Kako snimiti Boot-abilni CD

Skini program nLite, sto noviju verziju.
Pomocu njega mozes da napravis butabilni CD bez problema.
Mozes da ubacis i SP2 naprimer, da iskljucis nepotrebne Windows komponente, da inkorporises drivere u instalaciju(vrlo korisno) i gomila drugih opcija. Meni je uspelo da svedem instalaciju WinXp na svega 120-tak mb!

Pozzzzzzzzz
 
nijje popio, ja sam isto koristio nlite i sveo INSTALACIJU na 200mb, znaci na CD-u, jos ne instaliran WIn...samo uklanjanjem jezika kao sto su arapski i kineski dobijes 200mb....
u svakom slucaju NLite je odlican alat za one koji nemaju pravu, registrovanu verziju win-a....posto je microsoft za svoje prave korisnike obezbedio alat koji sve to radi, al moras da ga platis, ili da na sajtu dokazes da si 'pravi' :)
 
@NICS
:D
Po tebi instalacija XP ide na 2 cd (tih tvojih 1.2Gb), a da ne pricam za SP. Za njih tebi bi mozda trebala jos 2. Jedan za SP1 i drugi za SP2 :D Zato bih te molio da nepises vise ovako.

Dakle moguce je ovo sto sam napisao. Krajnje ogoljen OS, dovoljno da radi (mada moram priznati da tad kad sam ga imao na drugoj particiji nisam se puno zanimao njime, znam da je radila neka igra, neki DX 8.1 naslov). Jos uvek ga imam na flash disku.

POzzzzzz
 

Back
Top