Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jadno li je sada bilo sta reci, a da bude na mestu! J**** forum u kome ima vishe chatera iz Srbije,nego stanovnika CG zajedno! Nadam se da se moj prijatelj nece ljutiti....pozdrav..... :-|
 
Ozro:
Ma kakvi, samo lize, impotentan je jer samo o srpstvu i o Velikoj Srbiji razmislja.

Za razliku od tebe on bar nesto radi, ti nemas ni za toliko, sto se vidi iz prilozenog, zato i jesi toliko frustriran....samo budalastine izbacujes, te neke dekice, te neka pisanija, nema konverzacije kod teba bez psovanja, ruznih reci na bilo koji drugi nacin, daj malo neznosti, slike nekih lepih krajeva, pejzaza, daj i neke dobre ribe, frajera,...jednostavno necemu da se zadivimo kada si ti u pitanju...Sta tebi smeta sto covek salje poljupce, zamisli ti kada bi poslao poljubac...ekran bi mi crko verovatno... :D :shock:
 
Lucca:
Pozz twigy, nađosmo se...ja malo turistički, predpostavljam i ti, ništa se značajno ne događa...pa kao što se kaže svako čudo tri dana... :D
Ja onako u prolazu,a turisticki polovinom Jula,i meni se nista nije promenilo,jer oni se otcepishe ali opet ostashe tu gde jesu,znaci isto km do mora...ha,ha,jedino mi se Paradizo mnogo nervira... :-(
 
Ja cu tamo u avgustu da idem malo duze(5 dana)hihi, sada sam bila do Kotoran na tri dana poslovno,...Paradizo ne treba se nervira jer nerviranjem nemoze nista da se popravi samo moze zdravlje da pokvari...Znam i da je lako reci ali treba ziveti, pa bas zato nemo se nervira...
 
Lucca:
Ja cu tamo u avgustu da idem malo duze(5 dana)hihi, sada sam bila do Kotoran na tri dana poslovno,...Paradizo ne treba se nervira jer nerviranjem nemoze nista da se popravi samo moze zdravlje da pokvari...Znam i da je lako reci ali treba ziveti, pa bas zato nemo se nervira...
353369-R1-03-4A-1.jpg

Ma volim da putujem,pa bilo kako,i bilo gde...pozdrav
 
pa dobro nije ni Pam losa, ali "ti" si stvarno bombona, i jos me na drugoj temi pozvala na kafu... A obicno se za mene kace sve neke boze sacuvaj, ovo je prijatno iznenadjenje.
A dje nadje leptira da se slika s tobom za licnu;)
 
labo:
pa dobro nije ni Pam losa, ali "ti" si stvarno bombona, i jos me na drugoj temi pozvala na kafu... A obicno se za mene kace sve neke boze sacuvaj, ovo je prijatno iznenadjenje.
A dje nadje leptira da se slika s tobom za licnu;)
Ne pali se,slika je jedno , a dusa drugo,nego gde popismo tu kafu?
Leptir je u photoshopu dodat za ovakve prilike...ha,ha,ha,...
 
twigy:
Pa da ,sad sam porasla,i licim samo na sebe,mislim unikat,i vredjaju kad me brkaju sa Pamelom.....pozdrav za Vojvodinu.... :grin:

Verujem ti kako ne bi, normalno da vređa kada te ne vide u pravom smislu...inače samo se ti zeki biće tebi juku lele..hihih...hvala na pozdravu, uzvraćam .....sada ću da svrnem malko do tebe da zvirnem jesi li još uvek TOP No1 ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top