Koliko su sigurni ROMED kondomi?
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Koliko su sigurni ROMED kondomi?

Novi
    Guest

Podrazumevano Koliko su sigurni ROMED kondomi?

Jeftiniji su dosta od Durex-a.... Koliko su kvalitetni, u odnosu na "konkurenciju"????

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Odlicni su.Meni licno cak i bolji od durexa.Nikad nisam imala nezgodu sa njima.

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Koliko su sigurni ROMED kondomi?

Citat Original postavio Novi
    Jeftiniji su dosta od Durex-a.... Koliko su kvalitetni, u odnosu na "konkurenciju"????
    Ako imas konkretnu priliku da ih upotrebis ne budi cicija bre sta je bre koji dinarcic vise za Vrmmmmmm , Vrmmmmmm

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio dr
    Odlicni su.Meni licno cak i bolji od durexa.Nikad nisam imala nezgodu sa njima.
    U potpunosti se slazem!

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ja se ne bih slozila s vama..... desilo se da je decko kupio Romed, i taman ga stavio, kad ono puche..a nije se neshot natezao, izivljavao))..izem ti kvalitet....s druge strane, kupio je kondom u kiosku))).
    Od tada, pravac apoteka, po kondom....nema zezanja 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    Ja se ne bih slozila s vama..... desilo se da je decko kupio Romed, i taman ga stavio, kad ono puche..a nije se neshot natezao, izivljavao))..izem ti kvalitet....s druge strane, kupio je kondom u kiosku))).
    Ne znam da li znas, ali Romed kondomi se prodaju i u apoteci, isto kao sto se Durex kondomi prodaju u trafici?

Aktivan član rudy_kv (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ja sam Romedove kupio u apoteci pa zamalo da postanem tata-iz-nehata (vise puta) . Ipak upraznjavaj ono zlatno pravilo - vadi ga napolje imao ili nemao kondom!!!! :wink:

Zainteresovan član SoBlue (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Koliko su sigurni ROMED kondomi?

Citat Original postavio Novi

NISUUUUUUUUUUUU,budi siguran

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Zivka
    Citat Original postavio lolla
    Ne znam da li znas, ali Romed kondomi se prodaju i u apoteci, isto kao sto se Durex kondomi prodaju u trafici?
    U periodu kad sam se zezala Romedima bili su zastupljeniji u kioscima... a istini za volju, kad se moj tadasnji setac odlucio za kupovinu kondoma, sve apoteke su bile zatvorene)))).

Obećava
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

NIako romedovi ........... meni pukli jedno cetiri puta,pre nekoliko godina,kada su durex bili za elitu,ali od tada ili na suvo(pa da znam sta ocekujemo) ili samo durex ......... bez sale!

Guest

Podrazumevano

Nikako Romed! Meni se desilo pre par meseci da mi je taj kondom pukao, a ja trazila odnos do kraja neznajuci da je kondom pukao. Da ne pricam o hororu povlacenja po ginekoloskim ordinacijama posle toga. Taj uzas i onih 40 dana agonije koliko ja potrebno da bi se na ultra zvuku registrovala trudnoca nikom ne bih pozelela.Od tada sam u takvom strahu da sam kasnije isljucivo ja kupovala kondome, da se za svaki slucaj ne oslonim na dragog i njegov shoping na kiosku. i kupovala sam iskljucivo Durex extra safe

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Je l' neko probao Primeros-e?

Guest

Podrazumevano

A Durex je kao sinonim za kvalitet?

Ne samo da mi je pukao vise od jednog puta, vec mi je ponekad strasno neudobniji od ostalih!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

I meni isto.Ako cemo pravo bolje da se ne bavimo kvalitetom kondoma koji dolaze na nase trziste pa ukljucujuci tu i durex.Durex kupljen na zapadu i ovaj nas su nebo i zemlja.Jedini izlaz je kupovina kondoma u apotekama jer su tamo svezi i cuvaju se u adekvatnim uslovima.

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Podrazumevano

Citat Original postavio rudy_kv
    Ja sam Romedove kupio u apoteci pa zamalo da postanem tata-iz-nehata (vise puta) . Ipak upraznjavaj ono zlatno pravilo - vadi ga napolje imao ili nemao kondom!!!! :wink:
    Ja zaista ne znam odakle vam ideja da "vadjenje" resava problem. Znate li da je ubedljivo najveci procenat nezeljenih trudnoca nastao upravo zbog toga sto se misli da "vadjenje" nesto znaci?
    Prvo, jako je tesko izvaditi bas na vreme. Drugo (i mnogo bitnije), tecnost koja se luci kada se muskarac uzbudi je puna spermatozoida, tako da muskarac uopste ne mora da svrsi a zena moze da ostane u drugom stanju.

sluchajno u prolazu
    Guest

Podrazumevano

Mnogo su bolji od Durex kondoma. Meni se desilo samo jednom da je Romed pukao a mnogo vise puta se to desilo sa Durexom (narocito Durex classic). Inace, uvijek ih kupujem u apoteci ( i jednu i drugu vrstu). Srecom moj decko je i pored "zastite" bio dodatno oprezan ("prekinuti odnos") tako da nije bilo problema. Moj savjet je da i pored koriscenja kondoma budete oprezni.

Zainteresovan član SoBlue (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio rdeki
    Citat Original postavio rudy_kv
    Ja zaista ne znam odakle vam ideja da "vadjenje" resava problem. Znate li da je ubedljivo najveci procenat nezeljenih trudnoca nastao upravo zbog toga sto se misli da "vadjenje" nesto znaci?
    Prvo, jako je tesko izvaditi bas na vreme. Drugo (i mnogo bitnije), tecnost koja se luci kada se muskarac uzbudi je puna spermatozoida, tako da muskarac uopste ne mora da svrsi a zena moze da ostane u drugom stanju.
    Potpuno podrzavam,a i statistika je pokazala da od parova koji kao kontracepciju koriste coitus interraptus,85% njih zacne.ja otupeh pricajuci mojim drugaricama,ali niko nece da me slusa,a posle dodju i zale se...Ljudi,to nisu stvari za zezanje

Slične teme

1. Dali ste sigurni?
    Autor Milanche.at u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.02.2009., 02:48
  2. JESMO LI U KAFANAMA SIGURNI?
    Autor Psihologue u forumu Muškarci
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 15.11.2008., 11:48
  3. Sigurni znaci smrti
    Autor mince u forumu Zdravlje
    Odgovora: 30