dali da je zovem??

M

mazzan

Gost
Posvadjao sam se sa djevojkom! ustvari ona sa mnom, sada se pitam dali da je zovem ili da cekam da ona zove mene...sta mislite, ona je mnogo hladnija od mene moze da prodje cjeli vjek a da me ne zove zato sto je takva, sada se ja pitam dali ona ocekuje da je ja zovem iako mislim da je njena krivica....cijela stvar
 
bubi:
Nemoj da je zoves. pusti je malo da se pati.
Devojke ne vole tipove koji se lome oko njih. Kad prodje neko vereme nazvace ona tebe i veruj mi da ce da bude neverovatno fina.
Zasto kazes da djevojke ne vole da se tipovi lome oko njih, ja se jadan polomi oko ove moje :)
sta treba da cijeli zivot glumimo nesto, da bi sve bilo ok!! ne razumije vas niko, definitivno
 
u odnosu, kao i u svadji postoje dvije strane. prema tome, krivica ne moze biti 100 odsto njena. mozda devojka samo nema hrabrost da ti se javi, pa ako ti imas petlju i svidja ti se , nazovi, u protivnom oboje gubite.kada se vidite, mozda se sve resi na najbolji nacin :)
sretno!
 
...ako ti je lakse, posalji sms u fazonu "javi se itd." ili mejl. ma bice sve ok, videces!
i nemoj da te nagovaramo, ucini to sto pre. jer ta pravila o cooliranju nekoliko dana obicno ne ispadnu dobra.
javi nam posle poziva sta je bilo,navijamo za vas!
 
ja mislim da je najbolje sacekati 10 dana, pa onda nazvati,jer vreme ucini da se stisaju burne reakcije,a taman ce u sebi i da oseti da joj nedostajes,ako te voli,a ti obavezno reci njoj da ti nedostaje i pozovi je da se vidite opet(ali sve ovo je samo moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu,samo ja u takvim situacijama nikad ne zovem odmah,ali obicno nazovem kasnije) 8)
 
mazzan:
Posvadjao sam se sa djevojkom! ustvari ona sa mnom, sada se pitam dali da je zovem ili da cekam da ona zove mene...sta mislite, ona je mnogo hladnija od mene moze da prodje cjeli vjek a da me ne zove zato sto je takva, sada se ja pitam dali ona ocekuje da je ja zovem iako mislim da je njena krivica....cijela stvar

zovi je i pitaj oces da izadjemo il da pitam ------ (upishi po zelji). e jesi citao 'ukrocenu goropad'
 
Ne ne.
Reci joj: "iznenada mi je dosao stric u posjetu iz svajcarske. i dovezao je nov SL 500, i rekao da ga mogu posudjivati dok je tu. nego sta mislis da se vozamo malo po gradu, i onda odemo (na neko fino mjesto)."
Mislis da nebi skocila 8)

Vidis, sad jos samo treba da nabavis Mercedes 500-tku, i problem rijesen :D
 

Back
Top