Sta da treniram ???

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
E ovako imam 15 godina i sve zivo sam probao da treniram i sve me smorilo ! Nisam se nasao ni ujednom sportu ! Jel mozete da mi kazete neki lep sport koji prima pocetnike mojih godina ? E da i samo da ti sportovi nisu FUDBAL, KOSARKA, ODBOJKA, RUKOMET !!! Hvala unapred za svaki dobar predlog !
 
Obzirom na lokaciju ( Planina ) mogao bi da treniraš cetanje drva... :) :) :) :) (šala!!)

Ako ima toga u tvom mestu, probaj Tai Či Čuan, možeš da ga vežbaš do kraja života i ne trebaju ti extremna snaga i razgibanost... i možeš da vežbaš sam...:)
 
Ma pocni da ide s u teretanu, tj. da treniras bodybuilding to ti je najbolja stvar za tebe ako neces loptu, samo treba da ti se svidi zvuk tegova koji udaraju jedan od drugoga. A i tu cu ces moci da stvoris najlepse telo.
 
ja bih isto neku borilacku.
da ukombinujem snagu, brzinu, naucim neku prakticnu vestinu (toboze) i steknem kondiciju, ali bih nesto sto dopusta slobodu pokreta, karate je recimo preterano sputan pravilima (po meni).
te neke kombinacije plesa i borbe su mi isto smesne.
boks je recimo preterano surov. :D
'ajde malo pricajte o tim vasim borilackim vestinama, mene bas zanima nesto uopsteno da saznam o njima. evo recimo, meni ta rec tekvondo nista ne znaci.

nekako sam skapirala da cu ja, kada jednog dana postanem sportski tip, da svakako treniram neki individualni sport. ja uopste volim da radim stvari u zivotu all by myself. mozda ni tebi ne leze kolektivni sportovi, a samo si njima pokusavao da se bavis. onda je bitno da li imas takmicarski duh ili zelis da se bavis sportom zbog sebe, pa sa tim u vezi nije isto igrati tenis i ici u teretanu. vazna je kakva je tvoja motivacija.
 
U tim godinama vjerovatno si zakasnio, ali uvijek ima izuzetaka. Ako imaš mogućnosti predložio bih ti ronjenje recimo. Plivanje možda jeste zamorno za treniranje, ali je po meni najkorisnije za pravilan razvoj. Možda da razmisliš i o padobranstvu. Mada zakon je probati - samo će ti se reći. :D
 

Back
Top