ENGLEZI DAJU LONDON SIPTARIMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SPASIOCI-SRBIJE

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
102
Posto Englezi stalno odvajaju Kosmet od Srbije, evo konkretnog predloga da Srbi donesu odluku da se London naseli siptarima, i da se time trajno resi siptarsko pitanje.
Posto je Engleska zemlja uvek bila proleterska, a siptari su vicni u dilerisanju hasisa i biznisu prostitucije, evo sjajnog resenja da se ceo London ustupi siptarima, kako bi se resilo pitanje arnauta i mira na tlu Srbije.
Posto je vec svima poznato da kraljica nije engleskinja, evo prilike da judejka postane i arnautkinja. Dosta vise engleskog proliva na tlu Srbije!

SRBIJA, SRBIMA PRIPADA!!!
 
Господо спасиоци Србије. Не знам зашто је никнејм у множини, можда сте екипа?

Прво сам хтео да напишем хахахахахаха, али ћу се суздржати да не испаднем провокатор, а њих најмање могу да поднесем.

Идеја је супер, ал' кад би се зајебавали...Тако да прво свратите до кафанчета на по једну, па да запјевамо к'о људи, да не кажем к'о Срби, бре!
 
A tek, radikalsko-socijalisticka Srbija, kako je zavrsila?
Prodano Kosovo i Metohija, prodana Krajina, srpska Bosna i Hercegovina-Svetog Save dedovina...
Vojvodina je na cenkanju, a prodavci ne izlaze iz vlade Beograda i Novog Sada!
Soros placa a narod povraca!

Eh pljackasi, proklete vam duse.....

USTAJ SRBIJO, STA CEKAS VISE???!!!
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Arhangel NS,

Mi smo istinski spasioci Srbije koja je u celjustima zavere. Jadni Srbi sa vlascu koja ih prodade za saku dolara. Komunisti zapoceli, demoNkrate dovrsavaju zapoceti cilj izdaje nacije i drzave od 1945. godine.

Ustaj Srbijo, pokidaj lance i okove!!!

Пазите сад, у следећем посту су гарант "ционисти" бедгајз...
 
Davno sam pisao ovde kako je Toni Bler 1999 za vreme rata dogovorom sa zemljama iz koalicije doveo uz veliku pompu jedno malo krdo siptara i slaveci humanizam pred TV naselio ih privremeno u kamp napravljen samo za njih, izbeglice. Kamp je uradjen po svim standardima, jako udoban za zivot. Medjutim, siptari su se, posto su isprobali madrace razmileli po okolini. Iste veceri su po kraju pocele tuce sa mestanima, otimacina i pljacka. Sutradan nije bilo ni kampa, ni njih. TV i javnost nije rec rekla povodom ovog slucaja. Toliko o siptarima u Engleskoj. Voleo bih da ih sve posaljemo tamo na jedan dug period.
 
Arnold_Layne:
važi. evo šaljemo ih odmah.

kako mrzim ovakva razmišljanja (i takve ljude uopšte). tikva je obrazovanija od dotične osobe, a Englezima možeš da se sagneš...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Od kada se englez zove Arnord?
Judejski tzv. englez bi da Srbe saginje?
Tek, pocinje najsvetija osveta za sve dane sto su prosli, na judeo-engleskom razbijanju srpske nacije i drzave.
*ebo vas mason Bler i judejska kraljica!
 
Marlon ,

Iz svemira.
Objavljujemo rat izdajnicima, pljackasima, nevladinim Soros-evim organizacijama koje nam zatrovase pravosudje, prosvetu, advokaturu i sve institucije koje vise lice na haos i ruglo cele demoNkratske tzv. civilizacije.
Dosli smo iz svemira da prekinemo komunizam, koji se kontinuirano skriva i demonkratiji tzv. otvorenog drustva, koji znaci ubijanje svega sto je srpsko i nacionalno.

Mi cemo poneti barjak Slobode, mi cemo osloboditi Srbiju, i ujediniti je sa svojim narodom koji je sada u okovima sionske zavere.

Smrt crvenim djavolima, Sloboda srpskom narodu i svim ljudima dobre volje!
DemoNkratija je provaljena. DemoNkratija u tajkunima i pljackasima???
Bice krvi i preko kolena!!!
 
Ma verujem ja sve to, al ne ide tako bre... Uzmite vi svi koliko vas ima malo istoriju, pa da vis kako su prolazili ti iz svemira. Mora to iznutra lepo, polako kroz institucije, pa onda vlast, pa onda jos laganije... dug je to proces. Ovako cete da prodjete ko Andreas Bader i Ulrike Mainhoff... i sta ste onda uradili... nista. Uludo spasioci, verujte.
 
Ali zato London
love2.gif
. Abbey road, Trafalgar Square, Hyde Park, Notting Hill, Big Ben, Piccadily Circus, Soho, Leicester Square, Battersea power plant, Camden Town, Tower, Oxford Street, Earls Court, Royal Albert Hall...
Pa onda Liverpool, Manchester, Dover...
Pa Škotska, mmmm

lovemickey11-thumb-1115582571322737-1.jpg


God save the queen tananana, we mean it man tananana
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Marlon ,

Iz svemira.
Objavljujemo rat izdajnicima, pljackasima, nevladinim Soros-evim organizacijama koje nam zatrovase pravosudje, prosvetu, advokaturu i sve institucije koje vise lice na haos i ruglo cele demoNkratske tzv. civilizacije.
Dosli smo iz svemira da prekinemo komunizam, koji se kontinuirano skriva i demonkratiji tzv. otvorenog drustva, koji znaci ubijanje svega sto je srpsko i nacionalno.

Mi cemo poneti barjak Slobode, mi cemo osloboditi Srbiju, i ujediniti je sa svojim narodom koji je sada u okovima sionske zavere.

Smrt crvenim djavolima, Sloboda srpskom narodu i svim ljudima dobre volje!
DemoNkratija je provaljena. DemoNkratija u tajkunima i pljackasima???
Bice krvi i preko kolena!!!
Svaka cast za entuzijazam ( pod uslovom da se ne zezate sa nama ). Samo jos da vas BL upozna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top