'ajde da i ja postavim anketu

Kratko i jasno - najbolji trener!


  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .

Terror Techa

Ističe se
Poruka
2.291
Dakle,ne najbolji tim ili igrac,vec najbitniji "shraf" jednog kluba - trener!
U anketu su usli samo aktuelni treneri sa pristojnim ucinkom na klupskom i/ili reprezentativnom planu...
Molim vas da budete objektivni i unapred se izvinjavam ako sam nekog izostavio...
Glasajte.....sad.....
 
izostavio si Marcela Lipija, ali nije strasno...

dodao bih i Qique Sanchez Floresa, ali on tek treba da se dokaze...

od ponudjenih... svi su imali ili imaju dobar igracki kadar, s tim da je jedino Ferguson svoj sam stvarao od kraja osamdesetih... i izdvojio bih Mourinha, koji je sa Portom, sa relativno slabom ekipom, uzeo sve sto se moze, sto govori da je on, otprilike, najzasluzniji za te uspehe... verovatno bi bio jos veci, kad bi umeo da postavi napadacku igru, jer to sa Celzijem moze...
 
Mda.....fale i zvezdine zvezde:Zivadinovic,Doric i grobar fudbala na ovim prosotrima-Miljan Miljanic
Sad ozbiljno,od ovh sto si naveo najbolj je Murinjo.Meni kao lik antipatican al Chelsea je masina koja sve melje.Neki kazu igraju ruzan fudbal...kakve veze ima...rezultat je vazan a ne lepota.
 
Ne znam baš...
Mogao bih da glasam za Vengera jer je od Arsenala napravio odličan tim(pa dobro, ove sezone dobar-vrlo dobar, ali to je više stvar forme i uigranosti zbog povreda kojih ima na pretek itd...).
Takođe Muinjo, lisica među trenerima, nikad ne znaš šta misli. Međutim još je on relativno mlad. Možda mu je to i plus, ali sa takvim timom retko ko ne bi napravio uspeh.
Nema Del Boskea, bivšeg trenera Reala, onolike zvezde(obično svakoj zvezdi treba po jedna lopta da bi se složili, jer svako igra za sebe) uklopio je u jedan tim koji je znao da igra.
 
.pissbottleman:
ne mogu da verujem kako su se svi napalili na ovog murinja...aj' da ne raspravljamo o tome kolko je dobar,i kolko je fazona povatao od robsona,al' ljudi bre...cekajte ,pa mora i on jos da se pokaze...
Sta ces vise?
Jeste mlad za trenera,ali pored ovoliko trofeja,to mu je ogroman plus!
Svako mora od nekog da uci...
A njemu se bas posrecilo...
Jos zna 4-5 jezika,sto je isto od velike pomoci...
 

Back
Top