METAL DA ILI NE?????????/

Stoorbak

Primećen član
Poruka
651
Pvi mi kazu da sam drogirash, narkoman i sve ostalo kada cuju shta, otprilike slusham. Nemam pojma zashto ljudi imaju toliko predrasuda prema toj muzici? To shto je se nekome ne svidja ne mora da znaci da je loshe. Svi mi naravno znamo da su ukusi raliciti, ali zaboga zbog cega tolika predrasuza. Zar smo "mi" na to osudjeni na samom pocetku, zar stalno moramo da slushamo predavanja, kao na primer :"pa ti nisi normalan", " Slushaj malo klasiku", "Sta vidish u toj muzici" i tako takve gluposti. FUJJJJJJJJ
 
blackground:
Ja bi metalce pokupio u kamion, pa na njivu da sade krompir....
;-)
"I was born in ashes of molten hatered
Raised by demons in abodes of the end
The Reaper's scythe I fall upon to light my path
Wrecked by mangled wounds of life
I have become become the resurrection of the Evil one
'Y know that I don't ******* care if I live or die

I need a bishop preaching fire to get away with my sins
I despise everything I see so I don't give a **** if ya hate me

Ain't got respect for humanity
Never lived or wanted immortality
The Reaper's shadow I fall upon to obscure my path
Every day I'm being battered up until I bleed
You motherfuckas just leave me be
Ya could never give me cure for the pain I feel inside

Led by the Reaper I walk in the night
Show me the way to yer kingdom come

I believe in Armageddon, I've been baptised in alcohol
I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own demise"
 
Dragi i postovani metalci,ja sam postovalac metala a by the way strava izgledam pa onda ko ne bi hteo da se smuva sa mnom?zivim u beogradu i izlazim u kafani pored moje kuce i nemea veze sa onom bojanom sljokarom koja je pocela da pise u skorije vreme?? :roll:
 
Psiho:
BOJANA RIBA:
Dragi i postovani metalci,ja sam postovalac metala a by the way strava izgledam pa onda ko ne bi hteo da se smuva sa mnom?zivim u beogradu i izlazim u kafani pored moje kuce i nemea veze sa onom bojanom sljokarom koja je pocela da pise u skorije vreme?? :roll:

Jako smo skromni... 8) :twisted:

Da, bas je marketing...Mislim, zar nas ne smaraju dovoljno s reklamama tokom prenosa utakmica?

Salim se Bojana, ok je ponekad izaci tako u javnost! :wink:
 

Back
Top