Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
advivo@ptt.yu:
Za vatru imamo sredstvo za gasenje!
Nego, zasto si okrenula "ledja"?
oc_sommer-1.png

Evo,pogledacu te u oci,ali ne dopustam svakom da udje u moj svet,jer ce tako imati mogucnost da me povredi.....a kasno je kad shvatis da se pogresno ponasas,ali nisi sigurna kako da to svoje ponasanje promenish!...pozdrav...
 
twigy:
oc_sommer-1.png

Evo,pogledacu te u oci,ali ne dopustam svakom da udje u moj svet,jer ce tako imati mogucnost da me povredi.....a kasno je kad shvatis da se pogresno ponasas,ali nisi sigurna kako da to svoje ponasanje promenish!...pozdrav...
Uzvraticu ti pogled - samo prvo da kupim neki modni časopis sa fotkama muškaraca - možda nadjem nekog koji je zgodniji od mene.
Svi živimo u svojim svetovima, nužno je povremeno otvoriti svoje dveri, ili odškrinuti, nekome bar, da taj "svet" ne postane nepopravljiva iluzija...
 
advivo@ptt.yu:
Uzvraticu ti pogled - samo prvo da kupim neki modni časopis sa fotkama muškaraca - možda nadjem nekog koji je zgodniji od mene.
Svi živimo u svojim svetovima, nužno je povremeno otvoriti svoje dveri, ili odškrinuti, nekome bar, da taj "svet" ne postane nepopravljiva iluzija...
02_07-1.jpg

Izbor je veliki,a ukusi razliciti,a ja sam se usudila da pogadjam !Da li bi nesto slicno izabrao?
 
labo:
auuu, kakav gey. Jel ti to zamisljas gosn adviva kao takvog?? :)
43ee3ab3-1.gif

Ti si dobio cvrgu za ovakav komentar!Rekoh ,ne zamisljam,samo pogadjam,naravno,dok se @advivo ne izjasni!A ja cu pokusati da nadjem josh nesto,ali moram li da izbacim slicicu d v o j e ,da se ne bi nagadjalo da li je gay!Onda vec dobija drugi smisao,a to mi nije namera.pozz
 
twigy:
02_07-1.jpg

Izbor je veliki,a ukusi razliciti,a ja sam se usudila da pogadjam !Da li bi nesto slicno izabrao?
Mislim da znam zašto si pustila ovu "fotku" (ozbiljno mislim da bi bila usješan potičar).
Moj odgovor je - Ne! Naročito ne obnaženog, i ne dečka(!) koji još uvijek voli slatkiše...Pošto si nestrpljiva neka ti bude, da se ja ne mučim sa fotkama - neka ovaj uđe u tvoj "svet" i neka ti uzvrati pogled. Nego, ne znam šta ćemo dalje? Ako ga ima!?
Moj zemljak "Labo" je imao sasvim dobar komentar - i od tebe zaradio čvrgu a od mene pozdrav!
 
twigy:
Mogao si i meni da zahvalish ,sto sam te bar na kratko odvukla od politike...
Priznajem da je bilo uspjesno, ali na kratko, brzo si me pustila...
Evo - zahvaljujem se dami koja se krije iza imena twigy zato sto me je svojim vragolijama privukla i odvukla od politike (slicica iz avatara nema sa ovim veze)! OPASNA SI!
 
advivo@ptt.yu:
Priznajem da je bilo uspjesno, ali na kratko, brzo si me pustila...
Evo - zahvaljujem se dami koja se krije iza imena twigy zato sto me je svojim vragolijama privukla i odvukla od politike (slicica iz avatara nema sa ovim veze)! OPASNA SI!
redapple-1.jpg

Opasna je koliko i ja,a ti odluci dali da zagrizesh ili ostavish!Kako god da odlucis ,kajes se...
 
labo:
e, twigi kako se salju te malo vece slike, aj reci, mrzi me sad da se gubim i probavam sam
Da si se malo vise druzio na poznanstvima,vec bih prosao taj kurs......nebitna je velicina(mislim slike),dakle idi na poznanstva i imash temu postavio je Baba???,sa naslovom"Ocemo li kacit slicice"i u prvom njegovom postu je vrlo lako i prosto objasnio...e sad trk na poznanstva....i pitaj ako nesto ne ide...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top