samo za ljude iz diaspore

  • Začetnik teme gost 17778
  • Datum pokretanja
koverta:
Ne vidim neke prednosti u ovome,oni posalju pismo umjesto vas :roll: , pa sta fali vama da napisete i posaljete :shock:

Ja ga vec duze vremena koristim za slanje slika mojima u Bosnu. Moji su malo stariji pa ne mogu da se snadju sa racunarom, a postom slike putuju, putuju .... i ponekad ne stignu nikada.
 
mozda sam ja i luda i slepa ali ovo je najdosadniji moguci sajt na koji sam mogla naici aj mi molim te reci ako se ove usluge placaju kreditnom karticom kako ce to uraditi maloletnici to jest deca koja takodje zele da posalju neko pismo ja naprimer koristim mobilnu kameru za slikanje koju kasnije prikljucim na kompic ucitam i stavim u e-mail i lepo kliknem sned i on posalje u ko zna koju vukojebinu a ne samo na teritoriju BIH HRVATSKE I SRBIJE I CRNE GORE
 
mozda sam ja i luda i slepa ali ovo je najdosadniji moguci sajt na koji sam mogla naici aj mi molim te reci ako se ove usluge placaju kreditnom karticom kako ce to uraditi maloletnici to jest deca koja takodje zele da posalju neko pismo ja naprimer koristim mobilnu kameru za slikanje koju kasnije prikljucim na kompic ucitam i stavim u e-mail i lepo kliknem sned i on posalje u ko zna koju vukojebinu a ne samo na teritoriju BIH HRVATSKE I SRBIJE I CRNE GORE
 
Ne ja nisam slepa i luda:
mozda sam ja i luda i slepa ali ovo je najdosadniji moguci sajt na koji sam mogla naici aj mi molim te reci ako se ove usluge placaju kreditnom karticom kako ce to uraditi maloletnici to jest deca koja takodje zele da posalju neko pismo ja naprimer koristim mobilnu kameru za slikanje koju kasnije prikljucim na kompic ucitam i stavim u e-mail i lepo kliknem sned i on posalje u ko zna koju * a ne samo na teritoriju BIH HRVATSKE I SRBIJE I CRNE GORE
sve je to lepo sto ti kazes ali sta ako tvoja rodbina i prijatelji nemaju "kompic" je si li mozda razmislila o tome.
ili je mozda jednostavnije da tvoja baka ili tetka kupe "kompic" nauce i itd. ako vec nisi glupa nemoj da se pravis da si glupa
 
Ne ja nisam slepa i luda:
mozda sam ja i luda i slepa ali ovo je najdosadniji moguci sajt na koji sam mogla naici aj mi molim te reci ako se ove usluge placaju kreditnom karticom kako ce to uraditi maloletnici to jest deca koja takodje zele da posalju neko pismo ja naprimer koristim mobilnu kameru za slikanje koju kasnije prikljucim na kompic ucitam i stavim u e-mail i lepo kliknem sned i on posalje u ko zna koju * a ne samo na teritoriju BIH HRVATSKE I SRBIJE I CRNE GORE
sve je to lepo sto ti kazes ali sta ako tvoja rodbina i prijatelji nemaju "kompic" je si li mozda razmislila o tome.
ili je mozda jednostavnije da tvoja baka ili tetka kupe "kompic" nauce i itd. ako vec nisi glupa nemoj da se pravis da si glupa :twisted:
 
e, pa ovo je super stvar za one koji zele nekoga da iznenade lepom cestitkom ili pismom, narocito one koji NEMAJU racunar. e, ajde sad zamislite koliko putuje pismo iz USA ili australije ! koliko sam shvatio ovo stigne za dva ili tri dana.
onaj ko nece ili ne zeli da tako salje, uvek moze da ode do poste i ubaci pismo u sanduce. ko voli nek izvoli.
maloletnici nemaju kreditnu karticu, ali imaju njihovi mame i tate, pa ce valjda dati svojoj deci koju kintu na zajam.
 

Back
Top