Kladionica, tiketi, tipovi...

Uf kad bi mi ovo proslo . .

tiket.jpg
 
Zadnji put pogodio kvotu deset, ubalavile me komsije.. Matematika je bila da porazom gube 1.5 bod a sada dobijaju tri. Ne mogu da se setim kad bese, pre dve tri godine, igrao sve sumnjive utakmice, njih oba daju i pobeda radnickog, prodje par minuta pred kraj, uzo dve iljade evra. ali kad se podvuce crta, 20 kvadrata u minusu, otprilike :dash:

- - - - - - - - - -

Igrali su 3 za 3 do pretprosle sezone a onda se to promenilo. Vec dve sezone Radnicki i Spartak igraju nepredvidivo izmedju sebe.

Komso, jel si posecivao superdobitak, tamo su bili jaki igraci, uzimalo se puno al kad krene nizbrdo... jedan i nastradao, neki gubili automobile...

- - - - - - - - - -

A taj put sam se zajebo, priznajem, kad su promenili
 
Dojave ne igram od vremena kada sam pao na dojavu iz švajcarkse odbojkaške lige a dojavio mi lično igrač koji je utakmicu igrao.



Javljam se ovde da pokažem , kako je kocka čudna i neverovatna...Evo tiket........

30.minut Liverpul 0-0, Kardif vodi 0-1, Slukas nije ni ušao u prvoj četvrtini, Tima več izašao sa nula poena.
I na kraju takav tiket lagano dodje:worth::worth:

sdddddd.jpg
 
"kocka", prava rec... kad krene onda i radnicki dobija reala.. ali kad krene nizbrdo, ode sve do treceg kolena i kuca i imanje... Shvatite kako hocete, ali ako makar jednog klinca odvratim od ovog, ja sam zadovoljan ;)
Za jedno vece sam uzeo dve hiljade evra, dokumentovacu, samo da nadjem slike... Ali sam izgubio preko 30.000 evra.. kad covek neko vreme dobija hiljade evra to mu pomiti razum..taj nikad nece moci da radi normalan posao... pa makar plata bila 60.000 sto je za srbiju san.. Ja danas radim za 30.000, ali za trojicu!

- - - - - - - - - -

Preko dana tiketi, nocu poker, na velikom turniru zavrsim cetvrti, i mislim da sam uhvatio boga za bradu.. a takve veceri, primer, Juve-Beyern, igram da ce zavrsiti 2:2, tacan rez, 4+, ulozim 150, dobijem 1200e, Inter-Bolonja over 1.5, kvota 15, uzmem 600e, kardif i neko isto tako kvota 10, na 50e 500.. ak posle nedelju dana nista, padam na 1.10

- - - - - - - - - -

juve-Bayern proslo u 90+.. kad neko kaze padam sve u poslednjem minutu..ima mozda istine ali ako vodi preciznu statistiku, najbitnijer utakmice, od 1.30 dolaze upravo u nadoknadi

- - - - - - - - - -

I dalje mastam da mogu da ih pobedim i na korak sam da uzmem kredit...To je najveci porok..
 
I to najmanja kvota.

Ima jedan fenomen koji mi je veoma zanimljiv,a nemam nikakvo logicno objasnjenje....
Kako padnem na jedan par i to uglavnom prvi ili drugi na tiketu,jedan ili vise ostalih parova dolaze uglavnom u kasnoj nadoknadi,danas je lingbi dao gol u 93..

- - - - - - - - - -

Nekako lakse je kada su dva tri,a ovako :sad2:


I onda obavezno posle ovakvog niza prodje jedan,cisto da povratim ono uplaceno...I da na kraju godine budem na nuli ili u nekom malom plusu...
Isti sablon se ponavlja vec godinama,tako da ozbiljno planiram da batalim kladionicu,zato sto izgleda da gore ima neko ko upravlja a mi mozemo da dubimo na glavi...
........
I posle svih ovih godina i to ne samo kladionicarsih ozbiljno pocinjem da verujem da postoje zakoni jaci od propisanih...
 
Poslednja izmena:
U utorak dok je Real jos gubio u basketu odigram uzivo da ce pobediti sa najmanje 4 razlike. Proslo lagano.
Sinoc odigram da ce Baskonia pobediti Barselonu sa najmanje 4 razlike sa ulogom od 100 EUR. Proslo jedva nekako.
U oba slucaja isplatio po 150 EUR. Hvala, cao.
 

Back
Top