Kladionica, tiketi, tipovi...

ef3fe36860bffb18bb5b1d7aed64ce0a55088469.jpg


evo nama NOVOG ZA BEOGRAD, sigurno neće da ostane u onu pustaru tamo, dolaze i sa manje para a i sa bušne gaće :D
Nego, uopšte nije stavljao Vardar - Škendija niti Škupi - Škendija, ja se baš tu zeznuo :D
https://www.mozzartsport.com/fudbal...ak-u-odnosu-na-ulog-zabelezen-u-evropi/287751
 
Da nekoliko tiketa sa gotovo istim utakmicama. Jako cudno.

Nije ništa čudno izuzev one kvote 22..........
Ja često fiskiram nekoliko dogadjaja, koje ponavljam u skoro svakom tiketu.
Doduše on ih je maloo više fiksirao, ali to nisu neke velike kvote.
Bilo mu dosadno, bio raspoložen i imao para, pa seo mesec dana ranije i složio tikete.
Koliko puta se svima nama dogodilo da padnemo brdo tiketa zbog utakmice, koju nismo ni znali da je ponavljana toliko puta?


Od sinoć
Ne sećam se da sam nekada lakše prošao tiket sa četiri dogadjaja.Moglo se već na poluvremenu videti da dolazi.:super:

11111.jpg


Žao mi što nisam odigrao jače..

To sam nadoknadio ovde.

222222.jpg


:ok::ok::ok::ok::ok:
 
Igrao sam NBA prvi put u životu i sve mi prođe osim ove poslednje za 7000 dinara. I to bukvalno za 1 poen.

Minut i po pre kraja činilo se da nemam šanse da padnem, imao sam valjda 13 poena fore. I onda počne da sere jedne i druge, plus serija slobodnih bacanja i eto.

255ug6t.jpg
 
Igrao sam NBA prvi put u životu i sve mi prođe osim ove poslednje za 7000 dinara. I to bukvalno za 1 poen.

Minut i po pre kraja činilo se da nemam šanse da padnem, imao sam valjda 13 poena fore. I onda počne da sere jedne i druge, plus serija slobodnih bacanja i eto.

255ug6t.jpg

Zahvali Bogdanovicu sto ti pao tiket, na -5 pogodio je trojku uz dodatno bacanje, prisli na -1 i onda zapeli sa faulovima. Steta za tiket.
 
Ne volim da pričam unapred, medjutim ovaj put moram napisati.
Večeras fiks, za mene nedelje, možda i meseca je Denver Klivlend 2......
Ojadiće me skroz ako ne dodje.
Ili ja njih.:per:

Situacija u Denveru na ivici pucanja, povratak Milsapa uslovio praktično sabotiranje Mareja i Jokića, svadju sa Melounom koji je Jokića sinoć celu poslednju četvrtinu držao na klupi, a oni izgubili od rasplaog Dalasa.
Još se Meloun po medijima obrušio na Jokića....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne volim da pričam unapred, medjutim ovaj put moram napisati.
Večeras fiks, za mene nedelje, možda i meseca je Denver Klivlend 2......
Ojadiće me skroz ako ne dodje.
Ili ja njih.:per:

Situacija u Denveru na ivici pucanja, povratak Milsapa uslovio praktično sabotiranje Mareja i Jokića, svadju sa Melounom koji je Jokića sinoć celu poslednju četvrtinu držao na klupi, a oni izgubili od rasplaog Dalasa.
Još se Meloun po medijima obrušio na Jokića....

:super::super::super::super:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top