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: ISKRENO,NISTA MI NIJE JASNO....

Ko ce ga znati, faktor umora zna stvarno biti ogranichavajuci, i ne da se odstraniti za dan, dva. Mada, po mom skromnom mishljenju dechko ima malo treme od prvog sexa, pogotovo ako te stvarno toliko voli, pa sad to malkice razvlachi u duzinu. A ti sad bash hocesh sex, pa zasluzi ga? Uradi i ti neshto da dobijesh shta zelish .
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

Ma daj ljudi sta pricate,umor,zasluzi blaf slusaj curo mozda je surovo al veoma zvuci realno ovo sto ti je rekao king 7.Ljudi imaju svoje potrebe.To ne znaci da te ne voli to samo znaci da ih zadovoljava kad mu vec ti ne das.Gleda te drugim ocima ,jer je dovoljno dugo bio dresiran,ti si ona koju voli ne ona za ono
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa dobro,ako je to u pitanju moze da ga "zagolica".Zeni bar ne bi trebalo da bude tesko da plasira sexualnu provokaciju.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Od silne sretje zeli da gustira..

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Daj, bre, ljudi, o cemu pricate, oni su dva MESECA zajedno!!!!

1. moguce je da je umoran. mozda se ti nisi dovoljno trudila da ga oraspolozis (osim sto si inicirala sex ). sacekaj da ga prodje.... a ako ga ne prodje - imate zesci problem. odnosno - nisu vam potrebne iste stvari.
    2. mozda je nedovoljno iskusan?
    3. mozda je malo sadisticki nastrojen, pa ne obraca paznju na tvoju potrebu za neznoscu?

p.s. da je i posle dve GODINE - bas ste sve to glupavo rekli.... Kao da ne znate da su "bacanje" i pravi sex dve razlicite stvari...

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Recept:Franscuska sobarica dok usisava ispod kreveta

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Pa to je dozivljaj ljudi....jos ako je i on bio nevin...kao sto rekoh: sigurna sam da ce on "doci sebi" cim stvarno shvati sta se desilo

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Malo vremena pa ćete se usaglasiti.
    Još će on tebe vijati po krevetu, hehe.

PS, ne verujem da je nevin.
    Bolje znati mnogo i često, nego malo i nikad, kojekude...

Obećava
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Reputaciona moć
    45

Ma on ima 35 god i nije mu prvi put..Meni i njemu je prvi put Ja sam inace bila veoma aktivna po tom pitanju,i uradila sve sto je u mojoj moci.I dok traje,nije lose.Mene muci to sto on nema inicijativu a kad pokusam ponovo,u toku dana ,da ga dodirujem,on mi kao kroz salu sklanja ruku.Za vikend je pusio kao Turcin,jeo i svaki trenutak koristio da gleda TV,naravno,mene iz ruku nije ispustao u smislu neznosti i poljubaca.A da vam ne pricam kako je odmah posle sexa uskakao u gace i pantalone i iskakao iz kreveta....U samom cinu moze mnogo da se iskontrolise,da odlozi orgazam i stalno trazi pauze.Onda ga zaboli zeludac,pa onda trbusni misici....itd,itd.

Obećava
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Reputaciona moć
    45

Uzgred,veoma je nesiguran u sebe u svakom smislu,cak mislim da nema neku sirinu po pitanju sex. i ljub.umeca i sloboda...Mozda u tom grmu lezi zec

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa ti ga prevaspitaj....zna se ko je glava kuce.

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio NikadNijeKasno
    Uzgred,veoma je nesiguran u sebe u svakom smislu,cak mislim da nema neku sirinu po pitanju sex. i ljub.umeca i sloboda...Mozda u tom grmu lezi zec
    Pa ti ga nauchi, mozda nije do sada imao takvu osobu pored sebe kao sto si ti.
    A to gde njemu lezi zec mene bas briga.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

****** on je ozenjen!
    Ili ima nesto drugo pa ga grize savjest!

Slične teme

1. meni nista nije jasno
    Autor Bg8333 u forumu Žene
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 01.06.2006., 10:24
  2. nije mi nista jasno...
    Autor solas u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 08.06.2005., 02:16
  3. Nista meni nije jasno
    Autor Svica u forumu Ljubav i seks