DAN ZALJUBLJENIH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

naancy90

Poznat
Poruka
7.099
Da li vam nesto znaci Dan zaljubljenih ili je kao i svaki drugi dan? Da li ste nekada za taj dan dobili nesto posebno ili je neko nesto uradio za vas?Sta ste vi kupili za ovaj 14. februar?
@moderatori
ja trazila da li ima jos neka ovakva tema!NEMA!A ako nije za tinejdzere...pa, ja hocu da vidim sta bas oni misle....:)
 
meni je za prosli decko kupio narandzaste mindjuse u narandzastoj kutijici u obliku srca....ja njemu nista nisam ga volela...ali to vece smo sedeli u istom kaficu u kom je sedeo i moj sadasnji decko sa curom...nismo se poznavali!!!!
 
naancy90:
ma, pozuri ;) , vec je deseti!!!!!!!!! :shock: :-D ja se snasla pre 5 meseci, tacnije 4 i po :p
Ja poslednji put kad sam se 'snasla', ispostavilo se da je lik kreten... :P Nesto sam se bila naljutila na njega,... Danas sam ga srela kad sam ostala na dodatnoj iz francuskog, nisam ga ni pozdravila. Ali sam zato probadala drugarice pogledom koje su stvarno neprikladno komentarisala... (uuu, vidi sto je zanimljiv zaaaadaaaatak... ) -on je radio na tabli... :P
:D:D:D
 
Dan zaljubljenih je glupost...ne slavim to uopste...kao i 8. mart...
Sve je to previse iskomercijalizovano... trgovci lepo zraduju pare od toga...jer ima napaljenika koji se primaju i pridaju toliki znacaj svemu tome...Smesni su ti ljudi koji misle da moraju tog dana da kupe ili prime neki poklon, koji je uglavnom bljutavo-patetican. Kao i neki nesrecnici u ljubavi koji kao sujeverne budale misle da ce se srecno zaljubiti, ako se za taj "praznik" lepo provedu.
 
Ma popisam se ja na dan zaljubljenih, meni se uvek zadesi da sam tad sama.......osim..prosle i pretprosle godine dobro........
Dan ko i savki drugi...
Ovaj cu da provedem sa ortakinjama u pubu......i kupicu im lizalice....eto
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top