Oddworld kutak

sorry,nemam nista protiv igre,nego je ovaj stvarno preterao sa dve iste teme,plus ona je trebala da ide u topic razmena igara...
Ljudi gube vreme da pogledaju dva topica iste sadrzine...aj oprosticemo mu posto je noob.poz
 
Baklava_NS_88:
Pa niko nije reko da je losha igrica nego je ovaj lik debil....
UUUUUUUUUUU je**te ovo je bilo licno. Ok ja sam samo novajlija koji se ne lozi na nfs most wanted, doom3 itd (mada se 99,89% igracke populacije lozi), igrice koje zahtevaju mesecno updateovanje graficke, rama i da ne nabrajam vise.
Ja govorim o igricama koje su zadrzale score jos od davnina, sto da vas podsetim
nije uspeo kako ono bese proslogodisnji hit, nfs underground2 a da ne spominjem underground1. Zovi me debilom ali reci da ovo nije tacno, ili sam za dzabe cukao po ovoj mojoj jadnoj tdk????!!!!

Dajte mi primer igre koja moze da pomuti slavu Abe's oddysee i abe's exoddus-a (usput,
ima 2 dela, i jos 2 novih koje nisam probao)
 
Dusaaaaa...n:
UUUUUUUUUUU je**te ovo je bilo licno. Ok ja sam samo novajlija koji se ne lozi na nfs most wanted, doom3 itd (mada se 99,89% igracke populacije lozi), igrice koje zahtevaju mesecno updateovanje graficke, rama i da ne nabrajam vise.
Ja govorim o igricama koje su zadrzale score jos od davnina, sto da vas podsetim
nije uspeo kako ono bese proslogodisnji hit, nfs underground2 a da ne spominjem underground1. Zovi me debilom ali reci da ovo nije tacno, ili sam za dzabe cukao po ovoj mojoj jadnoj tdk????!!!!

Dajte mi primer igre koja moze da pomuti slavu Abe's oddysee i abe's exoddus-a (usput,
ima 2 dela, i jos 2 novih koje nisam probao)
Ja se ne lozhim na quake, undergound, doom i ta sranja...Volim WoW da igram i mislim da je vec premashio slavu tvog Abe-a....
 
escape ne postoji...
1 deo je oddworld abe's oddysee
2 oddworld abe's exoddus
[ove su za PC i PS1)
3 Oddworld munch's oddysee
4 Oddworld Stranger's Wrath
(ove su za xbox)

Ima i za gameboy
oddworld adventures I i II
 

Back
Top