Neki virusi...

opušteno

Zainteresovan član
Poruka
164
Imam jedan cudan problem...Kad god mi se upali komp pojavljuje mi se ikonica tamo gde je sat(zaboravio sam kako se zove taj deo),koja izgleda kao ona za automatic updates,i na svakih 5 sec mi se zamenjuje sa crvenim krsticem.Uz to izbacuje veliki dialog bar gde kaze da mi je komp zarazen i da treba da se nakacim na net i da skinem neki program da bih skinuo taj virus.Ja sam izbrisao sve viruse sa kaspersky-m,skenirao sam i sa spyware doctorom,ali to i dalje stoji.Cak sam i iskljucio neke procese koji imaju veze sa automatic update-om,i opet nista.A onaj program se placa ako oces da skines.Sta bi to moglo da bude i kako da to odstranim????
 
opušteno:
Niko nista???????????????????????????????????????????E,al ste mi vi neki hakeri....
Boga ti kako covjek da ti pomogne... napisao si nesto, bez ikakvih podataka da znamo da trazimo umjesto tebe ako nista.. Da li si skenirao necin, ako jesi cim i sta javlja, da li si gledao procese, bilo kakvu informaciju koja bi navodila na neki naziv virusa da bi ti pomogli.. Odkud moze neko znati sta ti imas na kompu bez nekih polaznih informacija..

Daj detaljnijih informacija o svemu pa ti neki HAKER i pomogne...

Dakle, ime toga sto te muci.....
 
1. Niko nije obavezan da ti odgovori sve je na dobrovoljnoj bazi.
2. Takvim stavom ces samo naterati ljude da obilaze tvoje postove.
3. Otkud ja znam sta si ti instalirao i gde si se muvao.
4. Koristim linux tako da ne zamaram sebe tim glupostima od virusa i sl.
5. Posto sam video slicnu temu pokusao sam da te uputim tamo ali ti to opet ne cenis.
6. Srecno sa odgovorima...'akeru :P
 
probaj sa CCleaner programom za brisanje djubreta koje se skuplja sa interneta.Pa onda ako ima to upozorenje i dalje(a to nije virus vec to su ti poslali t.j.to je reklama za neki program za skeniranje od virusa i ad awarea)Ako i to neuspe onda SpywareDoctor.
 
opušteno:
Imam jedan cudan problem...Kad god mi se upali komp pojavljuje mi se ikonica tamo gde je sat(zaboravio sam kako se zove taj deo),koja izgleda kao ona za automatic updates,i na svakih 5 sec mi se zamenjuje sa crvenim krsticem.Uz to izbacuje veliki dialog bar gde kaze da mi je komp zarazen i da treba da se nakacim na net i da skinem neki program da bih skinuo taj virus.Ja sam izbrisao sve viruse sa kaspersky-m,skenirao sam i sa spyware doctorom,ali to i dalje stoji.Cak sam i iskljucio neke procese koji imaju veze sa automatic update-om,i opet nista.A onaj program se placa ako oces da skines.Sta bi to moglo da bude i kako da to odstranim????

Jao to kad se zapetlja sa virusima najbolje ti je da iskuliras i kad budes imao para da kupis novi kompjuter.
 

Back
Top