NATURAL WEALTH I SLICNI PREPARATI

a da li je moguce da se ovaj forum, tema, bavi konkretnim proizvodjacima, ili distributerima - sta, gde i po kojim cenama?
koliko nas uopste uzima neke, i koje preparate?
koliko nas je u mogucnosti da porucuje iz inostranstva i koja su iskustva (nekih proizvoda i nema kod nas)?
neka komparacija cena, supplement facts, ...
 
Citiram:
Samo u Velikoj Britaniji, prema službenim vladinim podacima, Britanci godišnje potroše oko 70 milijuna funti (oko 780 milijuna kuna) na prehrambene suplemente, a oko 20% populacije koristi dodatke vitamina i minerala u svojoj ishrani.

Worldwide phenomenon of wellness?
 
Majutak1:
...a sta je kompententan odgovor za tebe :?: naucnici su rekli :idea: samo sam htela da cujem iskustva drugih ;-) potrebni su mi neki vitamini, a šarenilo cena je prilično pa nije na odmet cuti tudja iskustva :wink:
Šta su naučnici rekli? kako to da posle naučnika pitaš ne naučnike? :) Ni naučnici nemogu dati odgovor bez studije (sećaš se aspirina za i protiv) nego svi ''vaćare'' u mutnom što je brzo otkrio ne naučnik/ca WithdrawnWater.;)
 
bas kao:
Citiram:
Samo u Velikoj Britaniji, prema službenim vladinim podacima, Britanci godišnje potroše oko 70 milijuna funti (oko 780 milijuna kuna) na prehrambene suplemente, a oko 20% populacije koristi dodatke vitamina i minerala u svojoj ishrani.

Worldwide phenomenon of wellness?
I jako su zdravi, naročito mentalno! :) Ne znam tačno gde sam pročitao, ali smatra se da će u UKB biti prava epidemija divljaštva s obzirom na sve više ispoljavanu agresivnost omladine koja konzumira ''vitamine'' ili ''vatrenu vodu''. (podaci i pretpostavke su rezultat rada njihove policije).;)
 
Sve se nalazi u prirodi samo treba znati gde ga ima .
Mislim da su ti vitamini iz tableta veoma diskutabilni po svom ucinku.
Pristalica sam prirodnih a ne vestackih stvari .
Trend gutanja tableta je promovisala farmaceutska industrija (MAFIJA)
zarad sticanja enormnih profita , mada mislim da je to samo deo paklenog plana
i ne zadrzavaju se samo na tome .
Dobijao sam neke imformacije da se kroz razne vitamine plasiraju i razne
supstance koje nisu proverene i vrlo su opasne po zdravlje .
 
sala br. 2, nego, evo ko je mafija: http://www.nutricionizam.com/Su/b020105.htm
nego, jel znas sta se sve "plasira" u vitaminiziranom mleku, margarinu, raznim pomadama, pa znas li standard obogacivanja belog hleba, pa razni napici i za pregristi, cega sve tu nema...
naravno, ja vitamine uzimam prirodne, minerale - organske, a neke preparate, ekstrakte sa sertifikatom da su organski gajeni; a bas me zanima tvoj jelovnik i karta ****/napitaka
 
Skidam kapu, domacine. Moras da priznas samo da i vi koristite razne prehrambene vitaminizirane proivode, sa raznim aditivima itd, bas kao i da ne moze svaciji zeludac bas da mirno primi beli luk, a tek ljute papricice. Zato postoje kapsule, preparati. Evo npr, kako ja da dodjem do kolostruma ako zivim u soliteru?

CITAT: Unutar prvih 72 sati nakon poroda, mliječne žlijezde ženki sisavaca proizvode "prvo mlijeko", tvar koju zovemo colostrum. Ono sadrži sve bitne komponente koje pružaju zaštitu i osiguravaju zdravlje novorođenčeta. Colostrum od krava sa mliječnih farma sadrži 10 do 20 puta više imunoloških faktora od ljudskog colostruma.
 

Back
Top