Sve za ljubav

Savrsen nacin da zene pecaju muskarce na (ko zna ciju) decu, zaprose decka i dovedu ga pred svrsen cin, jer one su sve organizovale, obukle vencanicu, dovele maticara, pa gde sad da je odbije! Dok on ohladi glavu, bi sta bi!
Takodje, savrsen nacin da momci koji su maltretirali svoje devojke jos jednom zgaze na ponos i kleknu pred nju sa recenicom "promenio sam se"....
Bude tu ponekad i nesto stvarno dirljivo, ali zbog svega prethodo navedenog ne gledam emisiju! Gledala sam par puta i smucila mi se! Nikad ne bih nikoga dovela u takvu situaciju, niti bih ja volela da se u njoj nadjem!
 
U kom gradu je snimljen sastanak one devojke i momka u sinocnoj epizodi? Nisam uspeo da prepoznam grad. Koji je ono lep restoran. Devojka se zvala Violeta, kao i "provodadzika".Pomagajte!
 
Ja mislim da je sve to foliranje i gluma...ne mogu da verujem da je nekim ljudima potrebna televizija da bi smislili nesto romanticno i pokazali i dokazali da su romanticni...pre izgledaju pateticno nego romanticno...cisto prose*avanje
 
U zadnje vreme udesavam se i kad sam u kuci zato sto ce mozda svakog trenutka ovi iz Sve za ljubav da mi pozvone na vrata,otkad mi je palo na pamet da bi to moglo da se desi pazljivo biram i u kuci sta cu da obucem i kako da namestim kosu.
 

Back
Top