VEZA NA DALJINU!KAKO?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veza na daljinu ne moze nikako da uspe... Znas kako se kaze,daleko od ociju,daleko od srca... Kad tad ce neko da se ohladi... Veruj mi,pricam ti iz licnog iskustva...
Bolje resi to sto pre... Lakse ce ti biti...
 
BELKA:
STA MISLITE O VEZI NA DALJINU?DA LI JE MOGUCE DA VEZA OPSTANE I AKO NIJE MOGUCE VIDJANJE CAK NI JEDNOM U DVA MJESECA?DA LI JE MOGUCE OSTATI VJERAN?

videces i sama , neces se ni okrenuti vec ces se oladiti i zaboraviti na njega i naci drugog ! ili ce biti tako da prvi koji ti se bude svideo u tom medjuvremenu ne vidjanja , zaboravis na njega u istom momentu!
veruj mi!
:wink: poz :!:
 
kliford:
Sasha85:
SlatkaMala:
Nikako...
Belive me, I´ve tried...

Me too... :cry:

Cekaj, cekaj... To sto VAMA nije uspelo, ne znaci da nece nikome da uspe... Cista logika :lol:

Da bi veza na da daljinu uspela,moras da imas par godina vise... Tj. da budes malo stariji... Ali dok si klinac,nema sanse... Ok,mozda ima izuzeta,sva cast... Ako nesto nisi osetio na svojoj kozi,onda nemoj da pricas suprotno...
 
Ali ljudi jos malo pa dva mjeseca od kad se nismi vidjeli!I ma koliko se ja okretala oko sebe uzalud-ja nista musko da zapazim.Ja znam da je glupo u ovim mojim osamnaestim samo misliti na jednog ali to je sve sto radim!Uopste nemam zelju da budem sa drugim!A sta ako on tamo tako lako gleda druge i jos uz to ima logiku"sto samo gledati a ne i probati"?A njemu je i lakse naci nekoga u BG-u a ja zivim u tako malom gradu gdje ne mogu naci momka sve i da hocu.Oni i sto necem sluze ili su na studijama ili su zauzeti!Ma uostalom ne zelim nikoga osim njega!A niko jos od mog drustva da mi kaze da nasa veza ima zanse!Drugarice sve misle da muski rod ne moze biti bez zenske tako dugo i da je nemoguce biti vjeran na toj daljini.Momci,ogovorite mi zasto varate svoje djevojke?Ako vam je bolje sa tom nekom drugom ili vam je jednostavno djevojka dosadila zasto je ne ostavite ma koliko to za nju bilo tesko?Pa vi bi bar dvije odjednom a zasto i ne bi ako se vec moze!Kako vi momci mozete da volite nekoga a da ga prevarite?Nista mi nije jasno!
 
BELKA:
Ali ljudi jos malo pa dva mjeseca od kad se nismi vidjeli!I ma koliko se ja okretala oko sebe uzalud-ja nista musko da zapazim.Ja znam da je glupo u ovim mojim osamnaestim samo misliti na jednog ali to je sve sto radim!Uopste nemam zelju da budem sa drugim!A sta ako on tamo tako lako gleda druge i jos uz to ima logiku"sto samo gledati a ne i probati"?A njemu je i lakse naci nekoga u BG-u a ja zivim u tako malom gradu gdje ne mogu naci momka sve i da hocu.Oni i sto necem sluze ili su na studijama ili su zauzeti!Ma uostalom ne zelim nikoga osim njega!A niko jos od mog drustva da mi kaze da nasa veza ima zanse!Drugarice sve misle da muski rod ne moze biti bez zenske tako dugo i da je nemoguce biti vjeran na toj daljini.Momci,ogovorite mi zasto varate svoje djevojke?Ako vam je bolje sa tom nekom drugom ili vam je jednostavno djevojka dosadila zasto je ne ostavite ma koliko to za nju bilo tesko?Pa vi bi bar dvije odjednom a zasto i ne bi ako se vec moze!Kako vi momci mozete da volite nekoga a da ga prevarite?Nista mi nije jasno!

