**** YOU ENGLAND

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Ni jedan engleski politichar nije pri sebi.Evo topica gde mozete reci svoje mishljenje o njima.Pitanja glase:

JESU LI ONI AMERICKI KLONOVI ?
JESU LI TI LJUDI NORMALNI ?
KOJA SU NJIHOVA ( LAZNA ) MERILA VREDNOSTI ?


Od njihovih tajnih sluzbi do politicara sve ludi...Od Margaret Tacher do Tonija Blera
 
Psihologue:
JESU LI ONI AMERICKI KLONOVI ?
JESU LI TI LJUDI PRI SEBI ?
E, sad nemojte, molim vas da preterujete. Gospoda Englezi su mnogo drugačiji od gospode Amerikanaca, to smo svi videli i bili svedoci toga u više slučajeva. Znate da gospodin Toni Bler sada drži u rukama svakog ministra i člana kraljevske porodice. To smo videli više puta.
Iskreno, ja mislim da je gospodin Toni Bler poltron i, iskreno, u tome mu odlično ide. Na kraju će ipak morati da plati to jer on je poltron jednom čoveku kojem je jezik brži od pameti.
 
Pa napravio George Michel stvar "Shoot The Dog" i fantastican spot... pa bio zabranjen u Britaniji i USA ... eto sloboda i demokratija kojom se tamo i ovde diche,a cenzura radi. Morao da ga premontira da bi izasao na svetlo dana. Znaci, njima najvise smeta kada im se ljudi smeju... treba vladu i premijera napraviti smesnima i onda ce mozda, ali samo mozda Britaniji da svane. Jer, rekao sam da je to nacija koja se opasno degradira u nesto odvratno. Nekada sam je voleo, obozavao, ziveo cak tamo, danas, to je neki drugi svet ili polusvet ili cak jos nesto gore. Naravno, ima briljantnih umova, ljudi, skola, ustanova ali dzaba im... daleko im lepa kuca. Rekose skotovi komunisti jednu lepu stvar..."Amerika i Engleska... bice zemlja proleterska". I bi tako...:D
 
marlon:
Pa napravio George Michel stvar "Shoot The Dog" i fantastican spot... pa bio zabranjen u Britaniji i USA ... eto sloboda i demokratija kojom se tamo i ovde diche,a cenzura radi. Morao da ga premontira da bi izasao na svetlo dana. Znaci, njima najvise smeta kada im se ljudi smeju... treba vladu i premijera napraviti smesnima i onda ce mozda, ali samo mozda Britaniji da svane. Jer, rekao sam da je to nacija koja se opasno degradira u nesto odvratno. Nekada sam je voleo, obozavao, ziveo cak tamo, danas, to je neki drugi svet ili polusvet ili cak jos nesto gore. Naravno, ima briljantnih umova, ljudi, skola, ustanova ali dzaba im... daleko im lepa kuca. Rekose skotovi komunisti jednu lepu stvar..."Amerika i Engleska... bice zemlja proleterska". I bi tako...:D

Мноооогооо јако!

Јес' да је дерпе, али, за спот - свака му част (да не кажем, свака му дала, џабе му).

Ја сам такође био "заљубљен" у Енглеску, па и шире, у В.Британију, али сам успео да се одљубим самим њиховим чињењем и ставовима...Згадили су ми се!
 
Премиер лига...Најбоља лига...Ма, набијем их на...

Стока англосаксонска, фашисти једни !

А и Батић! Јес' да неме везе, али НЕ МОГУ да га поднесем више, сада сам га слушао како **** и **** и **** и **** и....и још **** и **** и **** и ****...
 
Mislim da se varamo misleci kako je Engleska autonomna pokrajina ili jos jedna drzava USA. Engleska je jedina drzala pola sveta pod kolonijama i njeno vreme nije proslo iako nije sila koja je nekada bila Engleska i dalje drzi svet ako nista - jezikom koji postaje planetarni, sluzbeni jezik. Perfidnost, podmuklost i sposobnost Britanske politike nije za potcenjivanje tako da se moze dogoditi da je upravo USA lepi, napredni i dobro naoruzani deo Ujedinjenog Kraljevstva iako sve cinjenice govore suprotno.
 
Sve Britanske "kolonije" kroz istoriju:Skotska,Vels,Severna i ostatak Irske,Malta,Gibraltar,Krit,Kipar,Egipat,Sudan,TransJordanija(Izrael,Liban,Jordan),Kanada,Australija,Novi Zeland,SAD,Indija,Pakistan,Burma,Butan,Nepal,Juznoafricka Republika,Namibija,Kenija,Zambija,Etiopija,Somalija,Mali,Mozambik,Bocvana,Uganda,Tanzanija,Malavi,Banglades,Cejlon,Nigerija,Togo,Ruanda,Tanganjika,Malezija,Hong Kong,Tibet,Trecina ostatka Kine,Kuvajt,Irak,Saudijska Arabija,Katar,Oman,Jemen,Ujedinjeni Arapski Emirati,Gana,Gambija,Maldivi,Sijera Leone,delovi Kameruna,Britanski Honduras,Britanska Gvajana,2/3 Francuske u srednjem veku,....i mali milion ostrva po svim morima sveta.
Ispravite ako sam nesto zaboravio....
 
Psihologue:
Mogu retji samo EBITE SE ENGLEZI..Da bogda vam cela zemlja bila okean !!!

a ja mogu reći nešto, ali bolje da ne kažem...
koliko ovde čudnih ljudi ima... možeš samo da kuneš, ali si nemoćan bilo šta drugo da uradiš, stoga i ti, kao i onaj malopredjašnji, možete da se sagnete pred gospodom Englezima...
 
Ovo mi je prilika ako moram, da se saginjem, da im kazem, ako se budem saginjao pred njima,mogu
samo jednom a onda tje bulja da im vrisne a kamoli iz mraka neka palica po glavi,,Nece im biti sve
jedno ako se budem morao jednom sagnuti...Ti LAYNE ako morash slobodno vishe puta i nemoj
pruzati otpor...
 

Back
Top