Fanovima kultne serije X-Files

dalex

Početnik
Poruka
1
Dragi Fanovi X-files-a.
Posto u mom rodnom gradu Nisu nije bilo struje tokom zadnjih 4 epizode X-files-a,u mom delu grada,nisam uspeo da ih snimim.Tako da molim sve na ovoj kugli zemaljskoj,ko poseduje zadnjih 4 epizode da mi se javi na mail dalex@bankerinter.net.
Inace imam sve epizode ove kultne serije.
Interesuje me takodje dali u nasoj zemli ima neki fan-club za ovu seriju.
SALJITE ljudi ziv nisam dok ih se ne dokopam!Izedem ve
 
Profajler je bio super.Sa onim Dzekom.A First wave je malo smarao.Cekaj,to je ona serija sa Kejd Fosterom.Secam se da su se vanzemaljci 'navlacili' na so.Kako sam se smejala tome:lol:
Ali x-files je x-files.Meni je to stvarno...ma gledam je skoro deset godina.
 
meda_bica:
Profajler je bio super.Sa onim Dzekom.A First wave je malo smarao.Cekaj,to je ona serija sa Kejd Fosterom.Secam se da su se vanzemaljci 'navlacili' na so.Kako sam se smejala tome:lol:
Ali x-files je x-files.Meni je to stvarno...ma gledam je skoro deset godina.

kako smarao,bas je zanimljivo bilo..
malo se epizoda dobro secam,ali znam da sam obozavala seriju :D
 
'el to ona serija kad onaj maneken ubije vanzemaljca pa se on istopi? :?
Kako ocajna serija :roll:
Meni je nekako vise zanimljivije Tamno Nebo od X-Files zato sto su tu seriju zabranili samo posle nekoliko epizoda iz totalno neobjasnjivih razloga...cak mislim da je to jedina serija koju su ameri zabranili...
 
Zabranili?Kako ja nisam cula za tu seriju?Mada,mozda i jesam al' se ne secam.'Oce li opet ici?O cemu se radi?
Ma bio je Prvi talas ok ali to je bila uobicajena serijica.Mada je imala i dobrih epizoda.A Profajler sam stvarno pratila.Volim serije na taj fazon.Al Dzek mu je davao posebnu draz:lol:
Vise volim te triler fazone od sf ako izuzmemo xf.Uvek malo banalizuju 'male zelene'.Psy faktor je bio ok.Mada i nema mnogo serija na taj fazon.Ko zna kad ce sad ponovo reprizirati xf.Bila je ovo lepa godina.:wink:
 
Prvi talas je ustvari Bafi na intergalakticki nacin :lol:
Ne verujem da ce opet pustati Tamno Nebo ali ko zna...Radnja serije se desava pre ubistva Kenedija,prva epizoda pocinje scenom u kojoj borbeni avijon misterijozno nestaje u letu(istiniti dogadjaj) i naravno za to optuzuju Ruse...to je jedino cega se sigurno secam :)
Ako uporedim ovu seriju i X-Files,cini mi se da je neko ko je stvarao XF imao jako bujnu mastu...Tamno Nebo je zasnovano na golim cinjenicama i tu nema price...i sve ovo sam zakljucio kroz samo desetak a mozda i manje epizoda...
 
Ma jeste da ja xf obozavam ali sve je stvar ukusa.Tamno nebo je radjeno po istinitim cinjenicama?Nije ni cudo sto je zabranjena.Sad si me zainteresovao...Mada mi se sad sve nesto cini da sam cula za to.A o Rozvelu i sl. se toliko govorkalo da je i bio red da se snimi neka ozbiljnija serija o toj temi.Makar i 50. god. kasnije...Treba valjda da se snimi i film xf.Kao rezime svega do sad u seriji.Mada nemam pojma sta bi jos mogli da kazu.Koliko se secam sve je razotkriveno a i M i S ne mogu nista vise da urade.Al' ko ce ga znati...Holivud je cudo.
 
Ma bila su dva ili tri.Prvi-onaj kad Molder trci po krovu voza koji trnsportuje vanzemaljca:)drugi-kad M malo poludi a Skali nadje vaznemaljsku letelicu u okeanu i treci iz '99 sa crnim uljem.Prva dva su razbili na epizode a ovaj zadnji je prikazivan u bioskopima.Al oni sad hoce da snime nesto sto bi kao zaokruzilo celu pricu.
 
Znam za taj film iz '98(kod nas je isao '99),i ja sam ga gledala u bioskopu, ali sam u video-klubu pre par godina nasla ova dva.Jedan(drugi,valjda) se zvao 'Biogeneza' pa sam mislila da su mozda ti iz studija to objaili vezano na(tadasnjem) vhs-u.Ma uostalom,nema ni veze.
To na Pinku je bilo relativno skoro.To su one epizode kada se (konacno) poljube,a ona se porodi.A kad i ako oni stvarno snime jos jedan film(a verovatno hoce,dali su svi pristanak i snimanje treba da pocne) M i S a i ostali ce biti vec dosta stariji...
 

Back
Top