MUSHKARAC 22 VEKA

pa vidi sad sta se desava...muskarci koji bi i dalje tretirali zene ko u pecinsko doba, nemaju zene...
zato kukumavce kako su sve zene qrve, hvataju se za pare, pit-bulove i slicno...
a sve je manje zena koje su prinudjene na ovakav odnos...skoluju se, rade, ne moraju da zavise od muskarca ni da trpe sranya...(kao recimo pre 200 godina)...
promena je ogromna i vidi se po tome sto muskarci koji bi silom drzali zenu pored sebe, sad to vise ne mogu...
a manijaci ce morati da se upristoje jer nece vise biti nikog ko bi bio sa njima...jer nema vise sile, zavisnosti, dominacije, uslovljavanja...
ili nece...polovina njih su latentni homoseksualci...eto to je super...nece vise biti sramota biti ***** i svima ce nam biti lakse...:)
 
Ma nikad se nece vratiti matrijarhat, tad su nas zeznule i vise nece.
Imale su prednost zato sto su daleko vise zasluznije za produzavajne vrste, ali
one se toga sve manje prihvataju. Hoce da budu kao mi, a mi se nikad nismo trudili da budemo kao zene. Tu su u zabludi, jer smo mi shvatili na vreme da nemamo pi*ku, a one misle da ce im izrasti kyta ako se obrnu uloge u drustvu.
 
Gryphon:
Ma nikad se nece vratiti matrijarhat, tad su nas zeznule i vise nece.
Imale su prednost zato sto su daleko vise zasluznije za produzavajne vrste, ali
one se toga sve manje prihvataju. Hoce da budu kao mi, a mi se nikad nismo trudili da budemo kao zene. Tu su u zabludi, jer smo mi shvatili na vreme da nemamo pi*ku, a one misle da ce im izrasti kyta ako se obrnu uloge u drustvu.


To si dobro rekao. Usao vrag u njih. Pa i u raju su pravile probleme. zato smo s njima i proterani na muke.

To je i dovelo do sranja sto smo ih slusali.
 
Ja mislim da je gazenje neminovno.Bez obzira koji pol gazi...generalno.Proslost je bila u znaku gazenja od strane muskaraca....u praistoriji smo imali kult boginje plodnosti...samo se klackamo izmedju patrijarhata i matrijarhata a sad je na redu prevlast zena...sta da se radi.Cuvaj se ko fudbaler u zivom zidu.
 
mislim da gazenje nije neminovno a da muskarci kao gazenje shvataju to sto oni vise ne mogu da gaze...
pa im kao zgazena muskost ili sta....zato i tolike teorije o vladavini zena...
kakva bre vladavina, o cemu pricate? to sto prosecna zena vise ne mora da zavisi od muskarca i sto moze da se ponasa kako hoce i bez uslovljavanja?
naravno da ce da ode od muskarca koji je matretira...jel to lose i da li to znaci da time ona vlada?
da, vlada ali iskljucivo svojim zivotom a ne muskarcem i to je ta zamena teza....
 
@Anakin,
Ja nisam izneo konkrete primere koje si navela...ne aludiram na neku zamenu teza ili opravdanje licne nesposobnosti.To je druga tema.
Svet do skora je generalno bio vise svet muskaraca,sada se vise okrece ka zenama,gazenje je mozda prejaka rec za ono na sta mislim.
Rigidna ravnopravnost u drustvu i zivotu je utopija,jedna strana ce uvek malo vise da vuce u odr.istorijskom trenutku, sto opet zavisi od...itd.itd.
Poenta je da se ne pronalazis u stereotipima bio muskarac ili zena i ne lecis komplekse(ovde ne mislim na tebe Anakin)kukanjem da je svet od ovih ili onih.Izbori se za sebe ma ko bio.
Postoji muska i zenska priroda...prva je aktivnija,druga pasivnija...sta god to znacilo,opet bez konotacija opravdanja bla,bla...ako se promenom dominacije u musko-zenskim odnosima narusi njihova iskonska priroda,po meni tu nastaje problem.
 
slazem se da svako treba da se izbori za sebe...u tom smislu, muskarci nisu morali da se bore u partnerskim odnosima jer je drustvo bilo takvo da su tu bili vlast i da je svaka borba sa zenom bila osujecena u startu..
borba u smislu da je svaki manijak moga da ima pristojnu zenu pored sebe i da za to nije morao da se trudi...kao sad...
jer sad, muskarci moraju da se bore sa zenama i profesionalno (znaci, dobijaju konkurenciju i tu) a i privatno jer gluposti tesko da vise prolaze i niko vise nije prinudjen da bude tretiran kao roblje...
jel sam te shvatila?
samo ja ne mislim da je to lose za ljude koji su normalni...mislim da ovo ne ide u prilog onima koji nemaju nista drugo sem gole sile i to omogucene time sto su "jaci" pol...

PS ne slazem se da su zene po defaultu pasive...mislim da je to samo nacin vaspitanja i igranje odredjene uloge u drustvu...
 
Ma problem je u tome sto mi ne znamo u kom pravcu ce sve da tece....kao sto ni ne znamo kako je u ranijoj istoriji bilo dok je muskarac imao prevlast...cela prica oko toljage je diskutabilna...muskarci su zbog fizicke snage davno,davno bili u prednosti.Ko moze da tvrdi da se naspram te prednosti,bar u pocetku,nisu odnosili na pravedan nacin prema zenama?Hocu da kazem da ne znamo kako ce svet izgledati za npr.1000 godina kad i ako zene globalno budu imale apsolutni drustveni primat-mozda ko pre 100-200 godina muskarci,posto fizicka snaga u sadasnjem svetu vise ne igra ulogu.
 
