Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
advivo@ptt.yu:
Jeste, ali šta za onu drugu polovinu do uspeha?
708b0193-1.jpg

Hajde da proshetamo,pa da ti objasnim!
 
Lucca:
To je san svake zene da dozivi viteza.Samo ti meni odgovori na gore postavljena pitanja.Dovoljno sam pismena da procitam i dovoljno mastovita da stvorim model u glavi....pa cu onda odluciti dali hocu ili necu...ne donosim zakljucke, misljenja i stavove na nevidjeno.Ako nema slike onda bar mora da postoji ili slovo ili ton...
coffee.gif


P.S.To je kao da si me pitao:" da li ti se svidja "ova pesma"", a da je pritom prethodno nisi ni pustio.
shades.gif
Luci, polako...ti si posebna (kao pravi vitez), ali sada "prebrzo voziš". Ako je san svake žene da doživi viteza, onda i ti znaš šta je vitez (i ti si žena). Zašto tražiš parametre onoga što već odavno "sanjaš"? Možda zato što misliš da je model viteza koji imaš u glavi, odavno "izumro"?
P.S. A ako uopšte ne znaš šta je u stvari pesma - ima li smisla da ti je pustim (ili pevam, ili govorim)?
 
advivo@ptt.yu:
Luci, polako...ti si posebna (kao pravi vitez), ali sada "prebrzo voziš". Ako je san svake žene da doživi viteza, onda i ti znaš šta je vitez (i ti si žena). Zašto tražiš parametre onoga što već odavno "sanjaš"? Možda zato što misliš da je model viteza koji imaš u glavi, odavno "izumro"?
P.S. A ako uopšte ne znaš šta je u stvari pesma - ima li smisla da ti je pustim (ili pevam, ili govorim)?

Pazi njega kako je opasan, pa naravno da postoji neki model u glavi, molim te definiši se da bih mogla da verifikujem.Sa čim da uporedim kada se ti kriješ kao zmija noge.Znaš mnogi se predstavljaju da su vitezi ali od njih nema ništa.
P.S.Naravno da znam šta je pesma, ali moje izoštreno čulo "sluha", razlikuje različite žanrove, ne prija mi svaki.Tako da prvo moraš da otpevaš da bih ti rekla sviđe mi se ili ne.
guitar.gif
headbang.gif
music1.gif
dj_vux.gif
serenade.gif
 
advivo@ptt.yu:
Draga Lučija, ja sam definisan i bez tvoje "verifikacije". Ne možes da me upoređuješ sa "nečim" (ili nekim) što je kliše, jer ja sam mera, parametar za druge - je li JASNO! Ali kako to saznati...ne znam.
Ja pevam samo na uvce.

Dobro nemam nista protiv toga sto si ti definisan, zar nismo svi na svojstven nacin.Kako saznati?Pa zatvoren si kao pandorina kutija.Po pevanju samo na uvce moze se svasta akljuciti
:shock:
 
Lucca:

Dobro nemam nista protiv toga sto si ti definisan, zar nismo svi na svojstven nacin.Kako saznati?Pa zatvoren si kao pandorina kutija.Po pevanju samo na uvce moze se svasta akljuciti
:shock:
Luco bre, pa Pandorina kutija i treba (i mora) da bude zatvorena - ne otvaraj ako nađeš.
Ali ja sam kutijica suprotna ovoj, treba znati, ne može na silu nikako, samo ko ima "zlatnu" ruku.
 
advivo@ptt.yu:
Zlatnu ribicu je davno upecao neki mangup.

Posle ovog komentara mi je sve savrseno jasno, ne treba biti skeptican toliko prema drugim ljudima, moras biti otvoreniji da bi te upoznali...treba nastaviti ziveti, bez obzira na "razna"razocarenja, oprezniji DA, zatvoren NE, zivot ide dalje @Advivo....
Laku noc i samo opusteno...
Wolkig.gif
 
Lucca:
Posle ovog komentara mi je sve savrseno jasno, ne treba biti skeptican toliko prema drugim ljudima, moras biti otvoreniji da bi te upoznali...treba nastaviti ziveti, bez obzira na "razna"razocarenja, oprezniji DA, zatvoren NE, zivot ide dalje @Advivo....
Laku noc i samo opusteno...
Wolkig.gif
Samo ti se čini da ti je jasno, i čini ti se da sam skeptičan, jer uopšte nisi bila jasna šta si ustvari htela od mene da saznaš. Možeš li otvorenije...
 
Lucca:

Bas bih volela da dozivim pravog viteza.Molim te reci mi koja su tvoja obelezja, odnosno koji su parametri koji te odvajaju od ostalog sveta.Sta podrazumevas pod pojmom pravog viteza, molim te definisi se.
ahil.gif

Zanimalo me je sta znaci pravi vitez konkretno, a dobila sam nesto po sistemu, kruzis krugom s'iluzijom beskraja iz dogleda u ne dogled stalno, po tragu sna okolo naokolo ali si uvek na istom mestu odakle si i posao....
:shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top