Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

twigy

Domaćin
Poruka
4.599
Hajde da se druzimo,nebitno gde,samo da bude bez politike,bez prepucavanja,okacite osmeh na lice kao sa najlepse razglednice..
3885-1.gif
 
twigy:
Sigurno da sam u pravu! 8-)


ZNAM DA SI U PRAVU, ALI OVOG SMRADA NEMOZEMO ISCERATI, STALNO PRICA O POLITICI I ISTORIJI, DA MI JE DA MU NABACIM DA NESTO IZYEBE, MOZDA BI SE PROMJENIO, I ONDA BI VALJDA I NA NASIM FORUMIMA DOSLO DO NORMALNIH TEMA, ALI OD NJEGA NE MOZES NISTA PROMJENITI, JA SAM CEKAO TRI MJESECA DA ZAVRSI ALI ON NE PRESTAJE PA NE PRESTAJE, NA NIJEDAN POD-FORUM OD OVIH GRADOVA SE NE BISTRI POLITIKA BEZ NA OVE NASE CRNOGORSKE I TO SVE ZAHVALJUJUCI OVOM SMRADU GUBAVOME, SVE GRADOVE TRUJE POLITIKOM, NE MOGU NA NIKOG NAICI IZ CG A DA JE NORMALAN, SVI NORMALNI PODJOSE NA NOVI SAD, BEOGRAD, SUBOTICU, ITD. SVE ZBOK OVE DZUKELE OD RUFIM-AGE, NE DOZVOLJAVA NAM NORMALNE TEME, A GAZDARICA SE UOPSTE NE OGLASAVA, IZGLEDA DA VISE NEMA NIJEDAN KATANAC.
 
Jao djetici kakvo razocarenje....vas forum.Mislim stvarno,dajte neke bar malo zanimljive teme....samo o politici caskate,stvarno je smorno..Ugledajte se na Beograd,Kraljevo,Novi Sad....Ozbiljno.....mogli bi....za promenu.:):)
 
E_X_I_T_O_V_K_A:
Jao djetici kakvo razocarenje....vas forum.Mislim stvarno,dajte neke bar malo zanimljive teme....samo o politici caskate,stvarno je smorno..Ugledajte se na Beograd,Kraljevo,Novi Sad....Ozbiljno.....mogli bi....za promenu.:):)
Drago mi je da nas ima vise,POZDRAV iz KRAGUJEVCA : :D :D :D
 
paradizo:
Mi smo ti ovde u nekom grcu, van civilizacije, deset vjekova nazad, u nekoj duklji, jel ima neko da nas izbavi odavde, iz ovog kolektivnog PATOLOSKOG LUDILA...Upoomooooooooocccc
JA SAM POMISLILA DA JE OVO FORUM NEKOG STARACKOG DOMA ,PA POMISLIH ,NEKI SAVREMENI FOSILI RAZUMEJU SE U INTERNET HA,HA HA :shock: :shock: :shock:
 
twigy dje si, moras stalno, odnosno svakodnevno svracati na Podgoricu, sve do referenduma, a posle cemo vas pobjednicki docekati, ili cemo ostaviti rufima i georgija da se yebu sami jedan sa drugim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top