Žene, da li vas nervira kad neko kaže...

Свако од нас има неку своју "предност" у односу на друге ... небитно да ли је мушког или женског пола ... само ограничени типови људи закључују да су у свему мушкарци најбољи ... знам да има мушкараца који су, на пример, јако добри у кувању, али како могу да знам да ли су сви? Небулозно је тврдити тако нешто.
 
Najbolji jebači su muškarci hahahaha. (Kad muškarac napiše i reč *****, ona nije cenzurisana)
Najviše police u stanu mogu da dohvate samo - muškarci
Daj tri šefa kuhinje u gradu bilo kog restorana, a da su žene? Nema...
Najbolji umetnici jesu većinom muškarci
Najbolji pisci su muškarci...
Crveni Baron je muško, on je najbolji pilot ever.
Mušakarc je izmislio sve najveće izume sveta, od točka do silicijumskog čipa
Muškarac je izmislio modu za žene i kreira im trend oblaćenja po sezonama..
I tako dalje..
 
HeBePoBaTaH_:
Najbolji jebači su muškarci hahahaha. (Kad muškarac napiše i reč *****, ona nije cenzurisana)
Najviše police u stanu mogu da dohvate samo - muškarci
Daj tri šefa kuhinje u gradu bilo kog restorana, a da su žene? Nema...
Najbolji umetnici jesu većinom muškarci
Najbolji pisci su muškarci...
Crveni Baron je muško, on je najbolji pilot ever.
Mušakarc je izmislio sve najveće izume sveta, od točka do silicijumskog čipa
Muškarac je izmislio modu za žene i kreira im trend oblaćenja po sezonama..
I tako dalje..
nema to veze sa umecem u kuvanju,pre bih rekla da muskarci imaju vece sanse za karijeru.to bih stavila u uspeh na poslu.daj ti meni odnos u procentima muskaraca i zena koji znaju da dobro kuvaju a da im to nije posao;)
muskarac koji diktira modu obicno nije prihvacen u svetu kao muskarac vec kao pola-pola(daj tri uspesna kreatora koji su hetero:p )
 
Dam..Christian Dior, Pacco Rabanne, Hugo Boss...
Dobro, Coco je jedino žensko, i Jil Sander je žensko, laura Biagotti.. ostali su muškarci, ma nije bitna sexualna orjentacija tih muškaraca, a oni se i izjašnjavaju kao muškarci i r rođeni su kao m. a ne ž.(cenim)

A sada ti meni nešto reci o boxer motorima? :lol:
 
Ne nervira me.
Statistika ne znači ništa u tom smislu.
Računaju se konkretni muškarci
koji su bolji od mene u nečemu što umeju.

(uzgred, to obično često izgovaraju muškarci koji lično nisu ni u čemu što rade preterano dobri...:lol: pa ne samo da me ne nervira, nego me i nasmejava)
 
HeBePoBaTaH_:
Dam..Christian Dior, Pacco Rabanne, Hugo Boss...
Dobro, Coco je jedino žensko, i Jil Sander je žensko, laura Biagotti.. ostali su muškarci, ma nije bitna sexualna orjentacija tih muškaraca, a oni se i izjašnjavaju kao muškarci i r rođeni su kao m. a ne ž.(cenim)

A sada ti meni nešto reci o boxer motorima? :lol:
ma nije bitno s kim idu u krevet nego kako se osecaju.kao m ili kao z
boxer motori?ajde hebe drzi se teme :lol:
 
pa nisam rekla da su samo parfemi, nego sam rekla da znas samo one koji imaju parfeme i to one sto su najglasniji sa marketingom... tu sam provalila da uopste ne pratis modu, sto je opet razumljivo, ali nemoj onda da se pravis da se razumes i u to...

da si rekao neka druga imena, veoma bih bila impresionirana, ali ova koja si nabrojao... bolje da nisi :P
 
Ja se slažem sa etotako....

koncentracija i posvećenost...samo što to ja vidim kao siluetu mane, a ne kao prednost....zato su žene tu da odvuku muškarca ka realnom kad se previše posveti nečemu i idealizovanom....