Igra još uvek ulogu.....

----------------------------------------
Neka je Anakin u pravu.
Nema više potrebnosti za velikom fizičkom snagom , jer to rade energetske mašine....
Tako da moć nema onaj ko ima veliku fizičku snagu.
Moć trenutno ima ,onaj ko ima kapital....

Da li je to stabilno stanje.
Ako ostane stabilno stanje, onda je sasvim normalno otkriti veštačke materice, razne nove lux uredjaje i sredstva za povećavanje i iskazivanje moći.
Zato što žena nije moćna , ako ne pokaže moć. (Ovo uopšte nije tačno , ali mnogo veći broj žena smatra ovo neophodnim , čak i poslovne žene, koje se obično uzimaju kao operisane od toga)

Gde je mesto muškarcima? Pa , u haremima, u zabavnim centrima, i u naučno istraživačkim ustanovama. RAzvojna odelenja su dobra budućnost za muškarca, jer velika otkrića se pripisuju vodji laboratorije, a to uvek može biti žena.
Muškarac nema potrebe za 2 dana nekoncentrisanog rada(ili više). I prilagodjeniji je za koncentrisaniji rad na jednom problemu....

Ženama godi novac i borba za novac, tehnike koje se koriste u pravljenju novca (praktičnost, bez previše etike). Država još uvek koliko toliko drži konce , ali neće još dugo....
Odavde sledi da će uskoro arapski svet morati biti slomljen, i asimilovan, jer arapska vera ne poštuje želje zapadnih žena.....Samo zbog muslimana, moraće da prihvate kvazimuslimansku religiju , negde toliko prisutnu u BiH.

------------------------------------------------
Ako nije stabilno stanje, recimo moć prestane da bude u kapitalu, jer kapital je moć samo kad vlada poredak koji ga štiti. U slučaju nepostojanja zaštite, kapital je laka meta lopova i mešetara....
(primer je i naše društveno dobro i kapital)

Recimo da pošto je energija ta koja zamenjuje fizičku snagu , energija postaje značajno blago za održanje "ženskog" nastavka sveta.Ostale stvari , kao mediji , obrazovanje i društveni dogovori su već pod kontrolom....(što nije najbolje rešenje , ali u svakom lošem ima i dobro)

Postaje jasno da će potraga za energijom biti najvažniji prioritet za održanje ovakvog toka evolucije...
Pomoć se nudi i u genetskim željenim mutacijama, tako da je moguće rešenje i u ****** kornjačama.Osnažene konstitucije žena, bilo genetikom bilo hormonalnim tretmanima, ostavljaju ono što je bitno danas, bez obzira šta se ustvari time dobija.

Jasno je da je verovatnija metoda , ogromno angažovanje u naučne i istraživačke svrhe.
Tako ja očekujem u narednih 5 godina porast budžeta za izučavanje novih energetskih izvora i to i do 15 puta (recimo u zadnjem 6 godišnjem planu -da u evropi su šesto godišnji planovi- bilo je izdvojeno 2,6milijardi E za energetska istraživanja od strane evropskog komiteta a samo za 2007 je taj iznos 3+2,6 milijardi e.)

Nasuprot tome u borbi etike i estetike, jasno je šta će pobediti....
 
Da skratimo i da se ne lazhemo! Buducnost pripada onima koji ce vi$e tro$iti, a to su za sada zhene. Sve te pomadice, kreme, sitnice, operacije, garderoba, aparati za domacinstvo. Zhene i njihova potro$achka manija ce biti u fokusu narednih dekada, a svetska ekonomska elita rachuna na zhenu i trudi se da je obrazuje, emancipuje i ponudi $to vi$e da bi ona vi$e mogla i da potro$i. $ta ce chovechanstvu i novom svetskom poretku mu$karchina koja ce da kupuje samo pivo, salamu, cigare i p0RN0!
Nije se dzaba poku$alo sa metrosexualcima koji tro$e puno vi$e na sebe nego obichan mu$karac i ne forsira se uzalud gej populacija chiji parovi tro$e mnogo vi$e od heteroseksualnih. NWO ce se potruditi iz sve snage da od mu$karca 22 veka napravi $oping ma$inu, $to mozhda i nije tako lo$e ako se bude imalo kinte :)
 
U jednom neuspelom experimentu chovek ce nehotice stvoriti rasu superinteligentnih zecheva. Ovi zechevi ce vrlo brzo preoteti globalnu dominaciju od choveka i u toj tachki ce se ljudski rod strmoglaviti u dekadenciju i besmisao. Smisao ce im vratiti isti ti zechevi, koji ce pocheti da vrshe genetske experimente na ljudskoj rasi a rezultat ce biti ljudi u potpunosti obrasli shargarepama, sa glavicom kupusa na mestu glave i inteligencijom koja i inache odlikuje glavice kupusa. Mushkarci ce se od zena razlikovati jedino po tome shto ce (i dalje) imati jednu shargarepu vishe.
 
ma za 100 god nece biti vode uglja i nafte i ceo svet ce biti u nuklearnim elektranama
ma nece postojati bitne razlike u muskarcima i zenama osim u polnim organima . j el vam se to dopada
 

Back
Top