Kladionica, tiketi, tipovi...

Pozdrav :)

Nov sam ovde, ali bih hteo par razmisljanja i analiza da podelim sa vama za danasnje meceve Lige Sampiona :
danas bih odabrao pobede Man. Junajteda i PSZ-a, na ukupnu kvotu 3.6 (1.8 Man.UTD i 2 PSG)
Razlozi su ocigledni - Junajted je kvalitetniji tim, ona pobeda u subotu ce im dati krila, dok ce za Leverkuzen ovo biti drug pravi ispit ove sezone (protiv Salkea su vec izgubili u sampionatu).
Slicno je i u duelu Olimpijakosa i PSZ-a : francuski klub ce dati svoj maksimum da pobedi jer je u Benfike i Anderlehta sve moguce, pa ovi bodovi mogu da budu zlata vredni u poteri za prvim mestom. Takodje, gosti su iskusnija i realno bolja ekipa od sampiona Grcke :)

Srdacan pozdrav do veceras, pa se cujemo oko 23h ;)
 
Pozdrav :)

Nov sam ovde, ali bih hteo par razmisljanja i analiza da podelim sa vama za danasnje meceve Lige Sampiona :
danas bih odabrao pobede Man. Junajteda i PSZ-a, na ukupnu kvotu 3.6 (1.8 Man.UTD i 2 PSG)
Razlozi su ocigledni - Junajted je kvalitetniji tim, ona pobeda u subotu ce im dati krila, dok ce za Leverkuzen ovo biti drug pravi ispit ove sezone (protiv Salkea su vec izgubili u sampionatu).
Slicno je i u duelu Olimpijakosa i PSZ-a : francuski klub ce dati svoj maksimum da pobedi jer je u Benfike i Anderlehta sve moguce, pa ovi bodovi mogu da budu zlata vredni u poteri za prvim mestom. Takodje, gosti su iskusnija i realno bolja ekipa od sampiona Grcke :)

Srdacan pozdrav do veceras, pa se cujemo oko 23h ;)

Ne bih rekao da sam pogresio :)
Dupli pogodak, obe prosle.:klap:
 
Nisam imao vremena,postaviti brojeve za dane
14,15,16,17-i Po principu koji igram 15 - og je broj izasao u prvom izvlacenju ( 10,ooh )
ostalima danima je izlazio u drugom izvlacenju ( 11,ooh ) bilo bi dobro da sam igrao,kao je za sada minus 2.500,00din gubitak bi se umanjio i sveo na 1.000,00din
Dana scu postaviti broj u 9,15 h za izvlacenje u 10,00h i eventualno dupliranje ali kao sto sam ranije pomenuo,duplira se max. dva puta znaci ( 500-1000-2000 )
Nadam se da ce ovakva igra posle 30-50 izvlacenja biti u plusu.Jer je ranije proverena,pa se nadam da ce se isto ponoviti.
Dobitak,nemoze biti veliki,ali barem 5-6 uloga ,a moguce je i vise .
 
Ova igra je osudjena na neuspeh.
Svako izvlacenje je nezavistan dogadjaj, i nema nikakve veze sa prethodnim.
Vremenom dogodice se i taj dogadjaj koji nece moci da se isprati, jer je uplata ogranicena......

Bilo bi tako kao sto kazes,ali sam napisao da se dupliranje igra samo 2 puta ( znaci ulog 500 din. i eventualno jod dva puta dupliranje 1 000 - 2 000 )
Tako da ulog nikada nece preci ( pojedinacni ) vise od 2 000 din A ukupni 3.500,00din.
Sto se tice verovatnoce,i to da je svako izvlacenje nezavistan dogadjaj,o tome ne bih da diskutujem.Verovatnoca za loto je kompleksno pitanje i ima vise teorija o verovatnoci.
Uostalo,napisao sam da u pocetku ovo treba samo pratiti,a videcemo,hoce li biti igra u plusu u narednigh 50-ak izvlacenja.
Ovo jeste ,martingel ali sa ogranicenim dupliranjem na 2 dupliranja.

