Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:oops: Meni se tu sada radi o glavi,a ja bih samo da ja i moja osmoclana porodica letujemo za dz :shock: .......................Salim se ali ja sam se tek skucila ,pa ne bih iz pocetka ,a ko se danas zeni na nevidjeno?P.S Pa jos sa plavushom,ha ha ha :-D :grin:
 
twigy:
:oops: Meni se tu sada radi o glavi,a ja bih samo da ja i moja osmoclana porodica letujemo za dz :shock: .......................Salim se ali ja sam se tek skucila ,pa ne bih iz pocetka ,a ko se danas zeni na nevidjeno?P.S Pa jos sa plavushom,ha ha ha :-D :grin:

Joj twigy, pa nije valjda da citas i slusas sto pise rufim-aga, jel vidis kolko nikova ima, sve sto on pise su lazi, tebi nek je sretno, i ignorisi te tri nika u buduce.
Sto se tice ljetovanja, tu sam. Biracemo cak i uslove, a i ako se razvedes nema problema, ja sam se skucio na vrjeme, dosla bi na gotovo...pozdrav.
 
twigy:
Je li majke ti ,sto si azurirao poruku,nudio si i vishe pa se predomislio.?U svakom sluchaju ti zavidim sto zivish u primorju ...POZDRAV iz hladnog KG. 8)

Nudim ti sve sto hoces, nisam ja stipsa, puno te ljubim, tebe i tvoj prekrasni KG, i ne ostavljaj me samog medju ove smradove dukljanske, no pomazi...
 
paradizo:
Nudim ti sve sto hoces, nisam ja stipsa, puno te ljubim, tebe i tvoj prekrasni KG, i ne ostavljaj me samog medju ove smradove dukljanske, no pomazi...
E,pa hvala ti,ali ces me tesko ubediti u istinitost svojih rechi....a za ovo drugo:mislim da je bolje da se preselimo na neki drugi podforum nego da obracamo paznju na ove budale....POZDRAV od plavushe.....
 
E_X_I_T_O_V_K_A:
Pa gde je moja ekipa?twigy,paradizo?Ljubim vas puno puno,i ne kacite se sa budalama svakakvim.......Ja nadjoh vreme da vam se javim,pa...sad palim.Obaveze,obaveze...grrr
LJUBIM VAS!!!!!:):):)
E,super si,drago mi je sto si se javila...imala sam mnogo obaveza pa me nije bilo.Pozdrav za
tebe i Paradiza...cao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top