Koliko su sigurni ROMED kondomi?

Ja se ne bih slozila s vama..... desilo se da je decko kupio Romed, i taman ga stavio, kad ono puche..a nije se neshot natezao, izivljavao:)))..izem ti kvalitet....s druge strane, kupio je kondom u kiosku:)))).
Od tada, pravac apoteka, po kondom....nema zezanja 8)
 
lolla:
Ja se ne bih slozila s vama..... desilo se da je decko kupio Romed, i taman ga stavio, kad ono puche..a nije se neshot natezao, izivljavao:)))..izem ti kvalitet....s druge strane, kupio je kondom u kiosku:)))).
Od tada, pravac apoteka, po kondom....nema zezanja 8)
Ne znam da li znas, ali Romed kondomi se prodaju i u apoteci, isto kao sto se Durex kondomi prodaju u trafici?
 
Zivka:
lolla:
Ja se ne bih slozila s vama..... desilo se da je decko kupio Romed, i taman ga stavio, kad ono puche..a nije se neshot natezao, izivljavao:)))..izem ti kvalitet....s druge strane, kupio je kondom u kiosku:)))).
Od tada, pravac apoteka, po kondom....nema zezanja 8)
Ne znam da li znas, ali Romed kondomi se prodaju i u apoteci, isto kao sto se Durex kondomi prodaju u trafici?
U periodu kad sam se zezala Romedima:) bili su zastupljeniji u kioscima... a istini za volju, kad se moj tadasnji setac odlucio za kupovinu kondoma, sve apoteke su bile zatvorene:))))).
 
Nikako Romed! Meni se desilo pre par meseci da mi je taj kondom pukao, a ja trazila odnos do kraja neznajuci da je kondom pukao. Da ne pricam o hororu povlacenja po ginekoloskim ordinacijama posle toga. Taj uzas i onih 40 dana agonije koliko ja potrebno da bi se na ultra zvuku registrovala trudnoca nikom ne bih pozelela.Od tada sam u takvom strahu da sam kasnije isljucivo ja kupovala kondome, da se za svaki slucaj ne oslonim na dragog i njegov shoping na kiosku. i kupovala sam iskljucivo Durex extra safe
 
I meni isto.Ako cemo pravo bolje da se ne bavimo kvalitetom kondoma koji dolaze na nase trziste pa ukljucujuci tu i durex.Durex kupljen na zapadu i ovaj nas su nebo i zemlja.Jedini izlaz je kupovina kondoma u apotekama jer su tamo svezi i cuvaju se u adekvatnim uslovima.
 
rudy_kv:
Ja sam Romedove kupio u apoteci pa zamalo da postanem tata-iz-nehata (vise puta) :( . Ipak upraznjavaj ono zlatno pravilo - vadi ga napolje imao ili nemao kondom!!!! :wink:

Ja zaista ne znam odakle vam ideja da "vadjenje" resava problem. Znate li da je ubedljivo najveci procenat nezeljenih trudnoca nastao upravo zbog toga sto se misli da "vadjenje" nesto znaci?
Prvo, jako je tesko izvaditi bas na vreme. Drugo (i mnogo bitnije), tecnost koja se luci kada se muskarac uzbudi je puna spermatozoida, tako da muskarac uopste ne mora da svrsi a zena moze da ostane u drugom stanju.
 
Mnogo su bolji od Durex kondoma. Meni se desilo samo jednom da je Romed pukao a mnogo vise puta se to desilo sa Durexom (narocito Durex classic). Inace, uvijek ih kupujem u apoteci ( i jednu i drugu vrstu). Srecom moj decko je i pored "zastite" bio dodatno oprezan ("prekinuti odnos") tako da nije bilo problema. Moj savjet je da i pored koriscenja kondoma budete oprezni.
 
rdeki:
rudy_kv:
Ja sam Romedove kupio u apoteci pa zamalo da postanem tata-iz-nehata (vise puta) :( . Ipak upraznjavaj ono zlatno pravilo - vadi ga napolje imao ili nemao kondom!!!! :wink:

Ja zaista ne znam odakle vam ideja da "vadjenje" resava problem. Znate li da je ubedljivo najveci procenat nezeljenih trudnoca nastao upravo zbog toga sto se misli da "vadjenje" nesto znaci?
Prvo, jako je tesko izvaditi bas na vreme. Drugo (i mnogo bitnije), tecnost koja se luci kada se muskarac uzbudi je puna spermatozoida, tako da muskarac uopste ne mora da svrsi a zena moze da ostane u drugom stanju.
Potpuno podrzavam,a i statistika je pokazala da od parova koji kao kontracepciju koriste coitus interraptus,85% njih zacne.ja otupeh pricajuci mojim drugaricama,ali niko nece da me slusa,a posle dodju i zale se...Ljudi,to nisu stvari za zezanje
 

Back
Top