koju pozu muškarci najviše vole

  • Začetnik teme bilo koja
  • Datum pokretanja
Za mene je savrsenstvo predigre 69...
Savrsenstvo kada ona lezi na krevetu sa guzom na samoj ivici, muzijak kleci na podu i drzi joj butine rukama....
Za kraj ona lezi na boku, noga na krevetu ispruzena, druga savijena, on raskoraci ispruzenu nogu, na kolenima je, i drzi se za butinu savijene...

Uzivajte...
 
Taban W.:
Peta W.:
Moje skromno iskustvo mi govori da oni najvise vole "otpozadi" i kada je devojka 'gore'...
Ali je ovo pitanje ipak za NJIH..Pa,da im damo rec...
:arrow: :arrow:
tvoje skromno iskustvo je prava stvar...
pogodila si poentu
znas ti sta valja, ili je to lazna skromnost...
Ma kakvo laganje,trudim se da budem iskrena,a iskustvo je stvarno skromno... :P :wink:
 
Peta W.:
Taban W.:
Peta W.:
Moje skromno iskustvo mi govori da oni najvise vole "otpozadi" i kada je devojka 'gore'...
Ali je ovo pitanje ipak za NJIH..Pa,da im damo rec...
:arrow: :arrow:
tvoje skromno iskustvo je prava stvar...
pogodila si poentu
znas ti sta valja, ili je to lazna skromnost...
Ma kakvo laganje,trudim se da budem iskrena,a iskustvo je stvarno skromno... :P :wink:
ma ne mislim da lazes nego kazem da si potrefila bas ono najbolje, izgleda da brzo ucis ako imas malo skromnog iskustva a vec znas kako treba...
 
Anonymous:
Peta W.:
Taban W.:
Peta W.:
Moje skromno iskustvo mi govori da oni najvise vole "otpozadi" i kada je devojka 'gore'...
Ali je ovo pitanje ipak za NJIH..Pa,da im damo rec...
:arrow: :arrow:
tvoje skromno iskustvo je prava stvar...
pogodila si poentu
znas ti sta valja, ili je to lazna skromnost...
Ma kakvo laganje,trudim se da budem iskrena,a iskustvo je stvarno skromno... :P :wink:
ma ne mislim da lazes nego kazem da si potrefila bas ono najbolje, izgleda da brzo ucis ako imas malo skromnog iskustva a vec znas kako treba...
 

Back
Top