Žene su neprevazidjene u multitaskingu, ili ti u "radim na sve strane".
Pitam se da li imaju samo dve polovine, ili je u pitanju 4 četvrtine mozga.....

Sve prilagodjeno odbrani potomstva, brzini reakcije, instinktima....

Zar je tako odgovorna uloga za komplekse i nervozu....
 
HeBePoBaTaH_:
Ali, pazi, recimo kuvanje tradicionalno vežemo za žene, posebno u Srbiji, najbolji kuvari su muškarci. Koji su to onda "tipično" ženski poslovi?
Kakva ti je ovo agrumentacija, pobogu...:D
Ko je najbolji kuvar - odnosno šta to znači?
Osoba koja se profesionalno bavi kuvanjem i pritom je negde (na kuvarskom takmičenju :lol: ) stekla tu titulu?
Hanibal je jasno rekla - prilika za karijeru je bolja.
I svejedno je da li je reč o karijeri kuvara, ili karijeri bilo koje druge profesije.
To stoji.

U jednakim uslovima za obrazovanje i karijeru, koji bi vladali na celoj planeti, mogli bismo da pričamo o ovome "bolji". Inače je smešno.
 
етотако:
pa nisam rekla da su samo parfemi, nego sam rekla da znas samo one koji imaju parfeme i to one sto su najglasniji sa marketingom... tu sam provalila da uopste ne pratis modu, sto je opet razumljivo, ali nemoj onda da se pravis da se razumes i u to...

da si rekao neka druga imena, veoma bih bila impresionirana, ali ova koja si nabrojao... bolje da nisi :P

Šta lupetaš?
Ma, ja sam sam rekao najpoznatije ljude koji nisu gej (barem mislim), pa sam uzeo Fr. oni su manji gejovi, a i Hani odmah vežem za parfema, a za ove svi znaju..
Trenutno najviše volim Reporterove i Paul Zilleri sakoe, ako mora onda baš odelo, ali reeetko, pantalone opet sve marke koje svi znaju osim Outsider, a to malo ljudi zna imam i Sasch i Boss i Gucci, košuje Angelo Litricco, Rosi, Revaldi te su iz Pariza hahahhaha mnogo sam voleo naše - Rudnik košuje, dobre su i Azzaro, imam jedan fin kratak klaput Boss, volim i Paul&Shark i Tommy Hilfinger, ali oni nisu exc. moda,.. onda karirane letnje pantalone za golf , engleske, ne mogu da se setim ali oni nisu exclusiv. moda.. :razz:
Ali, džemper engleske reprezentacije i 4 MUTD dresa :lol:
Stvarno si bolid, i kome je to bitno??? Dođi da ti pokažem šta sve imam
 
Calimero, šta znači prilika za karijeru je bolja?
To bi značilo da postoji polna diskriminacija u ugostiteljskim školama, i prilikom zapošljavanja u restoranima hahahahaha ili da se muškarci pre opredeljuju za kuvare zato što se dobro plaća. Pa, to je ta teza da je prilika za karijeru bolja - isplativije je. Mislim da su m. talentovaniji kluvari.
 
HeBe, boxter motori idu u Porsea..... ako te jos nesto zanima samo pitaj....

Meni ne smetaju takvi komentari..... imaju bolje preduslove oko karijere i neka samo nastave da u svemu budu najbolji.
Moj kum je profesionalni kuvar, i naravno da kuva bolje od mene-zene, i neka tako i treba.
 
:D Vidi čoveka što mi na pitanje odgovara pitanjem... a odgovora nigde.
Karijera se ne pravi u ugostiteljskoj školi, nego nakon nje. Kroz mogućnost da dobiješ dobro plaćen posao u npr. prestižnom hotelu... A zašto devojke /ne/upisuju neku zanatsku školu često je određeno time gde /ne/će posle toga moći da se zaposle.

Tvoje je pravo da misliš da su muškarci talentovaniji kuvari. Ja ne vidim što bi bili. Neki muškarci i neke žene prosto imaju smisla i interesovanja za to.
A činjenica je da trenutno u svetu poznati/priznati kuvari jesu muškarci.
Samo što to više govori o svetu nego o talentu muškaraca za kuvanje.
 

Back
Top