- - - - - - - - - -

Za danas je br. 20

- - - - - - - - - -

za izvlacenje u 10,00h
 
Pozdrav svima :)
Za pocetak dana idu 2 tenisa :

12:30 Mau – Leonardo Majer 1 (razlika u kvalitetu je vise nego ocigledna + igra se u dvorani, sto odgovara Mauu)
17.00 Južni – Garsija Lopez 2 (ovde tipujem na moguce iznenadjenje, jer je Juznji u padu forme a Lopez je odigrao dosta sigurno u prvom kolu. Kao sigurniju varijantu probajte h2 na Lopeza [osvaja jedan set])
 
1fWPWub.png
 
Pozdrav svima :)
Za pocetak dana idu 2 tenisa :

12:30 Mau – Leonardo Majer 1 (razlika u kvalitetu je vise nego ocigledna + igra se u dvorani, sto odgovara Mauu)
17.00 Južni – Garsija Lopez 2 (ovde tipujem na moguce iznenadjenje, jer je Juznji u padu forme a Lopez je odigrao dosta sigurno u prvom kolu. Kao sigurniju varijantu probajte h2 na Lopeza [osvaja jedan set])

Juce prosla oba tenisa, za danas jedan dubl i jedno iznenadjenje

Dubl tiket :
Frankfurt - Bordo 1 @2.00 (domacin ovaj mec docekuje u mnogo boljoj formi nego gosti, koji igraju dosta slabo u poslednje vreme. Verujem da ce svesno zrtvovati ovaj mec kako bi se okrenuli ligaskom mecu za vikend, jer su 2 mesta iznad zone ispadanja)
Salcburg - Elfsborg 1 @1.50 (razlika u kvalitetu i ambijicama ekipa je prevelika, smatram da ce Austrijanci ovo veoma lako resiti u svoju korist).

Iznenadjenje dana : Dinamo-Cernomorec 2 @5.00 Uopste mi nije jasno zasto kladionice ovoliko potcenjuju Cernomorec, koji je skoro 2 meseca bez poraza u zvanicnim mecevima. Dinamo potresaju Mamicevi skandali, pa smatram da makar i na singlu od 200 dinara bi valjalo probati ovo. Ako trazite sigurniju varijantu, predlozio bih X2.
 
Juce prosla oba tenisa, za danas jedan dubl i jedno iznenadjenje

Dubl tiket :
Frankfurt - Bordo 1 @2.00 (domacin ovaj mec docekuje u mnogo boljoj formi nego gosti, koji igraju dosta slabo u poslednje vreme. Verujem da ce svesno zrtvovati ovaj mec kako bi se okrenuli ligaskom mecu za vikend, jer su 2 mesta iznad zone ispadanja)
Salcburg - Elfsborg 1 @1.50 (razlika u kvalitetu i ambijicama ekipa je prevelika, smatram da ce Austrijanci ovo veoma lako resiti u svoju korist).

Iznenadjenje dana : Dinamo-Cernomorec 2 @5.00 Uopste mi nije jasno zasto kladionice ovoliko potcenjuju Cernomorec, koji je skoro 2 meseca bez poraza u zvanicnim mecevima. Dinamo potresaju Mamicevi skandali, pa smatram da makar i na singlu od 200 dinara bi valjalo probati ovo. Ako trazite sigurniju varijantu, predlozio bih X2.

delimicno se slazem.... elfsborg je prosle sezone a i sezone pre te dobro igrao u gostima, barem u sveckoj... danas mrshavo.. mada kvota je po meni jako mala...sve je to ista raja, austrijanci, svedjani, englezi nize lige...tamo svako svakog moze da dobije tako da je po meni jedina zahvalna igra na golove
 

ne znam sta da ti kazem, ne igram vezano pogotovo fikseve i 3+ vec 4+ ili 2+ prvo, juce nije bilo golova u prvom na lš ko da su dogovorili :lol: danas mozda zveche... elfsborga sam igrao ako im treba uvek kad je velika kvota na njih da daju 2 u gostima... napr. gg3+ je glupa igra koju svi ponekad opalimo jer u toj varijanti je bolje igrati da jedan tim da 2 gola a i veca kvota dodje.. mozda je bolje preskochiti
 

Back
Top