Prvo ovo za varanje... Muskraci varaju iz istog razloga kao i mi... To je bre vise postalo normalno... A ti si zaljubljena do usiju pa ne vidis dalje od nosa... Ali ohladices se kad-tak... Ne verujem da ce te to jos dugo drzati...
 
E pa..draga moja..Zasto da odustajes?Ako ti je stalo do njega onda se i bori da ga zadrzis!!!Ali pod broj1 zaboravi ljubomoru..Ona ti moze samo neuspeh doneti!Ako se vi volite..nikakva daljina vas nece rastaviti!!!Ali je bitno da je ljubav obostrana!Ako mislis da je on onaj "pravi",zasto da tako lako odustajes od njega???A ako mislis da i nije..ako ti nije dovoljno pokazao i dokazao ljubav..onda te i nije vredan..Kako god..budi jaka..Nedaj se..i SRECNO!!! :) :P :)
 
moja frendica,koja sad studira,prekinula je s momkom skoro cim je otisla u inostranstvo,iako su se pre toga zabavljali 4 godine... pa sad ti gledaj...daljina je daljina,jer,ako ti ne mozes imati voljenu osobu kraj sebe da je zagrlis,poljubis,kad ti je potrebna...jbg.a da ne govorim o ljubomori,gdje je s kim je. :roll:
 
Alexandra9:
Ako zaista postoji takva ljubav... vantelesna, potpuna......, onda je moguce odrzati vezu na razdaljini... Ako to predstavlja ono p r a v o, vredi cekati...

da...ali obicno to ne bude "ono pravo"...al stvarno su svi mislili da je kod njih dvoje bilo to "pravo"(drugarica i njen momak),al eto,nije ipak! ipak treba ti blizina..paznja,dodiri,toplota voljene osobe :) hehe,bas sam se zanjela... :oops: ma zelim srecu svim zaljubljenim parovima,pa sta bude,bude! :wink:
 
E ljudi moji....ne zavaravajte sebe tim takozvanim vezama na daljinu...znam kako joj je...ja sam bila u vezi sa jednim....on tamo ja ovde...on ljubomoran ja mrtva ladna...trajalo 5 meseci...posle...on raskinuo sa mnom...jer je to velika daljina...rekao da to ne vodi nikuda....a da me previse voli....voli me i dalje....volim i ja njega...molila sam ga da razmisli...ali rekao je da od toga nema nista...i bio je u pravu....ali da sam dovoljno jaka...mozda bih ga opet zamolila da razmisli i ubedila ga da je moglo biti drugacije...i da moze jos uvek....tesko je znati da te voli onaj koj pred tobom ljubi drugu....ili...kad on mene vidi sa drugim....srce se para...ali...sve ima svoje zasto...tako da...veze na daljinu nikada ne uspevaju...sem u nekim slucajevima...i to tamo u kasnijim godinama!!
 
Sasha85:
Veza na daljinu ne moze nikako da uspe... Znas kako se kaze,daleko od ociju,daleko od srca... Kad tad ce neko da se ohladi... Veruj mi,pricam ti iz licnog iskustva...
Bolje resi to sto pre... Lakse ce ti biti...

Ima nas raznih ovde... Sashi nije uspelo, meni jeste i tu nema nikakvih pravila. Sve zavisi od vas dvoje, od toga da li je zaista prava ljubav u pitanju, da li verujete jedno drugom i da li ste spremni da se borite protiv iskusenja na koje cete jako puno nailaziti. Dakle, nemoj ovde da trazis odgovore, vec u sebi!
Pozdrav!
 
Moze da opstane jedino ako se jako vole i verni su jedan drugom!!!
Moja drugarica ima decka u drugom gradu i u "vezi" su vec 6 meseci.I oni su imali vezu na daljinu i sada su raskinuli jer su se potpuno distancirali!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top